Гарантії та оплата послуг

Ми приймаємо оплату за послуги, які будуть гарантовано і якісно надані, наступними способами:

Прямий банківський платіж Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image001.jpg
Оплата картою Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image002.jpg
Western Union Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image003.jpg
MoneyGram Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image004.jpg
Bitcoin  
WebMoney  

Наш девіз– «Гнучкість по відношенню до бажань клієнта, який завжди ПРАВИЙ», коли мова йде про гарантії і оплату наших послуг.

99% клієнтів приходять або за рекомендацією або є довготривалими читачами порталу Internationalwealth.info і чітко знають, чому вони обирають нас, і додаткових гарантій не просять. Переважній більшості наших клієнтів вистачає електронного рахунку-договору про реєстрацію компанії або надання послуги у відкритті іноземного банківського рахунку. І більшість компаній в даній індустрії нічого, окрім рахунку-договору не надають. Є окремі договори про бухгалтерську та юридичну підтримку Європейських компаній або компаній з інших юрисдикцій. Відповідно при замовленні послуги реєстрації компанії заповнюється ще й особлива форма – форма опитування, яка більше потрібна нам, для захисту наших інтересів, якщо ви в майбутньому відмовитеся від того факту, що реєстрували компанію за кордоном.

Іноді нашими клієнтами стають люди, які раніше (мимоволі або навіть зі своєї вини – через неуважність і недбалість) були обмануті ІНШОЮ компанією. Для таких клієнтів ми готові надати додаткові письмові гарантії щодо послуги, яку ми гарантуємо надати. Якщо ви відчуваєте, що Вам буде спокійніше, якщо у Вас на руках є додатковий документ, де чітко прописано те, що ми зобов’язуємося для Вас зробити за певну плату, ми надамо такий документ. Єдине, що хотілося б отримати від ошуканих іншими клієнтів – повагу і ввічливість по відношенню до наших консультантів. Повірте, вони цього заслуговують.

Що ми гарантуємо?

Ми не будемо виставляти Вам рахунок за послугу, поки не дізнаємося хто Ви і навіщо Вам дана послуга потрібна. Якщо в результаті консультації ми з’ясуємо, що Ваші цілі можна досягти за допомогою менш дорогих продуктів нашої індустрії, то обов’язково повідомимо про це Вас. Якщо даний продукт не підходить для реалізації Вашої мети фактично або юридично, ми також це озвучимо і запропонуємо працюючу альтернативу або відмовимося надавати дану послугу.

Ми даємо 100% гарантію на успішну реєстрацію іноземної компанії, якщо Ви погоджуєтеся на всі наші умови в зв’язку з наданим продуктом. А саме, надання документів та загальної інформації про запланований бізнес.

Ми гарантуємо 99,99% успішного відкриття іноземного банківського рахунку в першому на ваш вибір банку, за умови, що ви були чесними з нами. Якщо ви не знаходитесь у чорних списках World Check та World Compliance, рахунок буде успішно відкритий. Ми також гарантуємо, що ми допоможемо вам встановити добрі робочі стосунки з іноземним банком. Також ми гарантуємо, що  не відправимо вас до банку, який не відповідає вам за умовами або до якого Ви не дотягуєте своїми запланованими внесками і оборотами.. В принципі – у кожного банку є власний клієнт. Тільки вибравши правильний банк для клієнта, ми можемо дати гарантію 99,99%. В інших випадках ми попереджаємо, що гарантій немає.

Ми гарантуємо, що наші автори – досвідчені та справжні професіонали в тому випадку, якщо Ви купуєте продукт через нас, безпосередньо у професіонала. Наприклад, якщо ми рекомендуємо оформлення другого громадянства і паспорта Федерації Сент-Кітс і Невіс через нашу компанію-партнера, це означає, що:

а) така програма дійсно існує і вона легальна;

б) наша компанія-партнер існує, і більше того, це компанія, яка тривалий час є на ринку, має ліцензію на свою діяльність.

в) наші співробітники особисто відвідали офіси компанії-партнера – в Невісі, на Сент-Кітс і в Гонконзі.

Ми даємо реальні гарантії того, що зацікавлені добре виконують свою роботу і готові якісно обслуговувати Ваш бізнес і надалі.

Якщо у вас є питання щодо оплати, гарантій чи інших послуг, будь ласка, задайте їх нам по е-майлу: [email protected]