Як рахунок в платіжній системі Великобританії допомагає фрілансерам та бізнесу?

Щорічно в Україні кількість фрілансерів та стартапів зростає, а разом з ними зростає і потреба в якісних послугах, пов’язаних з міжнародними переказами. І це очевидно. Віддалена робота зручна й економічно ефективна, а зараз ще й актуальна.

Проте в неї є і зворотна сторона – високі тарифи та обмінні курси, що пов’язані з отриманням коштів за цю роботу, можуть нашкодити вашому бюджету. Про те як відкрити рахунок в платіжній системі, і полегшити життя фінансовим операціям ви дізнаєтеся з цієї статті.

Бажаєте відкрити рахунок в іноземному банку? Зв’яжіться з нами найбільш зручним для вас способом: viber +372 5 489 53 37 або [email protected]

Як відкрити рахунок в британській платіжній системі: доступні варіанти по переказах

Зазвичай, в момент отримання або відправлення міжнародного переказу клієнтові пропонується на вибір кілька варіантів:

 1. Банківський переказ – це електронний платіж, який відправляє гроші безпосередньо з одного банківського рахунку на інший. Такий тип транзакції вважається одним з найбільш безпечних для переказу грошей між країнами, проте, його тарифи не завжди лояльні щодо відправників й одержувачів
 2. Платіжна система – це незалежні компанії, що надають фінансові послуги, в тому числі й міжнародні перекази за вигідними валютними курсами. Наявність рахунку в платіжній системі дозволяє миттєво відправляти гроші фізичним особам та компаніям в будь-яку точку світу в тій валюті, яка найбільш зручна для двох сторін.

Але незалежно від того, який з цих двох способів ви вирішите обрати, рекомендуємо вам заздалегідь дізнатися, на чому ви зможете втратити гроші та скільки провайдери зароблять на вашому міжнародному переказі. Річ у тому, що провайдери використовують два методи для отримання доходу – це фіксована ​комісія або маржа на курсах обміну. Таким чином,

 • Більшість провайдерів віддає перевагу стягуванню фіксованої суми за кожен переказ або відсоток від загальної суми, яку ви плануєте відправити за кордон.
 • Курси обміну – це найпоширеніший спосіб заробітку онлайн-сервісів. Він включає додавання маржі до середньої ринкової ставки, яку постачальники використовують при торгівлі валютою між собою. Отже, якщо провайдер запевняє вас, що його послуги безкоштовні, швидше за все обмінний курс вже встановлено з урахуванням цієї маржі й не на вашу користь. 

Такі нескладні маніпуляції, дозволяють провайдерам отримувати набагато більше грошей за будь-яку онлайн-транзакцію.

Звичайно, всі ці варіанти для здійснення переказів непогані й до того ж вони звичні, але, якщо ви бажаєте бути на крок попереду від конкурентів, ми радимо вам відкрити рахунок в платіжній системі та отримати максимальну вигоду від користування ним.

Які переваги надає рахунок в платіжній системі Великобританії?

Технології постійно змінюються і перекази стають простішими й безпечнішими. Тож завдяки платіжній системі, бізнес будь-якого масштабу стирає фінансові кордони та самостійно обирає для себе найзручніший спосіб оплати. Отже, рахунок в платіжній системі надає вам:

 • особистий IBAN рахунок для переказів в EUR або в GBP без додаткової конвертації валюти
 • можливість здійснювати перекази в 150 країн світу
 • швидкий та вигідний обмін 21 валюти
 • доступ до міжнародних систем переказів: SEPA, SWIFT, CHAPS, FPS
 • опцію масові платежі, яка дозволяє в 1 клік об’єднати весь світ й спростити бухгалтерію
 • допомогу персонального менеджера, який володіє декількома мовами обслуговування, включаючи й російську
 • доступ до ринкового курсу обміну валют
 • послугу зарплатний проєкт
 • можливість встановити еквайринг та налаштувати платежі
 • платіжну картку MasterCard для особистого та корпоративного користування

До того ж, відкрити рахунок в платіжній системі можливо в режимі онлайн лише за 2 дні. Жоден з іноземних банків не зможе вам надати робочий фінансовий інструмент за такий короткий час.

Ось чому ми рекомендуємо фрілансерам, стартапам та малому бізнесу з України використовувати платіжну систему як альтернативу іноземному банку.

До того ж, платіжна система в Великобританії постійно розвивається і розробляє нові продукти. Ось тільки за 2019 рік були успішно впроваджені опції – масові платежі та зарплатний проєкт.

А у 2020 році платформа представила приватним клієнтам та бізнесу, свою безпечну та функціональну платіжну картку MasterCard. І нижче ми докладніше розповімо про її переваги й функціонал.

Як відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії та замовити платіжну картку?

Платежі з використанням платіжних карток вже давно стали для нас звичними, адже завдяки їм в нас є можливість отримувати готівку в будь-якому місці, де є банкомат. Фрілансери та малий бізнес із задоволенням використовують картки з метою підвищення своєї свободи в розрахунках, отримання чи виплати заробітної плати, платежів або витрат, пов’язаних з відрядженнями.

Хто може замовити картку платіжної системи?

Платіжну картку може замовити фізична і юридична особа. Функціонал інструменту дозволяє використовувати її як в особистих цілях, так і в корпоративних. Якщо ви бажаєте відчути свободу в розрахунках, зв’яжіться з нами за адресою: [email protected] і ми розкажемо, як замовити вашу платіжну картку.

Як можна швидко отримати свою картку?

Після того, як замовлення картки буде підтверджено, вам запропонують забрати її найбільш зручним способом для вас:

 • за допомогою кур’єрської служби – термін доставлення від 3-х робочих днів, або
 • за допомогою звичайної пошти – термін доставлення від 5 до 12 робочих днів

Зверніть увагу, що час доставлення платіжної картки вказано зразковим, тож швидкість доставляння буде залежати від обраного вами способу.

Як поповнити картку платіжної системи?

Поповнити картковий рахунок можливо двома способами:

 • переказати грошові кошти безпосередньо зі свого особистого кабінету в платіжній системі, або
 • здійснити переказ грошових коштів з рахунку стороннього банку

Чи є ліміти на зняття або поповнення платіжної картки?

Згідно із затвердженою тарифною політикою, ліміт на поповнення карткового рахунку – відсутній! А ось для зняття готівки в банкоматах, встановлено наступні ліміти:

ТранзакціяФізична особаЮридична особа
за одне зняття1000 EUR3000 EUR
в день2000 EUR10 000 EUR
на місяць5000 EUR30 000 EUR

Як збільшити ліміти на зняття готівки?

Збільшення лімітів на зняття готівки відбувається за допомогою особистого кабінету. Для цього вам потрібно увійти у свій особистий кабінет та відправити повідомлення в службу підтримки або зв’язатися з персональним менеджером.

Як можна активувати картку?

Активація картки також відбувається за допомогою особистого кабінету. Для цього необхідно увійти в особистий кабінет, вибрати розділ платіжні картки й натиснути на опцію активувати картку, відразу ж після цього, система запропонує вам ввести 6 цифр номера вашої картки. Коли всі ці дії будуть виконані, картка миттєво стане активною.

Як можна заблокувати картку?

Блокування платіжного інструменту, у разі його втрати або крадіжки можна виконати:

 • через особистий кабінет, або
 • через персонального менеджера

Скільки карток можна замовити?

Кількість карт не обмежена, однак, юридична особа може отримати свій інструмент виключно на авторизовану особу.

Тарифна політика

ФункціоналДля юридичних осібДля приватних осіб
видача платіжної картки50 EUR25 EUR
щомісячне обслуговування10 EUR2 EUR
комісія за конвертацію валюти (у разі розбіжності валюти рахунку або валюти транзакції)2%
комісія за зняття коштів2% min 2,5 EUR
комісія при розрахунках карткою0%

Чому варто відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії та замовити картку?

Платіжна картка – це доступ до всього світу! За її допомогою можна виконати будь-який миттєвий міжнародний переказ. До того ж у вас завжди буде можливість перетворити готівку знов у грошовий потік.

Інструмент дозволяє використовувати ринковий курс для конвертації валюти, а також здійснювати платежі за своїм індивідуальним рахунком IBAN без будь-яких обмежень щодо обігу коштів та платежів.

Відстежування бізнес-витрат в реальному часі, оплата послуг, міжнародні перекази, виплата заробітної плати та витрати, пов’язані з відрядженнями – все це зібрано в новій та сучасній картці.

Весь функціонал доступний в зручному особистому кабінеті, який має двох факторну аутентифікацію для безпечного входу в систему. А це означає, що при вході в особистий кабінет ви отримаєте смс-повідомлення на мобільний телефон, ввівши який дозволить вам виконувати подальші операції.

Що очікується в майбутньому?

Платіжна система вже працює над миттєвими переказами SWIFT і чат-ботом в Telegrami для швидкої перевірки балансу, а також, над новим мобільним додатком для систем android та iOS.

Бажаєте тримати всі фінансові потоки в одному захищеному місці? Зв’яжіться з нами за адресою: [email protected] для попереднього запису на безкоштовну консультацію, де ми допоможемо вам відкрити рахунок в платіжній системі.

 Як відкрити рахунок в платіжній системі фрілансеру з України?

Процес відкриття рахунку в платіжній системі фрілансеру, нічим не відрізняється від відкриття звичайного банківського рахунку на ім’я фізичної особи. Однак, до того моменту, як подати документи на відкриття рахунку, ми радимо перевірити ліцензію платіжної системи, її сайт та відгуки. Сьогодні, вибір фінансових установ досить великий, але на жаль, не всі можуть надати якісні послуги. Наприклад, наша компанія співпрацює тільки з перевіреними банківськими установами, і, якщо вам необхідно відкрити рахунок в платіжній системі як фрілансеру або підприємцю, рекомендуємо скористатися нашою безкоштовною консультацією.

Чи може рахунок в платіжній системі приймати кілька валют?

ак, ця опція є доступною. Рахунок в платіжній системі дозволяє фрілансеру використовувати особистий мультивалютний рахунок IBAN, приймати 34 валюти, в тому числі й такі популярні валюти, як: USD, EUR, GBP, RUB. До того ж, ви можете приймати та відправляти міжнародні перекази в 150+ країн світу за допомогою таких систем переказів, як: SWIFT, SEPA, CHAPS, FPS. Такий функціонал дозволяє фрілансеру та підприємцю безпечно та вигідно співпрацювати з замовниками з будь-яких країн світу.

Як фрілансеру відкрити рахунок в платіжній системі онлайн?

 Щоб відкрити рахунок в платіжній системі онлайн вам потрібно підготувати скан-копії таких документів, як: фото паспорта, довідки, яка підтверджує місце реєстрації (прописка в паспорті або квитанція про оплату комунальних послуг) та зробити селфі з обов’язковим розворотом 1-ї сторінки паспорта в руках. Зверніть увагу, фото та документи повинні бути чіткими та якісними, а головне, не містити сторонніх предметів чи фото. Як тільки документи будуть готові наші фахівці їх перевірять та допоможуть відкрити рахунок в платіжній системі онлайн за 2 дні.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: