Як українцю відкрити банківський рахунок у Швейцарії?

2020 рік зробив Швейцарію найбільш безпечним місцем у світі для зберігання особистих заощаджень. Бізнес та приватні особи прислухалися до думки аналітиків і вже встигли частково перевести на зберігання у швейцарські банки свої активи. І треба відзначити, за всю історію місцевих банків вони ще жодного разу не брали таку кількість грошей, як зараз.

Дані за лютий показали, що на цю мить швейцарські банки управляють приблизно 7,200 млрд швейцарських франків. І це дійсно дуже гучний сигнал того, що криза настала і світ навколо нас став небезпечним.

рахунок у Швейцарії

Рахунок у швейцарському банку – єдиний вихід з кризи?

Впевнені, ви вже неодноразово чули про економічний крах 2020. Велика частина експертів та аналітиків вже схиляються до того, що ця криза в рази буде сильнішою, ніж у 2008. А той факт, що у 2019 році іноземними банками було придбано 374 тонни золота ще раз доводить про те, що криза, що насувається буде дійсно руйнівною.

Такі невтішні прогнози змусили абсолютно всю ділову еліту по-справжньому злякатися. Ніхто не хоче втратити свої накопичення. І останнім часом до нас звертаються власники українського бізнесу за порадою, як зберегти свої гроші. Люди шукають інформацію щодо грамотної диверсифікації і думка фахівців для них зараз дійсно важлива, як ніколи.

Бізнес та економіка стала на павзу. Тож зараз складно зрозуміти куди найкраще інвестувати. Тому найчастіше ми відповідаємо на такі питання – як гарантовано відкрити рахунок в іноземному банку? І в моменти кризи та страху, ми згадуємо про Швейцарію, адже для багатьох ця держава є символом надійності та стабільності. І це дійсно так!

Зараз не треба бути економістом для того, щоб зрозуміти, що українська економіка входить в економічний колапс. Податки до бюджету не надходять, малий та середній бізнес зазнає збитків, гривня падає, а з нею й прибутковість населення. І яким буде фінал неможливо передбачити, але можна захистити свої активи вже зараз.

Рахунок у швейцарському банку – стратегія захисту активів 

Ми вирішили навести кілька прикладів того, чому варто відкрити рахунок у швейцарському банку онлайн. Якщо подивитися на практику інших країн, то їх антикризові заходи не зовсім лояльні щодо їх громадян.

Наприклад, в Іспанії ввели податок на депозитні вклади населення. А ось, Кіпр та Ісландія ввели капітал-контроль і обмеження на вивезення капіталу за межі держави. Італія обговорює новий податок на майно, і зараз уряд ще додатково обговорює питання по експропріації

Ніхто не знає, що буде зроблено в якості антикризових заходів стосовно українців, але ми точно впевнені, що відкриття рахунку у швейцарському банку дозволить вам набагато спокійніше пережити їх введення. До того ж рахунок за кордоном – це найкраща стратегія для захисту грошей та їх диверсифікації.

Що дає рахунок у швейцарському банку фізичній особі українцю?

Наявність рахунку в іноземному банку надає можливість:

 • надійно захистити активи від бюрократії
 • хеджувати валютні ризики
 • отримати доступ до сучасних фінансових технологій
 • отримати доступ до міжнародних інвестицій
 • забезпечити високий рівень конфіденційності
 • отримати високий захист депозитних вкладів

Що дає рахунок у швейцарському банку юридичній особі з України?

Бізнесу в Україні вже зараз варто добре оцінити свої майбутні можливості. Якщо у вас є своє виробництво, інтернет-магазин, стартап або компанія, яка надає певні послуги, радимо переорієнтувати бізнес-цілі на Європу або інші країни.

На жаль Китай для багатьох країн буде закритим для співпраці, а ми знаємо, що велика частина продукції та товарів виробляється саме в цій країні. Тому, наявність рахунку в іноземному банку дозволить:

 • продавати свій товар в інші країни
 • використовувати кілька валют одночасно CHF / EUR / GBP та інші валюти за запитом
 • хеджувати валютні ризики
 • розширювати партнерську мережу
 • інвестувати в цінні папери, які недоступні на українському ринку
 • відкрити доступ до сучасного інтернет-банкінгу
 • отримати підтримку персонального менеджера

Як відкрити рахунок у швейцарському банку разом з експертом?

Чому відкриття рахунку в іноземному банку вимагає допомоги фахівця? Річ у тому, що співпраця з експертом – це гарантія правильного вибору не тільки банківської установи, але й правильного та потрібного фінансового інструменту. Наше завдання розробити стратегію щодо захисту ваших активів від майбутньої економічної кризи.

Перш ніж порадити банк ми звертаємо увагу на кілька важливих критеріїв. Перше на що ми дивимося – рівень капіталізації банку. Саме цей показник є одним з найважливіших критеріїв надійності банку. Також важливим критерієм є коефіцієнт достатності капіталу, який повинен бути обов’язково в нормі.

Наступний етап – портфель кредитів. Жодна надійна установа не буде тримати у своєму портфелі кредити з високим рівнем ризику. Додатково перевіряємо рейтинг, кореспондентські рахунки та репутацію установи.

В основі вибору банку і юрисдикції входять всі вищеописані критерії + побажання клієнта щодо функціонала майбутнього фінансового інструмента.

Віддалене відкриття рахунку

Ми пропонуємо відкрити рахунок в приватному швейцарському банку, що є членом Swiss Bankers Association (асоціація швейцарських банків). Банк працює в основному тільки з клієнтами-нерезидентами. Керівництво банку розробило величезну мережу агентів, за допомогою яких підтримує зв’язок з різними частинами світу.

У банку є кілька типів рахунків:

 • поточний;
 • торговий (трейдинговий) – слід попередньо відкрити поточний рахунок;
 • спільний – для його відкриття обидва співвласники мають підписати документ;

Дистанційне відкриття рахунку відбувається за допомогою основних документів та не має жодних бюрократичних перешкод. Ідентифікація відбувається за допомогою короткої відеоконференції з менеджером банку, в ході якої відбувається звірка паспорта з власником.

Цей рахунок мультивалютний. Вибір валют дуже широкий. Конвертація валют відбувається за пару хвилин.

Витрати на відкриття та утримання швейцарського рахунку

Мінімальний початковий депозит становить 5000 EUR. Це обов’язкова умова в кожному випадку.

Останні зміни в системі ідентифікації свідчать, що нерезидентам більше не потрібно завіряти паспорт та підтверджувати адресу. Але для жителів та резидентів України, вимоги залишаються поки що колишніми. Потрібно нотаріально завірити закордонний паспорт та документальне підтвердження адреси проживання, видане державною установою.

До витрат потрібно віднести ще й нотаріальне завірення та поштові витрати за доставлення документів кур’єрською поштою до Швейцарії.

Верифікація клієнтів виконується за таким планом:

Відправлення документів до банку (паспорт, підтвердження адреси) та підписаний договір з банком на відкриття рахунку.

Отримання посилання на відеоконференцію для верифікації, потрібно буде пройти коротке інтерв’ю (до 5 хвилин) з банком російською мовою;

Як тільки співробітники відділу комплаєнсу перевіряють документи, банк відправляє дані з номером IBAN для перерахування першого депозиту. На це надається 30 днів.

Після перерахування депозиту банк приймає фінальне рішення.

Процес відкриття займає близько 10 днів з дня посилання суми на депозит.
Зв’яжіться з нами за адресою: [email protected] і ми допоможемо визначити найбільш вигідний банк виходячи з ваших цілей.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: