Як відкрити рахунок в іноземному банку онлайн в період карантинних умов?

Сьогодні вже понад 170 країн у світі знаходяться в режимі карантинних заходів та обмежених пересувань. Люди зіткнулися з ізоляцією, постійним перебуванням вдома та відсутністю звичного способу життя, але найголовніше, вся робота й комунікації перейшли також у віддалений формат.

З одного боку це добре, але з іншого – навантаження на системи онлайн-платежів та потреба платіжних інструментів зростає щодня. І нижче ми розповімо, як відкрити рахунок в іноземному банку онлайн в період карантину та допомогти бізнесу гідно витримати навантаження.

відкрити рахунок в іноземному банку онлайн

Як відкрити рахунок в іноземному банку онлайн та врахувати карантинні корективи?

Карантин вніс свої корективи в усі сфери бізнесу. Тепер, бізнес-консультанти, IT-фахівці, менеджери різних напрямків, офісні співробітники та дизайнери перенесли свою діяльність до режиму онлайн.

Однак, деякі підприємства в силу своєї специфіки роботи й надалі надають послуги у звичному режимі та без обмежень. Ми маємо на увазі іноземні банки, платіжні системи та брокерів. Щоправда, їх робота також зазнала певних змін.

Погодьтеся, зараз паперові гроші як ніколи втрачають свою силу і відходять в минуле століття. І те, про що ми говоримо протягом останніх п’яти років стало реальністю – цифрові транзакції зайняли своє почесне 1 місце.

Саме з цієї причини можливість відправити або прийняти платіж, зробити швидкий обмін валюти, придбати цінні папери, відкрити депозит і тимчасово розмістити вільні гроші від бізнесу або перерахувати зарплату своїй команді, стало нагальною потребою для нормального ведення бізнесу.

І якщо раніше ви могли сумніватися в онлайн-операціях і працювати як звикли, то зараз настав час для абсолютної згоди того, що інтернет-банкінг і цифрові транзакції стали домінантними інструментами над традиційними банківськими операціями. 

Та й до того ж інтернет-банкінг зараз як ніколи дає можливість не бути відірваним від реального світу і виконувати важливі банківські операції в рамках жорстких обмежень на пересування.

Тож попри всі вимушені обмеження, відкриття рахунку в іноземному банку дистанційно доступне для фізичних і юридичних осіб.

Як рахунок в іноземному банку допомагає бізнесу виживати у період обмежень?

Напевно, ви вже змогли оцінити всі переваги й зручності онлайн-транзакцій скоєних через особистий кабінет. Якщо ж ви ще не встигли відкрити рахунок в іноземному банку через інтернет, радимо вам це зробити. Що надає рахунок за кордоном для бізнесу?

Обліковий запис надає вам можливість використовувати інтернет-банкінг 24/7. Саме через особистий кабінет здійснюється оплата рахунків та ведеться безперервна фінансова діяльність. Такий онлайн-сервіс в рази спрощує організацію рахунків та здійснює їх оплату в строк.

Більшість закордонних банків надають вам доступ до ваших грошей, незалежно від місцеперебування. Для цього ви можете використовувати не тільки вхід через комп’ютер, але й мобільний додаток.

Тож чому вам саме зараз потрібно відкрити рахунок за кордоном дистанційно? Велика частина бізнесу вже пішла в онлайн, і не виключено, що завтра вам запропонують новий вигідний контракт, а для здійснення передоплати вам знадобляться реквізити.

А можливо, цей карантин і криза допоможуть вам віднайти справу вашого життя і вам в терміновому порядку необхідно буде налагодити не тільки всі бізнес-процеси, але ще й процес прийняття платежів. Зараз на тлі карантину багато викладачів, фітнес-тренерів, бізнес-консультантів, адвокатів та аудиторів розпочали надавати консультації в дистанційному режимі.

Наприклад, ви адвокат з України, і пропонуєте клієнтам допомогти розв’язати питання по КІК, продумайте заздалегідь момент, як ваші потенційні клієнти будуть сплачувати рахунки за ваші послуги.

Як відкрити рахунок за кордоном онлайн?

2020 рік повністю змінив всі процеси й дозволив нам усім інакше подивитися на функцію відкриття рахунку за кордоном без особистої присутності. А з огляду на нинішнє зростання міжнародних розрахунків та постійне зростання обсягу ринку електронної комерції, можна зробити висновок – рахунок в іноземному банку стане дійсно кращим варіантом для здійснення фінансових операцій. До того ж варіантів для ведення міжнародної фінансової та інвестиційної діяльності досить багато.

Наприклад, якщо ваш бізнес орієнтований на Європу, радимо відкрити рахунок в європейському банку онлайн. Тут є одна вагома перевага – всі європейські рахунки мають одну загальну валюту EUR, однак їх функціонал дозволяє співпрацювати з іншими валютами. А це означає, що маючи один обліковий запис за кордоном, ви маєте доступ до 20+ країн або до 5 000 000 потенційних клієнтів.

А якщо ви разом зі своїми партнерами вирішите відкрити рахунок в одній й тій самій фінансовій установі, це дозволить вам прискорити зарахування грошових коштів на рахунки, а також отримати низькі комісійні витрати.

До речі, наш досвід, дозволяє допомогти бізнесу навіть в найскладніших і екстрених ситуаціях, ми знаємо як відкрити рахунок в іноземному банку лише за 1 день. Для отримання більш докладнішої інформації зв’яжіться з нами за адресою: [email protected]

Які документи потрібні для відкриття рахунку за кордоном?

Пакет документів залежить від вибору фінансової установи та від типу рахунку. Відомо, що пакет документів для фізичної та юридичної особи буде відрізнятися. Наприклад, фізичній особі буде потрібно надати лише якісні копії свого внутрішнього та закордонного паспорта, а також довідку про присвоєння номера платника податків.

А ось юридичній особі потрібно буде надати копії паспортів на директора та бенефіціарів, статутні документи, квитанції про сплату комунальних платежів та банківську рекомендацію.

Після того, як комплаєнс банку розгляне пакет документів, ваш бізнес отримає доступ для здійснення корпоративних трансакцій, обміну валют за вигідними курсами, платіжним карткам для ділових витрат та інших функцій, які значно полегшать ваше життя. Але найголовніше, спрощення онлайн-платежів надає більше часу на пошук й розширення партнерської мережі.

Як подати заявку на рахунок в іноземному банку онлайн?

Для того, щоб відкрити рахунок у закордонному банку з функціями SWIFT, SEPA, CHAPS і FPS, а також отримати індивідуальний номер IBAN та персональну картку MasterCard з функцією PayPass, цілодобову й персональну підтримку, а також повний контроль над фінансами – зв’яжіться з нами за адресою прямо зараз: [email protected]

Ми допоможемо не тільки якісно підготувати пакет документів, вибрати юрисдикцію, тариф і рахунок в іноземному банку, але й проведемо вас у світ онлайн-операцій без стресу, а головне, без необхідності ризикувати своїм здоров’ям в період карантинних обмежень.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: