Громадянство за інвестиції: перелік країн та чесні відповіді від фахівців

Як і де купити громадянство за інвестиції? Як отримати паспорт ЄС або Карибський паспорт? Саме такі питання останнім часом ми отримуємо від наших читачів, за що ми їм дуже вдячні. Тож ми вирішили прояснити основні моменти та відповісти на всі ваші запитання.

Чомусь заведено вважати, що придбання паспорту ЄС або паспорту якоїсь іншої держави – найпростіша справа. Головне, були б гроші! Проте в сучасному та цивілізованому світі зробити таку покупку можливо лише за умови, якщо зробити інвестицію в певну державну програму. Тож нижче ви дізнаєтеся як і де можна купити громадянство за інвестиції у 2020 році.

Як купити паспорт за інвестиції та розрахувати його вартість?

Громадянство через інвестиції – це абсолютно легальний спосіб отримати не тільки паспорт іншої держави, а ще й вигідно вкласти активи в певну нерухомість за кордоном або в цінні папери. І на сьогодні, купити другий паспорт за інвестиції або дотацію, пропонують 13 держав, а саме:

 • Антигуа і Барбуда
 • Вануату
 • Гренада
 • Домініка
 • Єгипет
 • Йорданія
 • Кіпр
 • Мальта
 • Румунія – наразі приймання заявок тимчасово зупинено до осені 2020 року
 • Сент-Кітс і Невіс
 • Сент-Люсія
 • Туреччина
 • Чорногорія

Звичайно всі ці країни пропонують різні умови, переваги та вартість програм, тож їх вибір краще робити разом із професіоналом.

До речі, на тлі останніх подій у світі пов’язаних із загальною пандемією, багато держав вирішили перейняти досвід у країн, що вже пропонують громадянство за інвестиції.

І уряд України не виняток. Буквально тиждень тому було озвучено бажання розробити внутрішню програму щодо надання громадянства за інвестиції в Україні.

Отже, скільки необхідно інвестувати в економіку держав, щоб отримати паспорт за інвестиції:

 • найдешевший паспорт пропонують карибські країни – Домініка та Сент-Люсія (від $100 тисяч)
 • найдоступніший паспорт для сім’ї із чотирьох осіб пропонує Антигуа і Барбуда (від $125 тисяч).
 • найдешевший паспорт ЄС видає Мальта (€ 880 тисяч).

Крім цих сум кандидату також буде потрібно сплатити державні збори за перевірку й обробку заявки, а також збір за послуги імміграційного агента. Також враховуйте ще й те, що загальна сума може збільшуватися у разі додавання до заявки ще й утриманців головного кандидата.

Як купити громадянство за інвестиції за допомогою сертифікованого агента?

Для підвищення безпеки та знищення ризиків, усі заявки на оформлення паспорту за інвестиції мають подаватися виключно через ліцензованого імміграційного агента з акредитацією на роботу у відповідній країні.

Щоб скористатися послугами такої фірми, доведеться заплатити агентські збори. Проте, це того варто! Співпраця з агентом надасть вам спокій та впевненість у легальності придбання громадянства ЄС або Карибів за вашим вибором.

Слід зазначити, агентські збори за допомогу в оформленні документів, подання заявки та її супровід варіюється від компанії до компанії. Але в переважній більшості агенти стягують від $ 15 000 до $25 000 в залежності від того, скільки саме членів сім’ї ви бажаєте включити в цю заявку.

Як купити громадянство через інвестиції та отримати знижку?

Оскільки конкуренція за увагу заможних осіб, які бажають легально придбати друге громадянство збільшується, багато країн пропонують певні знижки. Наприклад, обмежені за часом акції дуже поширені на Карибах, де час від часу надаються знижки на включення в заявку додаткових утриманців або знижується вартість затверджених урядом об’єктів нерухомості.

Чи можна купити громадянство за інвестиції для сім’ї?

Звичайно, купити громадянство ЄС або Карибів за інвестиції, можливо не тільки для себе, але й для членів родини. Абсолютно всі перераховані вище країни це дозволяють зробити, єдине що слід зауважити, сума таких інвестицій буде збільшуватися в залежності від кількості осіб внесених до такої заявки.

Чи можливо отримати громадянство за інвестиції та сплатити за послугу після схвалення своєї кандидатури?

Законодавство держав, що видають паспорт за інвестиції, дозволяє кандидатам вносити інвестиції або безоплатні дотації для отримання громадянства тільки після того, коли схвалення кандидатур таких осіб вже закінчено. Такий підхід значно знижує ризики.

Проте, враховуйте ще й те, що кандидату потрібно буде попередньо сплатити державні збори за перевірку на благонадійність і розгляд заявок, а також сплатити послуги найнятим імміграційним агентам.

Важливо! Якщо вам пропонують внести дотацію або інвестиції ще до розгляду заявки владою держави, громадянство якої ви хочете отримати, велика ймовірність того, що ви маєте справу із шахраями!

Як отримати громадянство і правильно заповнити необхідні документи?

Крім підбору потрібної інвестиційної програми та її вартості, важливим етапом є ще й процес заповнення всіх необхідних документів. Тому, завдання по організації документообігу також лягає на ліцензованого імміграційного агента, з яким ви до речі будете укладати договір про співпрацю.

До того ж, подання документів на отримання паспорта ЄС або Карибів, неможливо без довідки про відсутність судимостей із поліції, довідки про стан здоров’я та інших документів. Зверніть увагу, всі ці документи повинні мати строк дії, а саме, не більше 3-х місяців з дати їх надання.

Для деяких важливих документів, включаючи свідоцтво про народження та свідоцтво про шлюб, додатково буде потрібен ще й апостиль. Оформлення документів, проводиться мовою країни що їх приймає.

Пам’ятайте, що затримки при розгляді заявок, зазвичай викликані неправильно підготовленою або відсутньою документацією. Тож задача агента допомогти вам правильно оформити необхідні документи та виключити ризики наявності помилок в них.

Громадянство за інвестиції й віза Е-2 – чи реально це для українців?

Щоб отримати візу Е-2 необхідно бути громадянином країни, з якою у США підписаний міжнародний договір. І у нас для вас є чудові новини, деякі інвестиційні програми забезпечують доступ до візи інвестора E-2 в Сполучені Штати Америки.

Саме це і надає вам право у майбутньому використати цю можливість та легко переїхати жити до омріяних Сполучених Штатів Америки без будь-яких податкових наслідків, пов’язаних з оформленням американської грін-карти (віза інвестора E-2 дозволяє жити в Штатах хоч цілий рік).

Подібну можливість пропонують наступні країни, в яких можна оформити паспорт за інвестиції:

 • Гренада
 • Туреччина
 • Єгипет
 • Чорногорія
 • Молдова

Чи законно множинне громадянство для українців?

Згідно зі ст. 4 Конституції України в країні існує єдине громадянство. А ось ст. 2 закону України “Про громадянство” говорить наступне: “Якщо громадянин України набув громадянство іншої держави або декількох держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.”.

Також, законодавство передбачає в такому випадку втрату громадянства України, а сам українець має самостійно відмовитися від іноземного протягом 2 років, але прямої заборони на множинне громадянство у нас немає.

Нещодавно, президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд законопроєкт №2590 тезиси якого мають впровадити деякі послаблення в питанні подвійного громадянства. Але і без майбутніх можливих змін у законодавчій базі серед українців поширене множинне громадянство.

Як не потрапити до паспортних шахраїв?

Ми радимо співпрацювати виключно із ліцензованими імміграційними агентами, за допомогою яких ви на законних правах зможете подати всі необхідні заявки на громадянство за інвестиції в країни, закони яких дійсно передбачають таку можливість.

Звертайте увагу на «червоні прапори», що видають шахраїв. Так, вартість дотацій не може бути меншою ніж $ 100 тис., а термін оформлення паспорту за інвестиції не може бути менш ніж два місяці. Якщо ви отримаєте пропозицію оформити громадянство через інвестиції держави не зі списку, наведеного на початку статті, найімовірніше, воно виходить від шахраїв.

Якщо ви бажаєте дізнатися детальніше про те як і де отримати громадянство за інвестиції, компанія Offshore Pro Group допоможе вам в цьому питанні на всіх етапах його оформлення, зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected] вже сьогодні.

Як швидко отримати громадянство ЄС?

Громадянство ЄС в рамках інвестиційних програм можливо отримати через 6-12 місяців. Кожна програма має свої умови й вимагає внесення певної суми. Якщо вам пропонують отримати паспорт ЄС за 2 місяці, швидше за все це шахраї.

 Як не отримати відмову оформляючи паспорт ЄС?

Програми ЄС мають надвисокі показники відмови, ніж програми Карибського басейну або Тихоокеанського регіону. Подавайте заявку на громадянство за гроші, тільки якщо у вас чистий послужний список і немає судимостей. Влада країни, що приймає – детально перевіряє потенційних громадян.

Можна отримати паспорт ЄС або Карибів без особистої присутності?

Так, це можливо. Зараз багато країн, пропонують оформити громадянство за інвестиції дистанційно, для цього зв’яжіться з нами за адресою: [email protected] і наші сертифіковані спеціалісти з питань еміграції детально розкажуть, як оформити документи й уникнути відмови.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: