В якій країні простіше дистанційно відкрити рахунок громадянину України?

Процес відкриття рахунку в іноземному банку на фізичну особу, вимагає індивідуального підходу. Кожен клієнт – окрема історія, тому універсальні рішення щодо вибору юрисдикції, відсутні. На щастя, Україна не входить до чорних або сірих списків, тож європейські (офшорні) банки готові розглядати запити від таких клієнтів без будь-яких обмежень. Головна вимога фінансових установ – наявність у потенційного клієнта документів, що підтверджують законність походження грошей. Що таке профіль ідеального клієнта для іноземного банку? Де найпростіше виконати відкриття закордонного рахунку? та Чи можливо громадянину України стати клієнтом європейського банку онлайн?

Профіль ідеального клієнта

Безумовно, для будь-якого закордонного банку, ідеальний клієнт – фізична особа або компанія зі зрозумілою метою відкриття рахунку, а також з прозорою та реальною діяльністю.

Дистанційне відкриття рахунку

Наприклад, для фіз.особи метою відкриття закордонного рахунку може бути отримання:

 • гонорару
 • дивідендів
 • відсотків по вкладах
 • прибутку від комерційної нерухомості
 • доходу від цінних паперів.

Якщо рахунок відкривається на компанію з українським елементом, або, де кінцевим бенефіціаром є громадянин України, до банку потрібно буде надати повний опис:

 • діяльності компанії
 • країни походження контрагентів
 • потрібних валют по вхідних та вихідних платежах
 • планового обсягу та періодичності транзакцій

Окрім цього, для закордонного банку, дуже важливим критерієм від потенційного клієнта, є наявність в нього зрозумілого документа, що підтверджує легальність походження капіталів. Чому це так важливо?

Тому що, недотримання закордонним банком політик, спрямованих на боротьбу з фінансуванням тероризму та ухиленням від сплати податків, може призвести до накладення високих штрафів або анулювання банківської ліцензії фінансової установи.

Тож жоден банк не готовий втратити свою репутацію та довіру клієнтів, тому фізична особа, громадянин України може відкрити банківський рахунок дистанційно у будь-якій країні, де така послуга доступна, при наявності всіх необхідних документів.

Навіщо відкривати рахунок в іноземному банку?

Наявність рахунку за кордоном дозволяє хеджувати валютні ризики, грамотно диверсифікувати накопичені гроші, а також надійно захищати їх від різних негативних чинників.

Збільшення гарантованої суми за вкладами у разі банкрутства банку – ще одна причина, по якій варто відкривати закордонні рахунки онлайн. З метою захисту особистих коштів, українці вважають за краще відкривати вклади в банках Європи, де передбачена гарантована сума в розмірі € 100 000, або в банках США, де державою гарантується сума в розмірі $ 250 000.

Вибираючи банківський рахунок за кордоном, важливо заздалегідь врахувати особливості банківської системи юрисдикції та внутрішні процедури банку з відкриття рахунків для клієнтів нерезидентів.

Дотримання вимог іноземного банку

Після фінансової кризи 2008 року, вимоги щодо дотримання політик KYC, AML, CDD, CTF для більшості фінансових установ значно зросли, відповідно, ці вимоги збільшилися й для потенційних клієнтів.

Тож, для того, щоб сьогодні відповідати всім необхідним вимогам комплаєнс-контролю, важливо знати законодавчі та правові нюанси, включаючи, підводні камені, розуміти, як влаштований процес проходження ідентифікації в дистанційному режимі. Незнання процедур та нюансів, призводить до відмови банків.

Щорічно приблизно 7% заявок відхиляються через підозри в шахрайстві або незаконної діяльності та десь приблизно 60% запитів відхиляються через некоректне оформлення документів або неправильне заповнення банківських форм.

В якому банку можна дистанційно відкрити рахунок громадянину України?

Особистий рахунок в банку Невіса – підійде для фіз.осіб, які бажають без обмежень отримувати прибутки від цифрових активів, включаючи біткойн. Банк дозволяє клієнтам зберігати на рахунках не тільки гроші, а й цінні папери. Також доступні брокерські, інвестиційні послуги, private banking та послуги зовнішнього управління активами. Для зручності в роботі, банк Невіса пропонує клієнтам дебетові картки платіжної системи Visa.

Рахунок в банку Сент Люсії – варіант для накопичення та захисту заощаджень. Банк в Сент Люсії пропонує фізичним особам відкриття короткострокових та довгострокових вкладів. Розмір початкового депозиту складає від $ 25,000. Відсоткова ставка залежить від терміну розміщення вкладу. Прибуток, отриманий від відсотків по вкладу не обкладається податком на території Сент Люсії. Для зручності клієнтів, банк оформляє кредитні та дебетові карти Visa / MasterCard.

Банк Македонії – пропонує ряд банківських послуг для фізичних осіб нерезидентів. Платіжні картки, кредитування, депозити, онлайн-банкінг, цінні папери, міжнародні транзакції – все це доступно для фіз.осіб.

Банк Португалії – пропонує приватним особам дистанційно керувати особовим рахунком, розміщувати вільні кошти на депозитах, замовляти спеціальні картки Free Web card для розрахунків в мережі інтернет, а також дебетові, кредитні картки Visa. Додатково є можливість з оформлення банківського сейфа для зберігання документів, цінностей, грошей.

Особистий рахунок в банку Чорногорії – надає доступ до валютно обмінних операцій, операцій на FX, міжнародних переказів в різних валютах. Додатково банк Чорногорії пропонує приватним особам платіжні карти, інвестиційні рахунки, escrow-рахунки.

Особистий рахунок в платіжній системі Литви, підійде для щоденних транзакцій, відправлення переказів в системі SEPA, SWIFT, ACH, та вигідного обміну 35 іноземних валют.

Експерти Offshore Pro Group, пропонують повний спектр банківських послуг міжнародного рівня, спрямованих на обслуговування приватних осіб та компаній резидентів України, які прагнуть до зростання та розширення свого бізнесу.

Співпрацюючи з більш ніж 200 банківських та небанківських установ, розташованих по всьому світу, наші послуги включають:

 • відкриття особистих, корпоративних, ощадних, торгових, інвестиційних, брокерських рахунків, у тому числі для high-risk клієнтів / бізнесу
 • реєстрацію офшорних компаній
 • складання податкової та бухгалтерської звітності
 • консультації по КІК (ліквідація КІК)
 • послуги з зовнішнього управління активами

Бажаєте дізнатися більше корисної інформації, проте як відкрити рахунок в іноземному банку онлайн? Заплануйте безкоштовну консультацію або надішліть листа за адресою: [email protected]


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: