Чому ми?

Чому варто обирати Offshore Pro Group і консультантів порталу IntwealthUkraine.info як провайдера комплексу послуг із захисту активів та розвитку/побудови міжнародного бізнесу?

Портал IntwealthUkraine.info, під редакцією Олександри Ерлангер, активно працює в офшорній індустрії з 2011 року і є частиною міжнародної групи компаній Offshore Pro Group.

Наша команда налічує понад 60 співробітників і надає повний спектр послуг: від реєстрації компанії і відкриття банківських рахунків до проведення платних і безкоштовних консультацій щодо захисту активів, створення міжнародного бізнесу та виведенню існуючого бізнесу на міжнародний рівень.

Основний напрямок компанії – банківські та торгові рахунки. IntwealthUkraine.info працює за унікальною технологією індивідуального підбору іноземних і офшорних банківських рахунків за попереднім списком характеристик, які спочатку повинні бути притаманні потенційному клієнту фінансової установи. В результаті проведеного аналізу наші клієнти можуть бути впевнені в успішній і довгостроковій співпраці з обраним банком.

Консультація по підбору особового і/або корпоративного банківського рахунку проводиться безкоштовно: перейти до заповнення анкети.

Наша історія

2009 – заснування Offshore Pro Group і початок роботи корпоративного сайту offshore-pro.info.

2011 – протягом 2 років Offshore Pro Group уклав співпрацю з численними провайдерами фінансових і консалтингових послуг, що стало початковим етапом створення першого в СНД міжнародного бізнес-порталу з доменним ім’ям www.offshorewealth.info.

2018 – група компаній Offshore Pro Group з розвиненою мережею партнерів по всьому світу надавала послуги в більш ніж 90 країн світу, а портал offshorewealth.info на той момент нараховував понад 13 000 статей. Запити наших клієнтів ставали все складнішими і все менш пов’язані з офшорними юрисдикціями. У зв’язку з цим, в листопаді 2018 року, було прийнято рішення про зміну доменного імені на internationalwealth.info.

Наші цінності

Так, навіщо користуватися послугами консультантів Offshore Pro Group та бізнес-порталом internationalwealth.info? Кожен, хто регулярно читає статті на порталі і вже став нашим клієнтом, знає відповідь на це питання.

Увага до клієнта і чесність при обслуговуванні

Ми надаємо консультації щодо наших продуктів та послуг безкоштовно та грунтовно. Ми відповідаємо за повне розуміння з Вашого боку, як використовувати той чи інший продукт офшорної індустрії, його вартість, щорічну вартість обслуговування, процедуру і строки придбання. Якщо ми щось не знаємо або не можемо детально відповісти, ми просимо додатковий час та робимо дослідження, щоб не змушувати клієнта чекати без відповіді.

Оперативність у відповідях

Наші консультанти ввічливо спілкуються, реагують оперативно, позитивно, без роздратування, розгубленості та поспіху. Також ми оперативно повідомляємо наших клієнтів та підписників про появу нових товарів / послуг та попереджаємо, якщо схему необхідно удосконалити.

Гарантії якості обслуговування

Багато з наших читачів, які вже зверталися до нас, знають, що ми можемо відмовити в послугах. Нам нелегко знайти хороших партнерів за кордоном, які якісно працюють, і яким ми можемо довіряти. І нам зовсім не вигідно, якщо деякі наші партнери в класичних офшорних юрисдикціях позбудуться ліцензії, а в мідшорах і оншорах – опиняться за гратами. Тому, якщо ми не розуміємо, для чого потрібна офшорна компанія, то ми відмовляємося її реєструвати. Якщо ми приймаємо Вас як клієнта на реєстрацію офшорної або іноземній компанії, то ми даємо 100% гарантію, що компанія буде зареєстрована. Якщо ми беремо на себе зобов’язання щодо сприяння у відкритті банківського рахунку, то ми даємо гарантію 99.99%, що рахунок буде відкрити саме в тому банку, який ми разом з Вами обрали, який відповідає Вам для тих цілей, які Ви нам описали.

Конкурентоспроможні ціни

Ми не будемо хвалитися найнижчими розцінками на продукти офшорної індустрії на просторах СНД. Це не наша мета. Наша мета – довгострокова побудова міцного і процвітаючого бізнесу. Тому, вартість наших продуктів і послуг конкурентоспроможна і не включає прихованих витрат.

Турбота про конфіденційність

У нас немає офісів у країнах СНД, а ситуація, коли офіс у Москві чи Києві може бути пограбований, а інформація зі справами наших клієнтів конфіскована, тощо – просто неможлива. Наші корпоративні е-mail адреси захищені, тому ми пропонуємо вам спілкування в першу чергу електронною поштою.

І, найголовніше, ми не наполягаємо на «необхідності придбання чого-небудь у нас» і не «дістаємо» клієнтів зайвою увагою і нагадуваннями. Ми надаємо можливість стежити за новинками ринку офшорної індустрії і змінами в законодавстві за допомогою підписок та статей. Ми раді працювати лише з тими, хто справді потребує наших послуг.