Вихід на маркетплейс або як розпочати продаж з Kasta.ua

Сьогодні маркетплейси набирають високий рівень популярності серед українців. Співпраця з такими майданчиками надає можливість розвивати свій бізнес в одному вікні з постійним потоком клієнтів. Якщо порівняти трафік маркетплейсів і звичних нам великих торгових центрів, цифри вражають. 

Тільки за один день трафік на платформі складає приблизно 2 млн відвідувань, що практично дорівнює трафіку 10 великих торгових центрів України. Про те, як розпочати продаж товарів на маркетплейс, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що таке маркетплейс і навіщо він потрібен бізнесу?

Маркетплейс, являє собою електронну торгову площадку. Перш за все це місце, де знаходиться лояльна аудиторія, яка бажає придбати товар. Тенденція розвитку таких електронних майданчиків у всьому світі набирає обертів з кожним роком все більше і більше. 

І в Україні, до речі також їх популярність щороку зростає. Сьогодні на українському ринку представлені такі гіганти, як Olx, Rozetka, Kasta.ua, тощо.

Використовуючи в бізнесі маркетплейс і просуваючи свій магазин одягу або товарів для будинку, ви отримуєте:

 • збільшення продажів
 • стабільний і постійний трафік лояльних клієнтів
 • високий рівень збільшення товарообігу
 • нульові витрати на розробку сайту
 • функція доставлення, зберігання товарів на складах і логістика повністю знаходиться в зоні відповідальності маркетплейса
 • швидке налаштування зручних сервісів для прийняття онлайн платежів

Нижче ми розберемо приклад, як почати продавати на маркетплейс Kasta.ua, проте, таке керівництво підійде абсолютно для будь-якого віртуального торгового майданчика.

Як почати продавати з Kasta.ua?

Для того, щоб почати свою співпрацю з маркетплейс, необхідно бути офіційно зареєстрованою юридичною особою – ТОВ або ФОП. До того ж вам не обов’язково мати власний інтернет-магазин, який діє.

Співпраця починається з:

 • заповнення заяви
 • відправлення пакета документів (повний перелік документів представлений на офіційному сайті)
 • отримання договору від торгового майданчика
 • підписання 2-х зразків договору і їх відправлення в маркетплейс

Також враховуйте те, що на Kasta.ua необхідно стежити за ціновою політикою. Дуже важливо, щоб вартість вашого товару не була вище, ніж на інших віртуальних торгових майданчиках. А ще зверніть увагу, співпраця з Kasta.ua передбачає в обов’язковому порядку наявність сертифікату якості товару.

Коли всі документи підписані, вам видається доступ до особистого кабінету, в який необхідно буде завантажити свої товари. Зверніть увагу ще й на те, що до початку продажу одягу або товарів, вам необхідно буде внести гарантійний платіж у розмірі від 5 до 10 тис.грн.

Як розмістити контент і фото з одягом на Kasta.ua?

Коли вже договір про співпрацю підписаний та є доступ до власного кабінету, вам  необхідно буде завантажити свій контент та фото з одягом. І тут є свої нюанси. Швидкість заливки фото і опису товару відрізняється, наприклад, якщо ви вирішили самостійно зайнятися наповненням своєї сторінки, то товар буде показаний на ресурсі протягом 3 робочих днів.

А ось якщо ви вирішили скористатися допомогою фахівців Kasta.ua, заливка фото контенту і опису буде доступна протягом 5 робочих днів. При цьому враховуйте ще й те, що вартість послуг фахівців маркетплейса ділиться за пакетами, вартість яких варіюється. 

Наприклад, вартість розміщення 1 фото може коштувати 5 грн, а може й 35 грн. Цей нюанс варто обов’язково обговорити до моменту  підписання договору.

Як почати приймати оплату на Kasta.ua?

Питання щодо здійснення розрахунків особливо важливе в електронній комерції. Тож на сьогодні маркетплейс дозволяє приймати банківські платіжні картки Visa та MasterCard. Всі ці розрахунки абсолютно безпечні, а введення особистих даних на сайті надійно захищені. А ще на сайті прописані умови отримання товару в кредит.

Також на сайті Kasta.ua в розділі “Оплата і кредит” зазначено, що обробка даних відбувається на стороні партнерів, які пройшли попередній аудит PCI DSS, отримали відповідний сертифікат і гарантують високий рівень захисту особистих даних.

Як відбувається оплата товару?

 1. Клієнт робить замовлення
 2. Здійснює оплату карткою або вже по факту на місці в одному із представництв компанії
 3. Потім оплата надходить на рахунок фінансової компанії, з якою маркетплейс співпрацює (інформація також вказана на сайті)
 4. Протягом 49 днів, як заявлено на сайті, гроші знаходяться на рахунку у фінансової компанії, проте, як нам вдалося дізнатися, зараз гроші знаходяться не доступні лише протягом 21 дня. Цей холд необхідний для підстрахування на випадок повернення товару протягом 14 днів, на який кожен покупець має законне право.

Як відкрити мерчант рахунок для інтернет-магазину?

Платіжне рішення для інтернет-магазину – одне з найбільш важливих питань, яке варто вирішити на старті запуску онлайн-продажів. Погодьтеся від вибору банку й рахунку в ньому залежать абсолютно всі ваші фінансові операції й можливості. До того ж основою в роботі з клієнтами є турбота про них. І найкращим її проявом буде можливість надати своїм клієнтам вибір в здійсненні оплати.

Якщо ви бажаєте збільшити конверсію продажів, ми рекомендуємо здійснити вибір мерчант-рахунку разом з професіоналом. Мерчант-рахунок або торговий рахунок – це тип банківського рахунку, який дозволяє компанії приймати платежі по кредитних і дебетових картах разом з іншими видами електронних платежів.

Основна відмінність мерчант-рахунку від банківського полягає в тому, що він прив’язаний до сторінки інтернет-магазину, де покупець вводить свої дані по карті й здійснює оплату за товар.

Якщо ви бажаєте створити свій інтернет-магазин та відкрити рахунки для нього, радимо звернутися до фахівців компанії Offshore Pro Group, які вже понад 10 років допомагають українцям знаходити найкращі міжнародні платіжні рішення. 

Будь ласка, надішліть нам запит “як відкрити мерчант рахунок або як відкрити рахунок за кордоном” за адресою: [email protected] і ми одразу ж з вами зв’яжемося.

Як вийти на Kasta.ua?

Для того, щоб почати продавати в маркетплейс Kasta.ua, необхідно зайти на сайт компанії й залишити заявку, далі з вами зв’яжеться менеджер і допоможе вам пройти весь шлях реєстрації максимально швидко.

Як відкрити банківський рахунок за кордоном для інтернет-магазину?

 Процес відкриття рахунку в іноземному банку починається з його вибору і визначення чітких цілей, рекомендуємо здійснювати підбір іноземних банківських рахунків разом з професіоналами: [email protected]

Чи обов’язково бути ФОП або ТОВ на Kasta.ua?

Так, обов’язково. Компанія співпрацює виключно з офіційно зареєстрованою юридичною особою.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: