Конфіденційність

Конфіденційність та безпека при наданні послуг з IntwealthUkraine.info

До конфіденційності ми ставимося значно серйозніше, ніж деякі читачі порталу Internationalwealth.info, які звертаються до нас із запитом вперше. Є дві помилки, за яких вся робота наших співробітників щодо конфіденційності Вашого бізнесу стає марною:

  1. Ви надсилаєте запити з контрольованих на рівні (Вашої!) держави е-майлів.
  2. Ви самі розповідаєте про свої офшорні структури, іноземні банківські рахунки та про інші паспорти в лазнях при посиденьках людям, яким про це знати не обов’язково! Ви розповідаєте про структуру захисту своїх активів людям, від яких в майбутньому, можливо, ці активи доведеться захищати.

Якщо Ви не порушуєте двох вищезгаданих правил, то зі свого боку ми можемо надати Вам наступні гарантії:

  1. Без рішення суду з Сінгапуру, Невіса та Швейцарії ми не надамо інформацію про Вас, окрім ситуації з відкритою злочинністю, звичайно.
  2. Можливість злому та крадіжки інформації в Інтернеті повністю виключена. Ми зберігаємо інформацію про наших клієнтів на папері та на жорстких дисках, які не є в Інтернеті в країнах СНД або в країні відкриття рахунку чи реєстрації компанії (якщо цього не вимагає закон). Ми не зберігаємо інформацію про клієнтів у СНД, а лише відвідуємо Росію та Україну під час великих конференцій чи зустрічей з агентами без комп’ютерів, які зберігають дані клієнтів. Тому ризик того, що наш офіс в Росії чи Україні буде зламаний, дорівнює нулю.
  3. Ми приймаємо оплату за наші послуги на рахунок, який в наші дні відкрити вже дуже важко або неможливо – рахунок на класичну офшорну компанію в Швейцарському банку. Такий рахунок тепер можна відкрити тільки з дуже великим і мінімум шестизначним депозитом. Присутня гарантія подвійної конфіденційності.

Ми зацікавлені в успішності і конфіденційності Вашого бізнесу настільки, що публікуємо інформацію про різні варіанти успішного захисту інформації, як на Вашому комп’ютері, так і під час передачі та отримання інформації.

Якщо у Вас виникли якісь запитання щодо конфіденційності інформації про Вас і ваш бізнес, будь ласка, задавайте їх по е-майлу: [email protected]