Відкриття рахунку в іноземному банку разом з Pre-Approval

Як відкрити рахунок в європейському банку онлайн? Звичайно за допомогою послуги “банківський Pre approval”. Будь-який власник бізнесу може довірити експерту супровід всіх етапів – від подачі документів  до відкриття корпоративного рахунку. До речі самостійні спроби компанії у відкритті рахунків приводять до ризику втрати часу, бо чекаючи на рішення від банку, можна зіткнутися із відмовою. 

На жаль, відмова у відкритті закордонного рахунку є поширеною проблемою серед українських компаній. Звертаючись до однієї фінустанови власники бізнесу чекають на відповідь, чим і ризикують втратити свій час. А отримавши відмову, вони знову повертаються до збору необхідних документів. 

Відкриття рахунку в іноземному банку

Проте проблема полягає ще й у тому, що термін дії деяких довідок та документів обмежений, тож часто доводиться замовляти їх ще раз – а це знову втрата часу та додаткові витрати на їх виготовлення.

Тож що таке Pre approval та як ця послуга допомагає українцям у відкритті рахунків в іноземних банках ми пропонуємо вам дізнатися із цієї статті.

Що таке PRE-APPROVAL

Банківський Pre-approval – це платна послуга, яку надає експертне агентство. Послуга складається з наступних етапів:

 • спільне з експертом заповнення форми PRE-APPROVAL, отримання відповідей на питання
 • складання структури компанії
 • оцінка експертом вашої бізнес-моделі
 • підбір банків або інших фінансових установ
 • обговорення та вибір 2-х фінансових організацій, до яких подаються документи та очікуються по них ухвали
 • надання банку додаткових відповідей щодо структури та діяльності компанії клієнта, за необхідністю
 • отримання відповіді від банку

Замовивши послугу “банківський Pre approval”, клієнт може бути впевнений, що обраний ним експерт використовує всі можливості та шанси на отримання позитивного рішення від закордонного банку.

Кому необхідно замовити послугу “банківський Pre approval”

Компаніям, діяльність яких вважається банками ризикованою. Наприклад, іноземні банки відносять певні сфери бізнесу до такого, що має підвищений ризик, а саме:

 • IT-напрямок, пов’язаний із впровадженням новітніх технологій
 • трейдинг, в тому числі й операції, пов’язані з цифровими валютами
 • фармацевтична діяльність
 • порноіндустрія та розваги для дорослих
 • геймблінг та азартні ігри
 • букмекерство
 • девелоперська діяльність
 • торгівля дорогоцінними металами
 • благодійність
 • венчурні фонди

А також,

 • маркетинг, консалтинг та багато інших видів діяльності, в яких важко доказати легальне походження коштів 

Отже, такі напрямки є незрозумілими банківським установам. Найчастіше банки не мають часу та бажання вивчати та заглиблюватися в такі нюанси.

Банки, особливо європейські, дуже насторожено ставляться до компаній, зареєстрованих в офшорах, особливо до тих, що знаходяться у чорних або сірих списках. 

Також великі та системні банки, які мають репутацію та історію, не стануть співпрацювати з бізнесом із санкційних списків. І до речі зміна юрисдикції (редоміциляція) в ряді випадків також може не дати позитивного ефекту.

Відмову від іноземного банку у відкритті рахунку на компанію-нерезидента можна отримати ще й у разі недбалого ставлення до заповнення різних банківських форм. 

Так, наприклад, експерт, для проведення банківського Pre approval, надає клієнтові рекомендації, щодо правильного трактування тієї інформації, яку необхідно надати. А той своєю чергою з якихось причин, проігнорував вказівки та пропустив рядки, а то й цілі сторінки в анкетних формах, вважаючи, що ця інформація є зрозумілою або неважливою.

У цьому випадку банк може вирішити, що клієнт щось приховує. Або навпаки, комплаєнс відділ вирішить, що клієнт занадто халатно ставиться до справ, а отже, не зможе бути надійним партнером.

Особливу увагу банки звертають на зазначені в заявці на відкриття рахунку цифри оборотів та вхідних й вихідних платежів. Проста математика при перевірці дозволить уникнути дурниць під час заповнення. Експерти, які щодня працюють з подібними формами, швидко викривають будь-які нестикування в даних та повідомляють про це клієнтам.

Особливість послуги банківський Pre approval

Необхідно розуміти, що попереднє схвалення заявки клієнта – не є 100%-вою гарантією відкриття рахунку в іноземному банку. З цими нюансами знайомі експерти, які супроводжують відкриття закордонного корпоративного рахунку. До прийняття остаточного рішення, банківський комплаєнс ретельно зважує всі ризики та аналізує, наскільки діяльність клієнта відповідає внутрішнім критеріям відбору.

Експерти, що спеціалізуються на послугах Pre approval, безпосередньо знайомі або раніше співпрацювали з банківськими фахівцями, відповідальними за прийняття рішення. Тому до консультацій таких експертів необхідно ставитися серйозно та виконувати всі їх розпорядження.

Існує ще один попередній етап, який впливає на прийняття остаточного рішення банком – це перевірка документів та оцінка перших осіб майбутнього клієнта на благонадійність місцевою службою безпеки. Саме від цих двох служб надходить більша частина запитів щодо заповнення різних типів форм та надання додаткових документів. 

Неправильне чи неповне надання інформації під час заповнення цих форм можуть бути прийняті як умисні. Тож радимо, поставитися відповідально до їх вимог, звичайно, якщо ви бажаєте отримати позитивне рішення.

Щоб клієнта не спіткало розчарування при отриманні відмови після досить тривалого очікування, експерти Pre approval заздалегідь знайомляться з характером діяльності клієнта та переглядають документи, які готуються для банку. 

Якщо всі документи оформлені правильно, але є відомості, що банк все ж визнає роботу з клієнтом ризикованою, то клієнту буде запропонований інший варіант для відкриття рахунку в іноземному банку.

Процедура замовлення послуги банківський Pre approval

Обов’язково скористайтеся цією послугою, якщо цінуєте свій час та маєте намір отримати позитивне рішення. А якщо діяльність вашої компанії більшістю банків сприймається як ризикована або не зовсім зрозуміла через інноваційність, то без експертної допомоги взагалі не обійтися.

Порядок замовлення послуги

 1. зв’яжіться з нами за адресою [email protected] та повідомте нас про свій намір замовити послугу банківського Pre approval
 2. сплатіть за замовлення цієї послуги
 3. зберіть необхідні документи, заповніть анкетні дані, дочекайтеся від фахівця рекомендацій та зауважень, при повторному заповненні документів та відправленні їх до банку, всі рекомендації експертів слід врахувати
 4. дочекайтеся відповіді від банку

Чи гарантує банківський Pre approval відкриття рахунку в європейському банку онлайн?

Ця послуга дозволить отримати гарантовану відповідь, згоду або відмову у відкритті рахунку з обраних банківських установ. Позитивної 100%-вої гарантії дати не може навіть банк, оскільки комплаєнс відділ банку, при ухваленні рішення керується своїми нормативами, висновками фахівців служби безпеки, а також відомостями з і інших доступних джерел.

Якщо бізнес пов’язаний з криптовалютою або інвестиціями в будівництво, чи потрібен банківський Pre approval?

Так, ці сфери бізнесу вважаються закордонними банками ризикованими. Тож радимо використовувати послугу банківський Pre approval та цільовий підбір банку під вашу діяльність з урахуванням всіх нюансів.

Якщо бізнес зареєстрований в Україні та потребує у відкритті рахунку у європейському банку, наскільки буде необхідний банківський Pre approval?

Багато європейських банків вважають Україну – юрисдикцією із високим ризиком. Тож ймовірність, отримати відмову у відкритті рахунку в європейському банку – велика. Звернувшись за послугою банківський Pre approval, ви можете розраховувати на підбір банку, який лояльно ставиться до даного місця реєстрації майбутнього клієнта.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: