Найдоступніше громадянство за інвестиції в бонди пропонує Сент-Люсія

Щоб отримати найдешевше громадянство за інвестиції в державні облігації з гарантованим поверненням вкладеного, радимо обрати паспорт Сент-Люсії. Покваптеся, оскільки пропозиція актуальна лише до кінця 2020 року!

Наразі кілька карибських країн пропонують найдешевше громадянство за гроші, приймаючи заявки дистанційно. Якщо ви хочете здебільшого забути про бюрократизм та залишити позаду невпевненість в кінцевому результаті, це насправді найкращий варіант у світі.

Проте є один нюанс. Оформляючи найдешевше громадянство за гроші на Карибах, з фінансами доведеться розлучитися назовсім, вносячи безоплатну дотацію в державний фонд країни що приймає.

Якщо вам не подобається ідея зробити безоплатне пожертвування на користь однієї з країн Карибського басейну, де вам пропонується витратити $100 тисяч або $150 тисяч, щоб отримати громадянство, ми маємо для вас чудову новину!

Втрачати гроші зовсім не обов’язково. Можна просто “заморозити” певну суму на кілька років, оформляючи паспорт за поворотні інвестиції.

І нещодавно одна з таких держав зробила свою пропозицію надцікавою!

Сент-Люсія Програма Громадянства За Інвестиції

     Рай за формою сльозинки в Вест-Індії

Спеціальні “COVID – 19 RELIEF” Бонди

Платежі, які мають бути здійснені перед подачею заявки в CIUПлатежі, які мають бути здійснені після схвалення заявки в CIU
Перевірка особистості на благонадійність основного заявника $7500Перевірка особистості на благонадійність чоловіка / дружини $5000Перевірка особистості на благонадійність утриманця старше 16 років $5000Збір за обробку заявки всіх заявників $0Адміністративні збори $30 000Основний заявник (на 5-річний період володіння) $250 000Заявник з одним утриманцем (на 6-річний період володіння) $250 000Заявник з максимум 4 утриманцями (на 7-річний період володіння) $250 000Заявник з максимум 4 утриманцями (на 5-річний період володіння) $300 000Кожен додатковий утриманець +$15 000

Обмежена пропозиція до 31 грудня 2020

Подорожуйте без віз в 120+ країн!

Немає податків для нерезидентів!

Немає вимог до фізичного проживання!

Брати та сестри можуть бути включені в заявку!

Розроблений для громадян світу … Весь світ у ваших ніг!

Зв’яжіться з нашими професіоналами сьогодні!

До кризи громадянство за гроші в Сент-Люсії було найбільш привабливим для заможних неодружених чоловіків

Команда порталу InternationalWealth.info веде безперервний моніторинг ситуації на світовому ринку інвестиційної міграції, відстежуючи нові варіанти й пропозиції. Тож поговоримо про новий варіант для тих, кого цікавить громадянство за інвестиції.

Є карибська країна, уряд якої хоче знизити рівень державного боргу після спалаху коронавірусу. Тож місяць тому влада цієї держави запропонувала угоду, яка може зацікавити багатьох українців, білорусів та інших громадян із пострадянського простору. Ми говоримо про державу під назвою Сент-Люсія.

Наразі, якщо ви неодружений, ви можете оформити найдешевше громадянство за гроші у світі, вносячи дотацію до державного фонду в розмірі $100 000 + невеликі державні збори та послуги ліцензованого імміграційного агента.

Для інформації: заявку на громадянство за інвестиції в Сент-Люсії та в будь-якій іншій країні можна подати тільки за допомогою такого агента.

Це досить вигідна пропозиція, якщо ви самотня людина, яка бажає зробити пожертвування й позбутися від усіх формальностей, отримуючи швидке громадянство: паспорт оформляється лише за 3-4 місяці.

Не потрібно витрачати час на вибір відповідного активу та складні калькуляції для оцінки швидкості повернення вкладеного та розрахунку всіляких ризиків, оформляючи громадянство за нерухомість або громадянство за інвестиції в бізнес.

Наразі є альтернатива, яка поєднує простоту дотації й можливість повернути вкладене при інвестиціях в нерухомість або бізнес. Мова йде про громадянство за інвестиції в державні облігації. І Сент-Люсія запропонувала такий варіант вже давно – ще на початку фактичного запуску своєї програми для мігрантів-інвесторів у 2017 році.

