Про авторів порталу

Автори Порталу IntwealthUkraine.info

Про наших авторів порталу ми можемо розповідати безкінечно. Але оскільки кількість наших авторів потенційно може перевищити сотню, в цьому розділі ми напишемо про них дуже коротко. Ви зможете дізнатися набагато більше про наших авторів за їхніми статтями.

Е-майл: [email protected], [email protected]


Наталія Ревенко – директор з розвитку бізнесу та провідний консультант IntwealthUkraine.info.

Спеціаліст з п’ятирічним досвідом роботи в сфері фінансового обслуговування корпоративних клієнтів в банках України та Франції.

З 2011 року член команди Offshore Pro Group, спеціалізація: tailor-made консалтинг, міжнародні корпоративні послуги (реєстрація та підтримка бізнесу в Канаді, США, Португалії, Сербії, Естонії, Угорщини, Гібралтарі, Парагваї та інших юрисдикціях), відкриття особистих і корпоративних рахунків в банківських і небанківських фінансових установах (платіжні системи, фінансові компанії та цифрові банки) по всьому світу, відкриття брокерських рахунків, пенсійних нерезидентних рахунків, рахунків для зберігання і операцій з дорогоцінними металами (золотом, сріблом, платиною), супровід в отриманні податкового резидентства для фізичних осіб в Португалії, Сербії, Парагваї та Панамі.

З 2018 року обіймає посаду Директора з розвитку бізнесу International Wealth в країнах Східної Європи.

Автор понад 300 унікальних статей для порталу International Wealth та інших онлайн-ресурсів, відео про послуги International Wealth:

Наталія є спікером авторських вебінарів та семінарів в Україні та Росії, а також багатьох заходів в Австрії та Угорщині, спікер профільних конференцій B2B в області рішень для крипто-бізнесів, гемблінга, геймінга, форумів тематики Compliance міжнародних банків, конференцій B2B в Україні, Росії та Азербайджані.

Членство в АССА, Ukrainian Bar Association, Ukrainian Advocates ‘Association.


Ірина Дідусь – автор порталу IntwealthUkraine.info.

Спеціаліст з п’ятнадцятирічним досвідом у сфері обслуговування клієнтів роздрібного та корпоративного бізнесу в системних банках України. Має вищу освіту та ступінь магістру, за фахом економіст-юрисконсульт.

На початку кар’єри основним напрямком був роздрібний бізнес, а саме: відкриття та супроводження рахунків фізичних осіб, а згодом супроводження заможних клієнтів. 

У 2008 році створила відділ з нуля та реалізувала великий картковий проєкт у Східній Україні, а згодом поділилася досвідом та допомогла впровадити карткові проєкти ще в 5 регіонах. 

Останні 5 років присвятила розвитку роздрібного бізнесу та залученню корпоративних клієнтів у Східній та Західній Україні. 

У 2018 році успішно здійснила міграцію двох напрямків бізнесу – Зарплатні проєкти та Торговий еквайринг з платформи одного банку на платформу іншого та втримала 26500 тис. активних клієнтів.

З 2019 року обіймає посаду автора порталу IntwealthUkraine.info та спеціалізується на міжнародному банкінгу та платіжних системах.


Олена Очкуренко – спеціаліст відділу продаж в International Wealth.

Спеціаліст із досвідом роботи в галузі міжнародних корпоративних та банківських послуг протягом 7 років;

З 2013 року вела переговори, супроводжувала реєстрацію компаній та відкриття рахунків для фізичних осіб, стартапів, корпорацій з СНД, Європи, США, Бразилії, Японії, Китаю та Індії.

Завдяки багаторічному досвіду налагодження співпраці з банками та постачальниками корпоративних послуг з Європи, США, Азії та Карибського басейну, Олена підтримує існуючі контакти та налагоджує відносини з новими партнерами з урахуванням сучасних тенденцій міжнародного бізнесу.

Олена є також спікером авторських вебінарів та семінарів в Україні та Росії.


Уляна Сива – консультант по корпоративним та банківським продуктам International Wealth.

Спеціаліст з досвідом роботи в сфері фінансового обслуговування корпоративних клієнтів в країнах СНД протягом двох років.

Сфера компетенцій: реєстрація та підтримка бізнесу в Угорщині, Естонії, Великобританії, Чехії, Португалії, Сербії, Гібралтарі, Канаді, США, Сінгапурі, Грузії, Вірменії та інших юрисдикціях; відкриття особистих, корпоративних розрахункових та брокерських рахунків в фінансових установах (банки, платіжні системи, фінансові компанії та цифрові банки) по всьому світу, а також рахунків для операцій з дорогоцінними металами, супровід в отриманні податкового резидентства для фізичних осіб в Португалії, Парагваї та Панамі.


Мар’яна Дубравська – менеджер із підтримки клієнтів в International Wealth.

З 2019 року обіймає посаду у відділі клієнтської підтримки в International Wealth та спеціалізується на відкритті особистих та корпоративних рахунків в банках та платіжних системах.