Як отримати європейську банківську карту?

Європейські карти для бізнесу та для приватних осіб – це зручний інструмент, який допомагає контролювати рух коштів та надає підвищену гнучкість для онлайн операцій. Банківська карта розв’язує важливе питання – переказ коштів з Європи в Україну. Проте як українцю відкрити європейський рахунок та отримати банківську картку, ми розкажемо нижче.

Фото - Карта банку ЄС

Рахунок у Європі: практичне бізнес-рішення у період Covid-19

Сьогодні, коли всі країни знову запроваджують посилені заходи щодо безпеки та обмежують пересування, з метою зниження ризику зараження вірусом Covid-19 своїх громадян, наявність платіжної картки стає новим трендом. І поки карантин посилюється, бізнес швидко змінює свій напрямок.

На жаль, вся ця ситуація внесла збій в наш звичний спосіб життя і режим роботи всіх життєво важливих організацій. У зв’язку з чим уряди країн закликали всіх по можливості виключити контакти, місця великого скупчення людей, не відвідувати державні та комерційні установи, а також не використовувати громадський транспорт.

Такі обмеження і запобіжні заходи поширилися не тільки на перераховані вище критерії, а ще й на готівкові грошові кошти. А гроші, як відомо, є самим основним переносником бактерій. Саме з цієї причини у 2020 році варто виключити готівку та перейти на безготівкові платежі.

Це не тільки швидко і зручно, але ще гігієнічно і безпечно. І ми вважаємо, найбільш прийнятним варіантом для виключення готівки – є безконтактна банківська карта.

Тож ми пропонуємо вам почати використовувати європейську картку MasterСard, з метою безпеки та для розвинення кола ділових та особистих платежів.

Кому потрібен рахунок в іноземному банку?

Фрилансерам та ФОП, саме ці фахівці останнім часом відкривають закордонні банківські рахунки. А ще європейський рахунок буде цікавим для компаній, що займаються продажем через маркет-плейс або у власних інтернет-магазинах, що знаходяться на території ЄС. Ось що можна отримати, використовуючи європейську картку:

 • доступ до вигідних обмінних курсів
 • гнучкість в управлінні лімітів
 • доступні перекази у 50 країн
 • повне управління картою в особистому кабінеті
 • відсутність лімітів на поповнення
 • можливість використовувати необмежену кількість карток
 • функцію PayPass для безконтактного розрахунку
 • персональний менеджер
 • надійну підтримку 24/7
 • збільшення прозорості платежів
 • високий захист від шахрайських операцій
Відкриття рахунку в іноземному банку

Як українцю відкрити європейський рахунок онлайн?

Безумовно, в нинішній ситуації використання безконтактної банківської карти буде найбільш ідеальним і безпечним варіантом. До того ж платіжна система Великобританії – це надійний партнер з бездоганною репутацією. Наявність корпоративного або особистого рахунку в платіжній системі забезпечить вам:

 • переваги розрахунків незалежно від вашого місцеперебування
 • збільшить вашу продуктивність
 • надасть надійний захист від шахрайських та несанкціонованих операцій

Карту можна замовити як для особистого рахунку, так і на рахунок вашої компанії. Компанія може отримати картку на одну авторизовану особу. Після відкриття рахунку в платіжній системі, у вас з’явиться можливість виконати самостійне замовлення потрібної вам платіжної картки через особистий кабінет.

Доставляння здійснюється на підставі попередньо оформленої заявки в особистому кабінеті шляхом:

 • стандартного відправлення звичайною поштою – протягом 5-12 робочих днів
 • кур’єрською службою UPS – протягом 1-3 робочих дні.

Поповнити картку можна або зі свого рахунку в платіжній системі, або з рахунку стороннього банку. Для зняття готівки в АТМ встановлені ліміти в розрізі карт:

ТранзакціїФізичні особиЮридичні особи
за одне зняття1000 EUR3000 EUR
в день2000 EUR10 000 EUR
в місяць 5000 EUR30 000 EUR

Тарифна політика

Функціонал Для юридичних осіб Для фізичних осіб
видача платіжної картки50 EUR25 EUR
щомісячне обслуговування 10 EUR2 EUR
комісія за конвертацію валюти (у разі розбіжностей валюти рахунку або валюти транзакції)2%
комісія за зняття коштів2% min 2,5 EUR
комісія при розрахунках карткою0%

Якщо ви готові відкрити європейську банківську карту та з максимальною вигодою використати новий інструмент, зв’яжіться з нами за адресою прямо зараз: [email protected]


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: