Безкоштовно підберіть свій закордонний рахунок разом з професіоналом!

ВІДРАЗУ ПЕРЕЙТИ ДО ЗАПОВНЕННЯ ОНЛАЙН АНКЕТИ

Провідний портал офшорної індустрії Internationalwealth.info – це не просто джерело інформації про іноземні компанії і офшорні банківські рахунки, а й стратегічний партнер для тих з Вас, хто розуміє важливість індивідуального підбору банківського рахунку за кордоном як для компаній, так і для захисту особистих активів. Портал належить групі компаній – Offshore Pro Group.

Сучасні умови ведення міжнародного бізнесу змушують підприємців шукати дійсно підходящі за багатьма параметрами рішення, будувати комбінації з компаній офшор-мідшор-оншор, і вирішувати, в яких країнах і банках відкривати цілий ряд зарубіжних банківських рахунків через Інтернет для диверсифікації бізнесу і захисту/примноження заощаджень. Справа доходить до того, що деякі підприємці заради диверсифікації банківських рахунків, стають резидентами відразу в декількох країнах. Все тому, що умови прийому банками клієнтів-нерезидентів стають все більш строгими. Все більше вимог до капіталу і становища таких клієнтів. Офшорний світ йде до того, що закордонним банкам цікаві тільки заможні нерезиденти з максимально прозорим бізнесом. Незалежно від того, чи бажаєте ви відкрити іноземний банківський рахунок онлайн в офшорній або ж в оншорній юрисдикції, при виборі закордонного банку необхідно розглянути і проаналізувати цілий ряд аспектів. Саме тому ми і працюємо більш ніж з 200 банками і платіжними системами по всьому світу і задаємо ПОТРІБНІ питання при підборі рахунків для наших клієнтів. Тільки розуміючи і оцінюючи ваші можливості і потреби ми зможемо адекватно підібрати банк або платіжну систему, яка відповідатиме вашим запитам.

В ідеальному – правильному і логічному світі, КЛIЄНТ, який чесно заробив гроші, ОБИРАЄ банк. У нашому ж реальному світі, на жаль, у випадку банкінгу для нерезидентів ВСЕ НАВПАКИ. Остаточне рішення – відкривати чи не відкривати Вам, як нерезиденту, рахунок – завжди за ІНОЗЕМНИМ або ОФШОРНИМ банком. Банк не ризикуватиме своєю ліцензією, існуючою клієнтською базою, свободою президентів банку і офіцерів Compliance (які відповідають своєю свободою за те, щоб проблемні, свідомо ризикові клієнти не увійшли в число клієнтів банку).

Для того, щоб зробити процес відкриття рахунку максимально зручним для Вас, проведена масштабна робота з усіма ліцензованими фінансовими установами, з якими ми співпрацюємо. На сьогоднішній день процес відкриття рахунку дуже трудомісткий. Оскільки, сьогодні банки відчувають шалений тиск з боку всіляких регулюючих органів влади, будь-яка неточність або неясність в наданих документах або інформації про клієнта-нерезидента, автоматично може бути причиною відмови у відкритті рахунку.

Іноземні банки мають попередній список характеристик, які повинні бути притаманні потенційному клієнту-нерезиденту. І саме в цей момент – вибору іноземного банку для ваших реальних цілей – і починається робота професіоналів Offshore Pro Group – консультантів з підбору іноземного банківського рахунку (корпоративного, особистого, інвестиційного, брокерського, мерчант) для нерезидентів.

Для професійного і оперативного підбору іноземного банківського рахунку ми пропонуємо вам пройти БЕЗКОШТОВНУ онлайн консультацію, яка включає в себе ряд питань максимально адаптованих на підставі міжнародних банківських стандартів та вимог. На базі наданих відповідей здійснюється аналіз та підбір найбільш відповідної фінансової установи відповідно до ваших цілей і планів.

Щоб отримати доступ до бажаного рахунку в одній із фінансових систем, в банку або в платіжній системі, необхідно провести велику підготовчу роботу. В принципі до активації рахунку необхідні п’ять етапів:

1.Безпосередній підбір банку під Ваші вимоги до майбутнього рахунку. Для цього ви заповнюєте анкету, потім ми аналізуємо і рекомендуємо банки в яких можливе відкриття рахунку відповідно до вказаних ваших вимог і можливостей, які пов’язані з наявністю капіталу, документів, бізнесу певного типу. Ми обговоримо і виберемо разом найкраще рішення.

2. Отримання нами попередньої згоди від обраного банку по вашому конкретному профілю. На цьому етапі ми зв’язуємося спільно з обраними і схваленими вами особисто банками, обговорюємо можливості та отримуємо відповідь. Отримавши схвалення у відкритті рахунку, приступаємо до наступних важливих етапів підготовки до відкриття.

3. Підготовка документів відповідно до вимог банку або фінансової установи. Цей етап найбільш трудомісткий і тривалий за часом і залежить від того, як швидко ви зможете надати все необхідне. Він включає в себе аналіз ваших документів, як особистих документів власників і директорів компанії, так і документів самої компанії. Якщо в структурі компанії акціонерами або директорами є інша компанія/інша юридична особа, то ви повинні бути готові надати повний пакет необхідних документів і для цих компаній, їх директорів і власників. Під час аналізу, ми перевіряємо моменти, які неминуче будуть перевірятися будь-якою фінансовою структурою, а саме, наявність кожного документа в належному вигляді. Під перевірку потрапляють всі нюанси: перевірка дат кожного документа, наявність підписів на документах, якість самого документа, наявність запевнень відповідно до вимог, терміни закінчення повноважень авторизованих персон і багато іншого.

4 і 5. Заповнення банківських форм і відправка всіх документів в банк. Хоч і звучить це досить просто, але з досвіду роботи з кожним фінансовим закладом, є досить багато нюансів, які повинні бути прописані і враховані. Власники нових компаній часто роблять помилки при заповненні форм і плутають акціонерів і директорів компанії, або справжніх власників і директорів, чим вводять банки в оману при перевірці документів і отримують відмову в продовженні процесу відкриття рахунку, не вникаючи в подальші пояснення. Тому, на цьому етапі важливе клопітке і чітке заповнення форми та її подальше підписання (що так само має свої вимоги, починаючи від кольору ручки, до кордонів і рамок, де повинен стояти підпис). Ми завжди перевіряємо скани, підписані клієнтами до відправки в банк, чим економимо час клієнта в майбутньому, оскільки, якщо в банк кур’єрською поштою вислати неправильно підписані форми, клієнт втрачає кошти і час на пересилку двічі. У більшості банків не починають перевірку повного комплекту документів, якщо щось не відповідає вимогам або частина документів знаходиться ще в дорозі. Якщо частина ваших документів або документів компанії, знаходиться в іншій юрисдикції, дуже важливо зорганізувати відправку повного кейса одночасно, щоб в банк вони прийшли синхронно. При цьому ми відстежимо отримання документів банком і далі будемо тримати з банком зв’язок до остаточного схвалення і активації рахунку.

Вище ми описали тільки деякі моменти, на які необхідно звернути увагу при підготовці ваших документів для успішного відкриття рахунку. Це не простий процес, але з нашим супроводом ВІДКРИТТЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ РАХУНКУ МОЖЛИВО і МАКСИМАЛЬНО ЙМОВІРНО! Ви можете довіритись досвіду професійної компанії і не витрачат час на вивчення цього механізму, ми проведемо вас за руку від початку до кінця. Але завжди пам’ятайте, що тільки банк приймає остаточне рішення про відкриття рахунку та вплинути на його рішення ми з вами можемо тільки оптимально підготувавши весь комплект документів вашої компанії і ваших особисто так, як банк бажає їх бачити. Чим менше питань задає Комплаенс банку на остаточній стадії розгляду, тим краще була проведена підготовча робота.

Читайте продовження статті після анкети.

Для того щоб підібрати для вас найоптимальніший особистий або корпоративний іноземний або офшорний банківський рахунок, необхідно надати нам відповіді на наступні питання:

Якщо Ви хочете пояснень або роз’яснень чому на питання потрібно відповідати чесно і детально, то пояснення читайте нижче.

Який іноземний/офшорний рахунок відкрити, і як швидко?

Існує кілька фундаментальних питань, від яких ми відштовхуємося при підборі іноземного фінансового партнера. Спочатку, необхідно визначити власником якого іноземного рахунку ви бажаєте стати, особистого або корпоративного, або декількох рахунків одночасно. Хорошим рішенням є відкриття корпоративного і особистого рахунку бенефіціара в одному банку. Такий варіант буде оцінений банком позитивно, так як йому буде видно рух по рахунку, наприклад, якщо бенефіціару перераховуються дивіденди.

Особистий іноземний або офшорний банківський рахунок онлайн відкривається для особистого використання, збереження власних заощаджень, оплати особистих рахунків, витрат і подарунків. Також, для інвестування в бізнес-проекти, в яких Ви особисто будете брати участь. Іноді за особистим іноземним рахунком для додаткового захисту, диверсифікації та оптимізації міжнародних транзакцій звертаються люди, яким він насправді не потрібен, яким він не вигідний, і для яких він небезпечний і загрожує штрафом у розмірі 100% від транзакції. Наше завдання, відсіяти такі запити (так, нічого не заробивши на таких клієнтах, ми не заробим і проблем для себе, і клієнтів!).

Іноземний банківський рахунок майже завжди буде обходитися в обслуговуванні дорожче за вартістю, ніж рахунок в банку країни вашого безпосереднього проживання. Крім цього, слід враховувати вимоги банків щодо обов’язкового мінімального депозиту для відкриття рахунку та вимоги до підтримання мінімального балансу по рахунку. Звичайно, особистий іноземний банківський рахунок – це додатковий гарант безпеки ваших активів, але і обслуговування такого рахунку коштує відповідно. Ми рекомендуємо відкривати як мінімум – 2-3 особистих банківських рахунки за кордоном. Звернувшись до нас, ви також можете оптимізувати своє податкове резидентство для оптимального розширення вибору міжнародних банківських послуг.

Корпоративний іноземний або офшорний банківський рахунок, це механізм який забезпечує успішне існування вашої компанії. Але в момент запуску офшорного бізнесу існує маса деталей, з якими необхідно рахуватися. Однією з таких деталей, наприклад, є дотримання всіх вимог щодо ведення офшорного бізнесу вашою компанією. У разі, якщо ви не будете платити щорічні мита за утримання вашої офшорної компанії, то в результаті, це може привести до заморожування всіх ваших коштів на вашому корпоративному офшорному або іноземній банківському рахунку до того моменту, поки ви не зможете надати свіжий Certificate of Good Standing. Але якщо ви не будете халатно ставитися до подібного роду деталей, то корпоративний банківський рахунок стане для вас не просто механізмом функціонування вашого бізнесу, а й активним механізмом захисту вашого капіталу. Уже з 2017 року банки поступово все активніше просять представити фінансову звітність компаній за минулі періоди. І потрібно бути готовим її надати. Якщо Ваша офшорна компанія ще не веде бухгалтерію, радимо якомога швидше змінити цю ситуацію. Так як це підвищить статус вашої компанії в очах банку і шанс на відкриття рахунку вашої компанії значно збільшується.

Найчастіше, корпоративний банківський рахунок відкривають не тільки для активного бізнесу, а й для створення додаткового захисту особистих капіталів від кредиторів. Деякі іноземні банки іноді все ще відкривають нерезидентам рахунку на приватні холдингові компанії, прекрасно розуміючи, що це особисті активи під додатковим корпоративним захистом. Також корпоративним, по суті, банківським рахунком є ​​рахунок, який відкривають для фондів або трастів. Так, закордонний банківський рахунок набуває свою мультифункціональність відповідно до потреб кожного підприємця.

Кому-який корпоративний рахунок?

Щодо корпоративного рахунку з метою захисту і збільшення активів все доволі зрозуміло, а от якщо вам потрібен корпоративний банківський рахунок для активної бізнес-діяльності, то перед вами постає питання щодо вибору юрисдикції для подальшої роботи.

Якщо ви хочете відкрити пристойний корпоративний банківський рахунок онлайн та легально оптимізувати податкове навантаження, то для реєстрації вашої компанії варто придивлятися не лише до класичних офшорних юрисдикція, а й до мідшорів. У питанні відкриття банківського рахунку головне приймати рішення виважено і продумано, для цього ми наполегливо рекомендуємо вам звернутися до нас за консультацією на платній основі.

Але, не дивлячись на ваш вибір, який може випасти, наприклад, на реєстрацію офшорної компанії, або мідшорної компанії в тандемі з рахунком в хорошому оншорному або офшорному банку, існує певний ряд вимог з боку банків, які ставляться до всіх клієнтів. Вам знадобитися надати максимально детальну інформацію стосовно запланованої бізнес діяльності вашої компанії. Будь-який банк ще на стадії розгляду бажає знати контрагентів компанії і запланований рух коштів на рахунку. І важливо пам’ятати, що заявлена ​​спочатку діяльність компанії буде постійно моніторитися і звірятися з метою і призначенням платежів. Навіть незначні відхилення від початково заявленого виду діяльності без коригування і попереднього повідомлення банку про зміни, може призвести до блокування або навіть закриття рахунку. Межі валютного контролю у банків можуть змінюватися в залежності від громадянства бенефіціара, юрисдикції реєстрації компанії та інших факторів, і ця інформація банком не розголошується. Компанія або власник рахунку повинні бути готові на вимогу банку надати підтверджуючі документи того чи іншого платежу, а саме контракти, інвойси та інше.

При відкритті особового рахунку банк також може запросити підтвердження ваших платежів і це можуть бути: зарплата, продаж особистого майна, гонорар, подарунок, борг, повернення боргу. Намагайтеся зберігати всі підтверджуючі документи про рух коштів, вони зможуть вам сильно допомогти в разі запиту та інтересу з боку банку.

Відкриття рахунку віддалено або з особистою присутністю?

Offshore Pro Group пропонує значну кількість банків, які надають можливість дистанційного відкриття рахунку. Але це не означає, що вимоги при відкритті банківського рахунку віддалено будуть простіші, ніж при відкритті з фізичною присутністю в банку. Навіть навпаки, процедура віддаленого відкриття рахунку може тривати довше і вимагати оформлення додаткових документів та їх відповідного засвідчення.

Терміни відкриття іноземного рахунку?

Звичайно, більшість наших клієнтів бажають відкрити банківський рахунок за пару днів, а краще –   ще вчора. Але практика показує, що швидше, ніж за тиждень –  10 днів, вам це зробити не вдасться. І виною цьому декілька факторів.

По-перше, для початку процесу відкриття вашого іноземного банківського рахунку існує певний список документів, який повинен бути підготовлений у відповідному вигляді та наданий нам. Наша команда фахівців з відкриття банківських рахунків працює максимально швидко і зв’язується з банком в той же день, як ви надасте коректно заповнені документи нам на подачу в банк.

По-друге, процес перевірки благонадійності клієнта в кожному банку займає свій певний час. В одному банку – це лише кілька днів, а в іншому процес перевірки документів може зайняти набагато більш значний період часу. Найчастіше, цей час залежить від завантаженості відділу комплаенса банку на момент отримання ним пакета документів.

По-третє, терміни відкриття рахунку також залежать від того, наскільки детально ви надали інформацію про плановану роботу за рахунком і діяльності компанії. Якщо інформації банку буде недостатньо, Вас попросять надати додаткові пояснення і/або документи, що підтверджують зазначену Вами модель роботи. На ведення уточнюючого листування і підготовку додаткових документів, буде потрібно додатковий час, що в результаті збільшить термін відкриття рахунку.

По-четверте, якщо в банку для відкриття потрібен мінімальний депозит, будьте готові його перерахувати, так як депозит найчастіше необхідно зарахувати ще до відкриття рахунку, інакше банк не приступить навіть до розгляду вашого кейса. Звернувшись до нас за допомогою, ми вас проінструктуємо на якому етапі, як і скільки необхідно перевести на рахунок банку. У банків і на цей рахунок є свої вимоги, з якого банківського рахунку може бути здійснено перше перерахування, з якого банку, SEPA або SWIFT платіж.

І нарешті, відправка документів. Завжди варто пам’ятати про надання оригіналів ваших особистих і корпоративних документів в банк. У деяких банках ви повинні спочатку надати паперові копії і тільки тоді банк приступить до їх розгляду. В інших банках можливо відправка документів поштою після отримання згоди на відкриття рахунку, в цьому випадку активація рахунку буде підключена після отримання документів банком і ви зможете оперувати вашими коштами на рахунку.

Тому, якщо вам максимально швидко потрібен банківський рахунок, не затягуйте і звертайтеся прямо зараз за адресою [email protected].