Як відкрити рахунок в платіжній системі та розпочати бізнес в Європі?

На початку 2000-х років ми й уявити собі не могли, що відкрити рахунок в платіжній системі дистанційно стане можливим. Більша частина українців використовувала банківські ощадкнижки й це було дуже зручно, як тоді здавалося. А про замовлення будь-якого товару онлайн ми взагалі й не здогадувалися.

Але зараз це вже стало для нас звичайною справою. Тож тепер, приватні особи та бізнес активно використовують необмежені опції для підвищення своєї фінансової ефективності. Сучасні компанії дивляться на всі бізнес-процеси інакше.

Саме це і допомагає їм конкурувати між собою. Новий погляд на бізнес дозволив компаніям з України вийти на європейський ринок. І звичайно ж, для всіх цих підприємств важливо інтегрувати зручну й економічно ефективну фінансову інфраструктуру.

Європа, як єдина економічна зона, має системи, які забезпечують швидкі й прості міжнародні перекази за допомогою різних способів оплати.

Але для того, щоб корпоративна структура могла скористатися цими перевагами, вона повинна мати рахунок у європейському банку. І нижче ми розповімо, як відкрити рахунок в платіжній системі й почати продавати в Європу.

Як відкрити рахунок в платіжній системі та використати ефективний інструмент для українського бізнесу?

Ринок електронної комерції щорічно зростає, а разом із ним змінюються й уподобання в покупців та партнерів по бізнесу. Тож дуже важливо вчасно налаштувати свої фінансові операції під сучасні реалії.

Наприклад, у 2019 році ми допомогли відкрити рахунки в платіжній системі фізичним та юридичним особам, які відразу ж розпочали активну фінансову діяльність через цю платформу. І як результат у двох компаній, конверсія продажів зросла на 30% за перші 2 місяці використання нового платіжного рішення.

Що таке платіжна система Великобританії? Це сучасна платформа, за допомогою якої абсолютно кожний власник бізнесу може швидко та безкоштовно налаштувати перекази в EUR, GBP, USD, PLN та інших доступних валютах. Платформа дозволяє використовувати свій рахунок IBAN для вхідних й вихідних транзакцій, а також використовувати інші види фінансових операцій

Наприклад, за допомогою IBAN ви можете легко здійснювати міжнародні операції зі зменшеним ризиком помилки у транскрипції даних, а це виступає гарантією того, що переказ обов’язково буде доставлено до його одержувача.

Деякі установи відкривають банківські рахунки у Європі в інший, неєвропейській валюті за запитом. І це логічно, адже будь-яка фізична або юридична особа може надавати послуги або продавати товари через особистий вебсайт, асортимент якого може бути різний, наприклад:

  • доставлення косметичних засобів
  • оренда автомобілів
  • продаж одягу та іграшок
  • оренда житла

Але незалежно від виду діяльності кожна особа може стягувати плату в режимі онлайн. І якщо ви налаштовані серйозно вести свій бізнес і розвивати його на міжнародній арені, або ви бажаєте перевести частину коштів на альтернативні платіжні інструменти, ви повинні розуміти, наскільки важливі всі варіанти для приймання онлайн-платежів в просуванні власного бізнесу через інтернет.

Тому, процес збору документів, підбір фінансового інструменту в іноземному банку, тарифної політики та потрібного функціоналу – найкраще здійснювати разом із професіоналом. Особливо у веденні онлайн бізнесу важлива тарифна політика. Ми часто стикаємося і з тим, що наші клієнти використовують фінансові інструменти на 50%, але платять як за 100%.

Дуже багато клієнтів і не підозрюють, що не використовують й половини функціоналу по своєму акаунту. Проте суми комісійних за обслуговування в іноземному банку можуть складатися із тисячі або навіть сотні тисячі доларів на рік. І зверніть увагу, ці комісійні будуть сплачені саме з вашого бюджету.

Як відкрити рахунок в платіжній системі та уникнути помилок?

Як та який рахунок в іноземному банку потрібно мені відкрити для особистих та корпоративних витрат? Цей запит, мабуть, найчастіший від наших клієнтів. Але відповідь на нього залежить від багатьох факторів. Наприклад, якщо ви плануєте здійснювати операції тільки в EUR, USD і GBP досить буде використовувати тільки ці три валюти.

Якщо ж ваш бізнес активно торгує з країнами за межами єврозони, ви можете відкрити рахунки у відповідних валютах, щоб заощадити на конверсійних курсах. А якщо ви часто подорожуєте, то вам знадобиться ще й платіжна картка для готівкових та безготівкових операцій. Така міжнародна платіжна картка дозволяє розділити гроші завдяки використанню особистої та бізнес-картки MasterCard з функцією PayPass.

Звичайно, універсальне та єдине рішення для всіх напрямків бізнесу – відсутнє. Але дивлячись на те, як наші клієнти – власники українського бізнесу влучно ведуть свій бізнес у Європі, ми радимо відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії й отримати доступ відразу до 34 валют.

Така різноманітність значно оптимізує процес виставлення рахунків, тому що вхідні перекази IBAN та SWIFT від ваших клієнтів будуть без будь-яких перешкод розраховуватися та конвертуватися на вашому рахунку в їх місцевій валюті.

Як відкрити рахунок в платіжній системі та отримати власний IBAN?

Абсолютно вся Європа використовує особисті рахунки IBAN, які найбільш корисні для здійснення міжнародних переказів в системі SEPA та SWIFT. Отже, якщо ви відкриваєте рахунок в платіжній системі Великобританії віддалено, ви одразу отримуєте особистий та унікальний IBAN, який буде зображатися в вашому особовому кабінеті та зберігати всі дані вашого профілю.

Ви зможете копіювати та відправляти свій IBAN номер своїм партнерам або клієнтам для здійснення швидких міжнародних переказів. Такі транзакції абсолютно безпечні й зазвичай дуже швидко обробляються та зараховуються на рахунки.

До того ж такі перекази повністю виключають втрату грошей тому що кожен IBAN містить контрольний номер, який забезпечує його правильність. Тож навіть якщо хтось допустив помилку навіть в одному символі, транзакцію буде відхилено, а гроші збережено.

Як відкрити рахунок в платіжній системі та розпочати бізнес в Європі?

Для того, щоб відкрити рахунок в іноземному банку зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected] для попереднього запису на безкоштовну консультацію. Після визначення цілей по майбутньому акаунту, сплатіть послуги професійної допомоги, будь-яким доступним та зручним способом для вас, наприклад, банківською транзакцією, платіжною карткою, WebMoney, PayPal, Western Union.

Вартість послуги складає від 2999 EUR. Фінальний етап – підготування пакету документів, згідно з внутрішньою процедурою платіжної системи та відправлення його на розгляд. 

Рахунок для приймання онлайн-платежів є одним з основних інструментів будь-якого сучасного бізнесу. І якщо ви плануєте вийти на європейський ринок, рахунок в платіжній системі позбавить вас від непотрібних зборів та податків, а головне – значно оптимізує всі міжнародні бізнес-операції.

Компанія Offshore Pro Group допоможе вам відкрити рахунок в іноземному банку дистанційно та без необхідності вашої присутності в офісі. Також, наші спеціалісти налаштують онлайн-платежі з урахуванням ваших потреб та географії бізнесу.

Якщо ви бажаєте дізнатися докладніше про те, як відкрити рахунок в платіжній системі за 1 день, зв’яжіться з нами за адресою: [email protected]  прямо зараз.

 На що звернути увагу при виборі платіжної системи?

Перш за все, дізнайтеся який функціонал пропонує зарубіжна платіжна система, які валюти доступні, чи є доступ до систем переказів SEPA та SWIFT. Також з’ясуйте з яким типом бізнесу працює платіжна система, наприклад, обслуговують всіх клієнтів, або тільки бізнес з високим ризиком, або обслуговують тільки ритейл та IT напрямки.

 Що потрібно для відкриття рахунку в платіжній системі?

Для відкриття корпоративного рахунку в платіжній системі потрібні скани документів на компанію та його власників, до того ж комплаєнс платіжної системи працює за такими ж принципами, як і іноземний банк. То ж додатково можуть запросити контракти з партнерами, інвойси або довідку з банківського рахунку. Враховуйте ще й те, якщо бізнес із високим ризиком, казино, дейтинг, криптовалюта тощо, перевірка документів може зайняти трохи більше часу. Але зазвичай, відкриття можливо за 2-9 днів.

Відкрити рахунок у польському банку або в платіжній системі – що краще?

 Рахунок в платіжній системі це прекрасна альтернатива будь-якому іноземному банку. Її функціонал дозволяє відкрити особистий та корпоративний рахунки, а різноманіття із 34 валют та доступ до переказів в 150 країн світу допоможе вам здійснити онлайн платежі в будь-якій валюті на території Європи в тому числі й PLN.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: