Реєстрація компанії в Панамі – ефективне рішення для міжнародної торгівлі!

Якщо ви бажаєте заощадити грошові витрати, радимо вам відкрити компанію в Панамі. Чому саме тут? Річ у тім, що створення міжнародної корпорації в Панамі або як її ще називають IBC – і є тим самим ключем, за допомогою якого можна втілити найсміливіші особисті та бізнес рішення.

Переваги реєстрації корпорації в Панамі

Панама єдина у світі країна, де за одну подорож, з інтервалом в кілька годин, можна побувати відразу на двох океанах, завдяки вузькому перешийку, що з’єднує Північну та Південну Америку.

Столицею країни є Панама Сіті з населенням понад 2 мільйони осіб, в той час, як в країні проживає трохи понад 4 млн 200 тис. осіб. Офіційною мовою є іспанська, проте тут також широко поширена ще й англійська мова, яка дозволяє вести бізнес на міжнародному рівні.

Валютою країни є бальбоа (PAB), який 1:1 прирівнюється до долара США та має законний обіг в країні. Це демократична Республіка, на чолі якої стоїть президент.

Саме президент формує виконавчу владу в державі й призначає прем’єр-міністра, який займається формуванням уряду. Законодавчу владу, представляють Національні Збори. Судова влада в країні є незалежною від законодавців та уряду.

На міжнародному рівні Панама є членом Центральноамериканської Системи інтеграції (SICA), Асоціації країн Карибського басейну (ACS), ВТО, ООН та інших організацій.

Починаючи з 2010 року, держава демонструє стабільне зростання економіки більш ніж на 10% в рік, щоправда, зараз цей показник істотно знизився і становить  лише 5%.

Після завершення розширення Панамського каналу, будівництва нових морських портів, реконструкції аеропортів, а також Вільних Економічних Зон для різних видів бізнесу – інвестори зі всього світу змогли не тільки розпочати свій  успішний бізнес в Панамі, а ще й комфортно проживати на її території.

Як бачите, реєстрація компанії в Панамі – це дійсно ідеальне рішення для іноземного інвестора. Юрисдикція пропонує надійні банківські стратегії, закони, що працюють та які закріплені в конституції та здатні захищати бізнес і його власників на практиці, а не на папірці.

Завдяки своїм перевагам, держава здобула репутацію одного з найбільш безпечних офшорних фінансових центрів у світі. І це лише частина з тих переваг, які може надати реєстрація компанії в Панамі.

Реєстрація офшору в Панамі – система оподаткування

У Панамі застосовується територіальна податкова система, як до громадян країни, так і до резидентів. Податком обкладається лише прибуток, отриманий на території держави. Єдиний податок, який повинен щорічно сплачуватися офшорною корпорацією – це франшиза «tasa unica», розмір якої складає 300 USD.

Для офшорних компаній в Панамі немає податків на наступні категорії доходів:

  • прибутковий податок для офшорних компаній відсутній, за умови отримання прибутку від іноземних джерел.
  • відсутній податок на приріст капіталу.
  • компанії не сплачують податок, якщо випускають корпоративні акції (номінальні та іменні).
  • немає податку на будь-який процентний дохід, отриманий, як в Панамі, так і з закордонних рахунків. До таких доходів відносяться відсотки за строковими й ощадними депозитами компанії.
  • відсутній податок з продажу послуг й товарів, реалізованих за межами території держави.
  • акціонери нерезидентних офшорних компаній не сплачують податок на дивіденди, отримані за кордоном.
  • податок на дивіденди панамських корпорацій, що працюють в Особливій Економічній Зоні Panamá-Pacífico, які отримали прибуток від іноземних доходів або в результаті експортних операцій, стягується за ставкою 5%.

Ціна реєстрації компанії (корпорації) в Панамі

У порівнянні з іншими юрисдикціями, що пропонують купити офшор, Панама є найбільш конкурентоспроможною, практично в усіх областях. Весь процес реєстрації бізнесу – виконується легко й швидко. Тож на практиці, реєстрація компанії в Панамі триває лише 5-7 робочих днів.

Деякі іноземні інвестори помилково вважають, що для того щоб зареєструвати корпорацію в Панамі, вони повинні переїхати в країну, й отримати посвідку на проживання. Однак це не так. Місцеві закони не вимагають від інвесторів проживати в державі, щоб відкривати та вести бізнес.

До того ж, немає потреби вносити або сплачувати статутний капітал за певним графіком. Для того, щоб стати власником офшору в Панамі, ви повинні зареєструвати корпорацію в країні. Ця структура по-іспанськи називається Sociedad Anonima, що в перекладі означає «анонімна компанія».

Саме корпорацію найчастіше реєструють іноземні інвестори, на відміну від інших суб’єктів господарювання. Слід також сказати, що, акціонери створеної корпорації й призначені директори, можуть бути будь-якої національності та резидентами будь-якої країни.

Крім цього, для діяльності компанії за межами Панами, закон не вимагає отримувати будь-яких додаткових ліцензій або повідомляти уряд країни про проведення комерційних операцій такої компанії.

Законодавство країни побудовано на законах, що дозволяють довіреним особам реєструвати комерційні структури. Наприклад, якщо ви звернетеся до нас з проханням надати послугу з реєстрації офшору в Панамі, ми у віддаленій формі це швидко оформимо, і представимо вам вже повний пакет документів.

А ось для екстрених випадків, коли інвесторові терміново потрібен офшор в Панамі, ми маємо вже готові нові компанії, які ми зареєстрували попередньо. Надішліть нам листа електронною поштою [email protected], і ми обговоримо всі питання.

Якщо для Вас не є головним конкретне ім’я компанії, вам залишиться тільки вибрати назву з нашого списку корпорацій. Таким чином ви отримаєте повний пакет документів з усіма реквізитами набагато швидше ніж планували.

Панама та її конфіденційність

Особистості засновників, які відкривають фірму в Панамі, зберігаються в таємниці. Законодавство вимагає від компаній тільки реєстрації імен та адресу призначених директорів.

Якщо бенефіціар не хоче, щоб його ім’я фігурувало в бізнесі, це абсолютно реально забезпечити в структурі такої корпорації. Тобто акціонери, зазначені в сертифікатах або офіційних контрактах, можуть зберігати свою особистість в таємниці, тому, що закон країни дозволяє використовувати послуги «номіналів».

Навіть з урахуванням того, що особиста інформація про бенефіціарів панамських юридичних осіб повинна бути зареєстрована в новому Реєстрі кінцевих бенефіціарів, конфіденційні дані справжніх власників компаній залишаються закритими для загального доступу. Таким чином юрисдикція високо цінує конфіденційність, і забезпечує максимальні запобіжні заходи для її захисту та дотримання.

Офшор в Панамі – як інструмент для захисту активів

До найбільш поширених причин створення компанії в Панамі можна віднести, захист й безпеку активів. Оскільки Панама, забезпечує високий захист приватної власності, конфіденційних даних корпорацій і банків, офшорні рахунки в Панамі є найбезпечнішим місцем для зберігання грошей.

Іноді інвестори стикаються з фінансовими проблемами під час розлучення, банкрутства бізнесу або, коли знаходяться в процесі пред’явлення судового позову. Перевага Панами полягає у тому, що державні суди не беруть до уваги рішення й вироки іноземних судових інстанцій.

Тому в подібних випадках, щоб не втратити свої гроші, інвестору краще зареєструвати в Панамі холдингову компанію або панамський Приватний Фонд, який дійсно буде надійно зберігати й захищати активи корпорації.

Що потрібно для реєстрації компанії в Панамі?

Для того, щоб купити або зареєструвати офшор потрібно лише зв’язатися із нами електронною поштою або найзручнішим для вас способом: viber +372 5 489 53 37 або [email protected]

Управління офшором в Панамі через інтернет – чи це реально?

Вимоги щодо ведення бізнесу, зобов’язують панамську компанію мати зареєстрований офіс в Панамі, проте закони країни дозволяють власнику легко переглядати свій обліковий запис, керувати компанією та корпоративними книгами з будь-якого куточка світу за допомогою сучасних електронних пристроїв.

Те ж саме стосується й проведення Зборів акціонерів панамських компаній. Збори акціонерів можуть бути проведені в будь-якому місці, і здійснюватися через телефонний або відеозв’язок. В тому числі, акціонерів на загальних зборах можуть представляти їх довірені та уповноважені особи. Головне, щоб всі ці моменти були прописані в статуті установчих документів.

Зареєструвавши панамський офшор, ви гарантовано диверсифікуєте та захистите активи. До того ж, це надасть можливість вашій компанії отримати податкове резидентство країни та знизити податковий тиск на бізнес.

Компанія Offshore Pro Group має великий досвід в реєстрації комерційних структур за кордоном та в відкритті корпоративних та особистих рахунків в іноземних банках та міжнародних платіжних системах. Зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected] вже сьогодні та скористайтеся безкоштовною консультацією.

Які документи ви отримаєте після реєстрації компанії в Панамі?

Після реєстрації офшору ви, як її власник отримуєте сертифікати акцій, протоколи перших зборів директорів та свідоцтво про реєстрацію (з англійським перекладом та з апостилем).

 Для чого мені компанія в Панамі?

Офшор в Панамі може бути використано для захисту активів від третіх осіб, кредиторів та навіть від держави в момент політичних або економічних ризиків, оптимізації оподаткування, інвестуванні, залученні міжнародного фінансування, тощо.

Чи отримую я ВНП в Панамі після реєстрації компанії?

 Сам факт покупки офшору не надає право іноземцеві на проживання в країні. Однак, зареєструвавши компанію в Панамі, Ви можете скористатися однією з візових міграційних програм для отримання ВНП або ПМР. Однією із головних вимог такої інвестиційної програми, є наявність компанії в країні, і створення бізнесу із залученням іноземного капіталу. Також реєстрація офшору відкриває можливість отримання податкового резидентства для вашого бізнесу.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: