З чого почати?

З чого почати свою подорож на порталі IntwealthUkraine.info?

На даний момент наш міжнародний діловий портал, який поступово стає Енциклопедією Офшорної Індустрії, вже налічує понад 10 000 статей російською мовою. Про офшорний і міжнародний бізнес та пов’язані з ним послуги можна писати безкінечно.

У міжнародному бізнесі, як і в будь-якому, потрібна конкретика. Саме конкретикою, фактами, їх використанням та застосуванням ми і займаємося на порталі Internationalwealth.info. Ми розкриваємо перед нашими читачами всі секрети і дрібні деталі, про які Ви навіть не знатимете, щоб запитати про них у консультанта, якщо не прочитаєте спочатку теорії. Ми пишемо про можливості, про які Ви навіть не здогадуєтесь, і запитуєте у фахівців, тому є сенс підписатися на нашу розсилку (і особливо канал Telegram) та не пропускати наших новинок, знижок, спеціальних акцій, рідкісних і новітніх продуктах офшорної індустрії, а також безкоштовних або майже безкоштовних можливостей відвідувати різні конференції, семінари та вебінари в країнах СНД та за кордоном.

З чого ж почати в усьому цьому різноманітті? Щоб вигідно вести бізнес за кордоном, необхідно розбиратися в питаннях оподаткування в тій чи іншій державі. Тут без допомоги консультантів не обійтися, оскільки необхідно враховувати всі нюанси, пов’язані з видом діяльності, розмахом і специфікою бізнесу, а також з місцем реєстрації компанії. Наші фахівці володіють повною інформацією про особливості фіскальної політики. Ми надаємо необхідні для будь-якого успішного бізнесу консалтингові послуги. Якщо у Вас є питання або завдання, які потрібно терміново вирішити, то краще зв’язатися з нами електронною поштою [email protected] або відповісти на наші питання БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ. Підбір особистих рахунків та платіжних систем для високо-ризикових видів бізнесу.

Можливо, Ви хотіли б отримати можливість проконсультуватися з ветераном офшорної галузі, який з самого початку допоможе спланувати всі етапи оптимізації оподаткування Вашого бізнесу? Консультація досвідченого професіонала, яка передбачає багато годин роботи та підготовки, а також заглиблення в ситуацію з клієнтом, є дорогою і не може бути безкоштовною. Проте, ця послуга користується попитом серед наших клієнтів. Дуже часто наші читачі починають вивчати портал зі списку продуктів і послуг.

Всі наші статті розділені на тематичні розділи Якщо Ви початківець в міжнародному бізнесі або перший раз задумались над оптимізацією оподаткування Вашої компанії за допомогою офшорної реєстрації, тоді вам буде корисним розділ для початківців. Якщо ви хочете дізнатися більше про аспекти та особливості реєстрації віддалених та закордонних компаній, тоді вам сюди. Якщо вас насамперед цікавить відкриття іноземного банківського рахунку, то є окремий розділ. Тут можна знайти корисні матеріали навіть тим, хто хоче відкрити власний офшорний банк, а не просто рахунок за кордоном на компанію чи фізичну особу.

Ви хочете, щоб вашим бізнесом в СНД володіла іноземна холдингова компанія? У нас є спеціальний розділ, де зібрані лише статті та ідеї щодо реєстрації іноземних холдингів. Або, можливо, Ви хочете почати офшорний бізнес з нуля та займатися електронною комерцією, відкрити свій інтернет-магазин? Тоді для Вас буде корисний розділ електронна комерція в офшорі. Offshore Pro Group навіть створила окрему дочірню компанію для відкриття торгових рахунків. Ви хочете зареєструвати офшорний траст або фонд, але не знаєте, як, коли і в який юрисдикції, то розділ трасти та фонди Вам в цьому допоможе.

Для тих, хто не хоче повністю залежати від уряду однієї держави, в окремому розділі ми говоримо про можливість легального отримання або придбання (!!!) другого паспорта та другого громадянства. Якщо Ви хочете поїхати в теплу, сонячну та процвітаючу країну, але ще не знаєте, де це і як легко туди переїхати, ми рекомендуємо статті розділів Еміграція і Імміграція, ВНП  і ПМП  за кордоном. В останні роки особливо актуальні статті порталу про можливості оптимізації податкового резидентства.

Ми намагаємось зробити всі розділи порталу InternationalWealth.info повними та цікавими, наскільки це можливо. Звичайно, підтримувати інформацію у всіх наших 10 000 статей неможливо в ідеальному стані, тому з практичними питаннями звертайтесь до нас по е-мейлу: [email protected].