Проте, цей варіант не набрав великої популярності. Про нього мало говорили через високий поріг входження, який робив громадянство Сент-Люсії за інвестиції в державні облігації мало привабливим. Кандидатам пропонувалося інвестувати $500 000 в держоблігації з нульовим купоном, які потрібно було б утримувати у власності протягом п’яти років.

Якщо розглядати цю пропозицію з точки зору альтернативних витрат і втраченого прибутку, вкладення $500 000 у держоблігації з нульовим відсотком в країну з кредитним рейтингом зовсім не на рівні сінгапурського навряд чи здатне було б зацікавити інвесторів, чи не так?

До того ж, потрібно було ще й сплатити пристойні державні збори за обробку заявки й перевірку на благонадійність на загальну суму в десятки тисяч доларів. При цьому такі збори збільшуються при додаванні в заявку утриманців.

Антикризове громадянство Сент-Люсії за інвестиції в коронабонди – просто й доступно для великої родини

Проте сьогодні все змінилося. З’явилася можливість оформити громадянство Сент-Люсії за інвестиції в коронабонди. У відповідь на ситуацію з COVID-19 карибські чиновники не тільки фактично скоротили мінімальний розмір інвестицій в держоблігації з $500 000 до $250 000, але й знизили збори за обробку, а також відмовилися від стягування плати за перевірку кандидата і його утриманців на благонадійність.

Тож зараз за $250 000 доларів можна отримати громадянство за інвестиції для себе і всієї своєї родини при сплаті мінімальних додаткових зборів, якщо погодитеся утримувати коронабонди у власності протягом 7 років, а не 5 років, як в разі стандартного варіанту, який все ще також є доступним.

А ще у разі індивідуального інвестора або невеликої сім’ї коронабонди можна утримувати у власності ті ж 5 років без будь-яких переплат. Також ви можете вкласти $300 000 на коронабонди, оформляючи громадянство за інвестиції для великої родини й отримуючи право зменшити тривалість періоду обов’язкового володіння до 5 років.

Це дійсно вигідна пропозиція для більшості самотніх людей або пар, а також для сімей, в яких є одна дитина або декілька. Проте пам’ятайте, що дана пропозиція обмежена за часом, тож термін дії акції закінчується вже 31 грудня 2020 року! Тож не марнуйте часом та дійте, якщо ця пропозиція вас дійсно зацікавила.

Громадянство Сент-Люсії за інвестиції в коронабонди та втрачена вигода

Звичайно в кожній угоді є й мінуси і ми хочемо відверто про них розказати. Держоблігації як і раніше пропонуються з нульовим купоном. Іншими словами, ви не будете отримувати процентні виплати, якщо вирішите оформити громадянство Сент-Люсії за інвестиції в коронабонди.

Якщо ви прямо зараз активно вкладаєте в криптовалюту або в бізнес у сфері електронної комерції, який швидко зростає або в щось подібне і впевнені, що крипта / e-commerce / інше буде стабільно приносити вам надприбуток в найближчі роки, тоді ця пропозиція, ймовірно, не для вас. У вашому випадку є сенс скористатися простим варіантом, оформляючи громадянство за гроші через внесення дотації.

Просто внесіть пожертвування і забудьте про це – позбавте себе від роздумів, пов’язаних з купівлею нерухомості або бізнесу під оформлення нового паспорта. Просто сплатіть та рухайтеся вперед!

Але якщо у вас є певна ліквідність, якщо у вас є вільні гроші, і якщо ви та людина, яка зберігає значну частину своїх грошей на рахунках в банках, пропозиція Сент-Люсії повинна вас зацікавити.

На тлі зниження процентних ставок по депозитах в багатьох розвинених країнах Заходу на фоні кризи COVID-19, а також зменшення прибутковості інвестицій в державний борг розвинених держав (зараз складно заробляти більше нуля, вносячи такі інвестиції) вкладення грошей в громадянство Сент-Люсії за коронабонди з нульовим купоном – зовсім непоганий варіант. Якщо у вас є певна ліквідність, розміщення цих грошей на строк від 5 до 7 років може вас зацікавити.

Ніхто не знає, що станеться з ринком нерухомості або бізнесом в певній галузі, наприклад, протягом найближчих кількох років. Ви може втратити гроші, оформляючи громадянство за інвестиції в такі активи. Але вибравши коронабонди, можна гарантовано вийти “в нуль” та отримати при цьому паспорт. Це не найгірша пропозиція, погодьтеся?

Громадянство Сент-Люсії за інвестиції в коронабонди – зовсім універсальний варіант

Вочевидь, що громадянство за інвестиції – не єдиний спосіб отримати другий паспорт. Це навіть не єдиний спосіб домогтися подібного результату швидко й просто, витрачаючи при цьому мінімальну кількість часу на відвідування країни що приймає.

Є надшвидка натуралізація за особливі заслуги перед країною що приймає (вона доступна крім іншого видатним вченим, спортсменам та діячам культури), є громадянство за походженням, є нормальна натуралізація і прискорена (через шлюб).

Також є багато цікавих програм для мігрантів-інвесторів, які передбачають оформлення золотої візи (ВНЖ або ПМЖ за інвестиції) – особливо, якщо вони готові чекати паспорт від 1 до 5 років.

Але якщо ви поспішаєте, нову пропозицію карибської острівної держави Сент-Люсія, дійсно варто розглянути. Зокрема, тому що ця пропозиція легальна та стандартизована. Тож, якщо ви є людиною з хорошою репутацією, ви, ймовірно, зможете отримати громадянство Сент-Люсії за інвестиції легко й просто.

Водночас не слід забувати про такий фактор як конкуренція. І якщо прямо зараз вас з тієї чи іншої причини не влаштовує громадянство Сент-Люсії за інвестиції в коронабонди, врахуйте, що на тлі кризи й браку інвестицій інші країни також можуть зробити настільки ж привабливі пропозиції. А конкурувати з Сент-Люсією дійсно є кому.

Наша команда допомагає успішним підприємцям та інвесторам рухатися туди, де до них будуть ставитися найкраще. Наприклад, в юрисдикції з низьким податковим навантаженням, в які можна легко потрапити за допомогою другого паспорта й громадянства.

Додатковий паспорт захистить вас та розширить перелік доступних можливостей. Щоб отримати компетентну допомогу при виборі та оформленні такого документа, просто зверніться до нас. Свої запити можете надсилати за адресою: [email protected]

Хто може отримати громадянство Сент-Люсії за інвестиції?

 Щоб претендувати на громадянство Сент-Люсії за інвестиції, одного банківського рахунку з шестизначною сумою в доларах США буде недостатньо. Заявники повинні забезпечити відповідність всім наступним критеріям: наявність бездоганної репутації (що виражається крім іншого у відсутності судимостей за кримінальними статтями), наявність відмінного здоров’я (у кандидата не повинно бути ніяких небезпечних заразних захворювань), а також наявність доказів законності джерел доходу.

Чи допускається в Сент-Люсії подвійне громадянство?

 Законодавство Сент-Люсії не містить ніяких заборон на подвійне й множинне громадянство. Проте, оформляючи громадянство Сент-Люсії за інвестиції, слід враховувати можливість присутності обмежень на множинне громадянство в законодавстві своєї країни походження. Так, громадянство Сент-Люсії за інвестиції можна отримати на 100% анонімно. І влада вашої батьківщини не дізнається про ваш новий карибський паспорт від влади Сент-Люсії. Проте, подаючи заявку на громадянство за інвестиції, слід проконсультуватися з фахівцем, який знає всі нюанси.

 Коли не варто відвідувати Сент-Люсію?

 Сент-Люсія – не краще місце для відпустки в вересні через проливні дощі. Відвідувачам також слід уникати візитів на острів протягом жовтня та листопада: погода в ці місяці не набагато краще, ніж на початку осені. У цей період Сент-Люсія може зазнати удару стихії через сезон ураганів. Пам’ятайте, що паспорт Сент-Люсії дозволяє вам подорожувати без візи по Великобританії, країнах Шенгену і багатьом іншим державам. Громадяни Сент-Люсії можуть проживати на території будь-якого члена Організації східно-карибських держав і в більшості країн-членів КАРИКОМ.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: