Що варто знати українцям для відкриття рахунку в іноземному банку у 2021 році?

Події на валютно-фондових біржах та відсутність стабільності в економічних показниках, змушують українців, в черговий раз замислитися про крихкість внутрішньої фінансової системи. Навіть якщо активи знаходяться в різних фінансових інструментах, надійніше зберігати їх в різних установах та країнах. З цієї точки зору, відкриття рахунків в іноземних банках для різних валют та цілей використання, буде найбільш консервативною стратегією щодо захисту капіталу.

Чому українці вважають за краще зберігати гроші в європейських банках?

Які б негативні події не відбувалися на світовому економічному ландшафті, зберігання грошових коштів в кількох головних для вас та протилежних по економічних наслідках валютах, дозволяє зберігати середню вартість активів.

відкриття рахунку в іноземному банку

Ми маємо на увазі, що відкриття двох, трьох, чотирьох і більше рахунків в іноземних банках, допоможуть грамотно диверсифікувати активи та зменшити ризики їх знецінення.

Рахунок в іноземному банку дозволяє планувати доходи та витрати, а головне залишає люфт щодо непередбачених ситуацій.

Наприклад, для депонування коштів в Євро, доларах США, японської єни (JPY), британському фунті (GBP) та швейцарських франках, можна відкрити рахунки в різних країнах для подальшого зберігання коштів приблизно в рівних пропорціях. Бо згодом, середня оцінка всіх грошових коштів, практично, не змінюється, попри будь-які події на нафтовому або валютно-фондовому ринку.

Навіщо відкривати рахунки за кордоном, якщо в Україні є багато надійних закордонних банків?

Абсолютно всі банки, що функціонують під іноземною назвою, є філіями закордонних банків, які працюють згідно з українським законодавством. І навіть якщо ви є клієнтом філії іноземного банку, що працює в Україні, це не означає, що надані їм банківські карти, будуть прийматися за кордоном, як іноземні.

Річ у тому, що іноземна філія або представництво іноземного банку, працює в іншій країні відповідно до законодавства держави, яке видає ліцензію. Тобто, іноземне представництво розглядається за кордоном, як звичайний український банк.

На відміну від місцевих рахунків, іноземний банківський рахунок в іншій країні, може надати його власникові вагомі вигоди.

Чому варто відкривати рахунки в різних іноземних банках?

Відповідь на це питання досить проста, тому що ризики банкрутства того чи іншого закордонного, або вітчизняного банку будуть зменшені пропорційно до їх кількості. Ви будете мати кілька віддалених та незалежних один від одного місць для зберігання грошей.

Така стратегія збільшить захист вашого капіталу від допитливої громадськості, криміналітету та корупційного законодавства, адже саме ці проблеми особливо є актуальними для нашої країни.

Де вигідніше відкрити іноземний банківський рахунок у 2021 році?

У зв’язку з пандемією, слід обирати іноземні банки, які найбільш розвинені в онлайн обслуговуванні своїх клієнтів. Однак постає питання: чи всі закордонні банки готові працювати з клієнтами з країн СНД? Слід зазначити, що далеко не всі.

Але, якщо у вас є конкретна мета, ви не приховуєте джерела походження своїх доходів й не збираєтеся без узгодження з банком змінювати характер та об’єм запланованих фінансових операцій, то проблем з відкриттям рахунку за кордоном, не виникне.

Наші експерти з міжнародного банкінгу працюють з фінансовими організаціями таких країн, як Великобританія, Швейцарія, США, Канада, Сінгапур, Ліхтенштейн, тощо.

Тож, існує дуже багато можливостей для інвестування, захисту та приймання платежів. Але, є і певні вимоги та обов’язки до потенційних клієнтів, які варто знати та дотримуватися. Дотримання вимог допоможе відкрити рахунок та зменшить ризики його закриття або блокування.

Чи можна відкрити рахунки не виходячи з дому?

Навряд чи, тому, що для відкриття рахунку потрібне нотаріальне завірення копії посвідчення особи, яке зробити без зустрічі з нотаріусом, буде неможливо. Проте, можемо точно сказати, що ми підберемо вам іноземний банк, в який не потрібно буде приїжджати.

Тож, якщо ви відкриті для спілкування, любите все робити завчасно і можете оперативно відповідати на професійні питання, то відкриття іноземного банківського рахунку онлайн, не викличе складнощів.

Бажаєте здійснити відкриття європейського рахунку разом з кваліфікованими фахівцями? Заплануйте безкоштовну консультацію прямо зараз!


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: