Зв’яжіться з нами!

Шановні читачі порталу IntwealthUkraine.info,

Offshore Pro Group (і портал IntwealthUkraine.info, який належить цій групі компаній) доклали максимум зусиль, щоб дати Вам можливість зручно, конфіденційно і головне не переплачуючи за міжнародний дзвінок спілкуватися з нами.

Міжнародний бізнес та диверсифікація активів – цілодобова робота, і ми готові проводити  конференц-дзвінки Skype, Telegram і Zoom з нашими клієнтами у зручний для них час.

Клієнтами Offshore Pro Group та читачами IntwealthUkraine.info є не лише жителі країн СНД, а й україномовні та російськомовні іммігранти з усього світу. Offshore Pro Group також обслуговує клієнтів англійською, польською та іспанською мовами.

Якщо Ви реєструєтесь на платну або безкоштовну консультацію з фахівцем Offshore Pro Group або нашими партнерами, ми врахуємо часовий пояс, в якому Ви плануєте перебувати на момент проведення консультації.

Ви можете надіслати нам свій перший запит на електронну пошту – [email protected]. Навіть при найбільшому навантаженні, наші фахівці намагаються відповісти на запит протягом перших 24 годин, крім вихідних (суботи та неділі).

Якщо Ваш запит стосується послуги в сфері другого громадянства, оптимізації податкового резидентства або бізнес-імміграції, але Ви хочете в результаті відкрити на свою структуру іноземні банківські рахунки, ми пропонуємо звернутися до нас відразу з відповідями на питання БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ.

Звертаючись до нас електронною поштою або спілкуючись у чаті на порталі, ми просимо Вас сформулювати своє питання якомога детальніше. Для швидкої та продуктивної відповіді, а не для додаткового переліку питань з нашого боку, просимо писати листи з конкретними вихідними даними та описом кінцевої мети. Оскільки ми працюємо з великою кількістю країн, краще одразу уточнити, яка юрисдикція Вас зацікавила, якщо переваги вже сформовані на етапі вивчення публікацій порталу.

Ми віддаємо перевагу зручному спілкуванню з нашими клієнтами у всіх сучасних та популярних месенджерах.

Зв’яжіться з нашими консультантами по Telegram, WhatsApp, Viber, Signal, Threema чи Skype прямо зараз!


Уляна Сива Skype Me™!

ЕУ робочі дні, з понеділка по п’ятницю по Центральному Європейському Часу, ми підтримуємо онлайн HOTLINE. Ви можете звертатися за наступними номерами:

+372 54895337
+372 54952639

Ви читаєте наш портал пізно вночі, у Вас злипаються очі, дзвонити не час, а написати е-майл вже важко? Замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК прямо зараз!