Як відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії й масштабувати свій бізнес у два кліка

Рахунок в платіжній системі – це новий стандарт з ефективного управління фінансами для тих компаній, які дивляться наперед у майбутнє. Знаєте чому вигідно вести власний бізнес за допомогою платіжної системи?

Ви, як клієнт, здобуваєте не просто рахунок. Ви отримуєте, повний набір високотехнологічних інструментів для ведення будь-якого типу бізнесу, навіть для бізнесу із високим ризиком.

Тож ми пропонуємо вам дізнатися, як відкрити рахунок в платіжній системі та налаштувати її функції під ваш бізнес.

Як відкрити рахунок в платіжній системі: сотні платежів у два кліка – це нова реальність

Декілька років тому опція з налаштування сотень або навіть тисяч платежів для різних одержувачів в один клік, була заповітною мрією для будь-якого бухгалтера та керівника.

Але сьогодні, завдяки додатковим та новим функціям, клієнти можуть завантажувати файл у форматі CSV у своєму особистому кабінеті, де вже попередньо створені облікові записи потрібних вам отримувачів.

Саме така функція дозволяє компаніям здійснювати масові платежі за декілька секунд! Та найголовніше, вам більше не потрібно вводити в індивідуальному порядку реквізити та дані по кожному одержувачу.

Для кого буде корисною опція масові платежі?

Для компаній, які виплачують заробітну плату своїй команді, яка знаходиться по всьому світові. Тож, завдяки файлу CSV вам потрібно лише створити один бухгалтерський документ, завантажити його та підтвердити.

Отже, лише два кліки дозволяють вам за декілька секунд перераховувати гроші вашій команді та партнерам незалежно від місця їх розташування.

Як відкрити рахунок в платіжній системі та реалізувати зарплатний проєкт?

Зарплатні проєкти – ідеальне рішення для здійснення виплати заробітної плати. Дана опція дозволяє миттєво здійснювати перекази грошових коштів на картки співробітників незалежно від їх місця розташування. Найчастіше ця функція використовується IT компаніями, фрілансерами та аутсорсинговими компаніями.

Які переваги надає зарплатний проєкт?

  • забезпечує високий рівень конфіденційності з перерахованих сум
  • скорочує час на обробку та спрощує порядок з видачі заробітної плати
  • значно оптимізує витрати
  • надає можливість перераховувати інші платежі (наприклад, виплату бонусів, відрядження та адміністративні платежі).

Як відкрити рахунок в платіжній системі та використовувати картки MasterCard Business та Pay MasterCard?

Зараз нам вже складно уявити своє життя без платіжної картки, бо завдяки їй, ми можемо виконувати будь-які платежі та знімати готівку в будь-якій точці світу.

Тож, платіжна система пропонує вам два види карт, які гарантовано спростять ваші фінансові операції:

MasterCard Business – картка призначена для компанії й має автоматичну прив’язку до її корпоративного рахунку, за її допомогою ви зможете здійснити перерахування грошей своїм співробітникам пов’язаних із відрядженням та іншими витратами;

Pay MasterCard – картка для фізичної особи, призначена для особистого користування, зняття готівкових коштів в будь-якому банкоматі та для здійснення безготівкових розрахунків.

Особливості Pay MasterCard

Pay MasterCard – це сучасна безконтактна платіжна картка, що має стильний та елегантний дизайн. До того ж платформа пропонує зрозумілу та лояльну тарифну політику, а саме

ФункціоналДля юридичних осібДля приватних осіб
видача платіжної картки50 EUR25 EUR
щомісячне обслуговування10 EUR2 EUR
комісія за конвертацію валюти (у разі розбіжності валюти рахунку або валюти транзакції)2%
комісія за зняття коштів2% min 2,5 EUR
комісія при розрахунках карткою0%

Як можна замовити картку?

Замовити картку можна через особистий кабінет або за нашою допомогою, для цього потрібно зв’язатися з нами електронною поштою: [email protected]

Як отримати картку?

Платіжну картку можливо отримати декількома способами:

  • за допомогою кур’єрської служби – протягом 3-х робочих днів
  • за допомогою звичайної пошти – протягом 5 або 12 робочих днів

Хочемо звернути вашу увагу ще й на те, що комісію за доставлення картки вже включено у її вартість, а час доставлення вказано зразковим і залежить від обраного вами поштового сервісу.

Як відкрити рахунок в платіжній системі: основні переваги для вашого бізнесу

Платіжна система створена для того, щоб виконувати всю монотонну роботу і звільняти вас від тисячі платежів, пошуку вигідного курсу для обміну валюти та найкращого рішення по міжнародних переказах. Ваш бізнес буде розвиватися інакше, а витрати скорочуватися. Тож, ми пропонуємо розглянути ключові переваги британської платіжної системи.

Відкриття рахунку онлайн

Для відкриття рахунку у платіжній системі дозволяється виконувати дистанційну подачу документів та здійснювати всі заходи які пов’язані з ідентифікацією потенційного клієнта без особистого відвідування офісу.

Типи доступних рахунків

У вас є можливість відкрити рахунок для абсолютно будь-якої адміністративної або комерційної діяльності: оренда, зарплатний проєкт, рекламні платежі, тощо. Вам доступний:

  • рахунок для клієнтських коштів – призначений для виплати з мерчант-рахунків (PSP) та зберігання коштів клієнтів.
  • процесинг онлайн-платежів – надає можливість приєднати для оплати платіжні картки Visa / MasterCard.
  • рахунок для зарахування коштів з проєктів, пов’язаних з криптовалютою.

Як швидко можна відкрити рахунок?

Відкрити рахунок можна за 1-2 дні, але за умови надання повного та правильного пакета документів.

Індивідуальне обслуговування

За кожним міжнародним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який допомагає супроводжувати всі фінансові та технічні питання.

Основна валюта

Платіжна система дозволяє використовувати 24 валюти для прийняття онлайн-платежів. Основні валюти: EUR, USD, GBP.

Доступні системи переказів

Платформа дозволяє використовувати міжнародні системи переказів для здійснення платежів без лімітів в рамках таких систем, як – SEPA, SWIFT, FPS, CHAPS

Індивідуальний рахунок IBAN (єврозона)

Кожен корпоративний клієнт має індивідуальний номер IBAN для ведення бізнесу в Європейській економічній зоні.

Мінімальний депозит

Мінімальний залишок який необхідно постійно підтримувати на рахунку після його відкриття становить лише 1000 EUR.

Що очікується найближчим часом?

Бот Telegram

У 2020 році клієнти британської платіжної системи зможуть управляти особистими рахунками за допомогою телефонів і спеціального бота у Telegramі.

Такий бот прискорить вирішення невеликих завдань по здійсненню платежів, а також дозволить у відповідальні моменти не гальмувати бізнес. 

Нові можливості для інтернет-еквайрингу

Швидке і віддалене підключення, дружня техпідтримка та комісія починаючи від 1%.

Завдяки новому функціоналу, у вас з’явиться можливість розширити фінансову свободу, оптимізувати витрати компанії, а також зміцнити відносини з міжнародними партнерами.

Компанія Offshore Pro Group з 2011 року займається відкриттям, та супроводом рахунків фізичних та юридичних осіб. Завдяки нашій сильній команді ми допомогли створити й запустити не один бізнес-проект міжнародного рівня.

Якщо ви бажаєте відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії та дізнатися, як масштабувати бізнес за допомогою нових функцій, запишіться до нас на безкоштовну консультацію або зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected]

Як відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії для бізнесу?

Для того, щоб відкрити корпоративний рахунок в платіжній системі Великобританії, необхідно звернутися за допомогою до професіонала, який допоможе правильно заповнити та підготувати всі статутні документи на компанію, його керівників та бенефіціарів, а також проаналізує профіль компанії, її діяльність, рівень ризику та обсяги майбутніх фінансових операцій. Тільки за наявністю цих нюансів, можна відкрити той рахунок в платіжній системі або закордонному банку, який дійсно принесе велику користь для вашого бізнесу.

Які переваги надає рахунок в британській платіжній системі?

Корпоративний рахунок в платіжній системі Великобританії надає можливість бізнесу на кілька кроків бути попереду від конкурентів. Вигідні курси з обміну валют, можливість використовувати 21 валюту, здійснювати перекази в 150 країн світу, використовувати особистий рахунок IBAN, замовляти платіжну картку MasterCard й отримувати цілодобовий доступ до своїх грошей, виплачувати зарплату без прив’язки до країни проживання – і це лише частина тих переваг, які ви можете отримати від цього інструменту. Але найголовніше, ви можете відкрити рахунок в британській платіжній системі онлайн.

Як відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії, і замовити бізнес-картку MasterCard?

Платіжна система в Великобританії надає можливість не тільки виконувати валютні платежі в будь-який куточок світу, але й дозволяє замовляти бізнес-картку MasterCard. Зручність замовлення картки полягає в тому, що після відкриття корпоративного рахунку в платіжній системі Великобританії, ви можете виконати її замовлення через особистий кабінет, а також вибрати найбільш зручний спосіб її доставлення.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: