ВНП (ВНЖ) в Словаччині по спорту дистанційно – від 599 EUR

Громадянин України може отримати посвідку на проживання в Словаччині на підставі спорту. Для цього потрібно буде спочатку укласти договір зі спортивною словацькою федерацією або з офіційним клубом, пред’явивши документи до органів поліції з питань імміграції. Договір має бути складений відповідно до встановлених міжнародних норм.

При укладанні договору зі словацькою федерацією спорту українцю буде видана трансферна картка та згода на персональний номер, за яким пізніше спортсмен, який претендує на отримання ВНЖ буде проідентифікований. Також, офіційний спортивний клуб або федерація повинні видати українцю згоду, за якою він зможе надалі брати участь у всіх чинних змаганнях, відвідувати тренування й інші тематичні заходи.

Документи для отримання ВНП (ВНЖ) в Словаччині по спорту

Якщо особа, яка не досягла 14-річного віку, бажає отримати ВНЖ на підставі спорту, їй необхідно надати свідоцтво про народження до інспекції поліції, попередньо переклавши його на словацьку мову та нотаріально завірити. Також, зверніть увагу на те, що будь-які документи, видані на території рідної держави, мають бути апостильовані.

Всі особи після 14 років повинні надати оригінал довідки, що підтверджує відсутність судимостей на території рідної країни. Якщо така особа більше ніж пів року проживає на території іншої держави ЄС протягом останніх трьох років, то їй доведеться надати довідку про відсутність судимостей на території цієї країни.

Крім того, спортсмен, який претендує на отримання посвідки на проживання в Словацькій Республіці, зобов’язаний надати довідку з місця реєстрації в рідній державі. Таким чином, він зможе підтвердити факт свого постійного проживання. Додатково необхідно буде надати дві кольорові фотографії розміром 3х4 см, які згодом будуть вклеєні до особової справи.

Також важливо надати інформацію про чинну адресу в Словаччині, по якій проживатиме особа, яка претендує на оформлення ВНЖ. Наприклад, це може бути власне житло, орендована квартира або адреса родичів, друзів, які зможуть письмово підтвердити свою згоду. В останньому випадку документ повинен бути ще й нотаріально завірений.

Спонсорський лист для ВНЖ в Словаччині

Спортсмен, який ще не досяг 14 років, має надати спонсорський лист від своїх батьків або родичів, що виконують їх обов’язки – опікунів або усиновителів. Даний документ дозволить отримати гарантію того, що спонсори візьмуть на себе всі обов’язки, що пов’язані із матеріальним забезпеченням неповнолітньої особи спортсмена, яка претендує на отримання ВНЖ в Словаччині.

Слід зазначити, особи, які є спонсорами, повинні підтвердити свою платоспроможність. Для цього їм потрібно буде надати довідку з місця роботи, а також довідку з банківської установи, в якій відкрито особовий рахунок на дитину з сумою понад €1300.

Спонсор повинен підтвердити те, що він зможе забезпечити неповнолітнього спортсмена фінансовими засобами, необхідними для сплати за навчання, харчування, участі у змаганнях, проживання – в готелі, хостелі або в орендованій квартирі.

У деяких випадках співробітники імміграційної поліції можуть відмовити в оформленні документів на отримання ВНЖ в Словаччині через те, що спонсором може виступати не близький родич неповнолітнього спортсмена.

Заява, що подається до органів поліції Словаччини, має бути офіційно завірена консулом або нотаріусом, для цього необхідно звернутися до словацького посольства або до нотаріальної контори.

Вартість оформлення документів ВНП в Словаччині

Особа, яка претендує на оформлення ВНЖ в Словаччині на підставі спорту, крім подачі пакета необхідних документів, має сплатити ще й державне мито у розмірі €99,9, а також оформити ID-картку, яка обійдеться приблизно в €5.

Після отримання ВНЖ, заявнику надається три дні для отримання медичної страховки. Крім того, протягом місяця після оформлення посвідки на проживання заявнику потрібно буде пройти медичний огляд. За його результатами видається довідка про відсутність захворювань, яка надалі буде передана до відділу поліції.

Також необхідно буде оформити страховку не пізніше трьох днів з моменту подачі документів до органів поліції та пред’явити її протягом 30 днів. В іншому випадку може бути надана офіційна відмова в оформленні ВНЖ на підставі спорту.

Укладення договору зі спортивним клубом

Для того, щоб представники від спортивного клубу вирішили укласти договір з українським спортсменом, йому необхідно зацікавити їх. Тому до моменту відвідування Словаччини необхідно ретельно підготуватися до попереднього перегляду. Попередній перегляд може бути влаштований по приїзду до Словаччини – що є самим раціональним рішенням, або ж в онлайн режимі.

В такому випадку спортсмену необхідно буде надіслати до клубу відеозапис, який продемонструє всі його таланти. Якщо матеріали наданого відеозапису зацікавлять представників спортивного клубу, вони вишлють іноземному громадянину офіційне запрошення для особистої зустрічі.

Варто пам’ятати, що підвищена популярність стає причиною того, що місця в словацьких спортивних клубах, призначених для іноземних громадян, є лімітованими. З цієї причини радимо не зволікати, адже тільки своєчасна подача документів може гарантувати факт вашого прийняття до клубу.

Також слід пам’ятати, що лімітовані місця в клубах стають причиною пред’явлення серйозних вимог щодо іноземних спортсменів. Тому потрапити до клубу зможуть тільки ті спортсмени, які дійсно продемонструють найвищі результати.

Переваги отримання ВНП (ВНЖ) по спорту для українців

Словаччина – розвинена європейська країна, влада якої приділяє підвищену увагу здоров’ю нації. Саме з цієї причини спорт в Словацькій Республіці щорічно розвивається. Спортивна інфраструктура представлена ​​великою кількістю клубів, члени яких регулярно беруть участь у європейських змаганнях.

А ще у Словаччині дуже розвинений дитячий спорт, у зв’язку, із чим багато іноземців прагнуть переїхати сюди разом зі своїми дітьми, які надалі зможуть стати перспективними європейськими спортсменами.

Перевагою отримання ВНЖ в Словаччині на підставі спорту є те, що іноземний громадянин зможе не тільки отримати можливість виступати на міжнародних змаганнях під прапором розвиненої європейської країни, але й скористатися й іншими перевагами, доступними для всіх словацьких громадян.

Тож саме з цієї причини багато спортсменів з України та інших країн СНД багато років тому переїхали до Словаччини й отримали можливість розвиватися в області спорту, отримуючи знакові нагороди й досягнення. Спортивна федерація Словаччини щорічно виділяє значний бюджет для спонсорування спортсменів, тож саме тому вони не відчувають нестачі інвентарю та отримують можливість користуватися багатьма благами безкоштовно.

Термін дії дозволу на проживання в Словаччині на підставі спорту варіюється в межах двох років і згодом може бути продовжений. Продовження ВНЖ можливо тільки у тому випадку якщо спортсмен зможе надати чинний контракт зі спортивною федерацією або з офіційним спортивним клубом.

Перевагою є і те, що після п’яти років безперервного проживання на території Словаччині спортсмен зможе подати документи на оформлення ПМР на необмежений проміжок часу, а згодом й отримати громадянство країни. Також перевагою є те, що іноземець, який тренується в словацькому клубі на підставі ВНЖ, може здобувати освіту на території цієї країни.

Словацька мова не складна та дається іноземцям дуже просто, тому вони легко й швидко адаптуються на новому місці навчання. Примітно й те, що словацькі педагоги шанобливо та уважно ставляться до іноземців, які вирішують переїхати до Словаччини на підставі спорту. Тому спортсмени можуть не тільки тренуватися в провідних клубах Європи, а й отримувати якісну освіту, яка дійсна у всіх розвинених країнах світу.

Щоб гарантовано отримати позитивну відповідь у питанні з оформлення ВНЖ в Словаччині на підставі спорту радимо зв’язатися із нашими фахівцями електронною поштою [email protected], та отримати повну індивідуальну консультацію й підтримку на всіх етапах.

Що дає ВНЖ в Словаччині?

 Можливість жити в розвиненій державі, працювати в місцевих компаніях, вести бізнес на території ЄС, отримувати якісну та популярну освіту, а також можливість придбати житло за вигідними цінами та умовами.

Як можна швидко оформити ВНЖ в Словаччині?

 Для того, щоб українцю швидко отримати посвідку на проживання у Словаччині, радимо зв’язатися з нами електронною поштою [email protected] та скористатися нашою безкоштовною консультацією.

Як українцю оформити ВНЖ Словаччини дистанційно?

Для того щоб отримати ВНП в Словаччині через інтернет, потрібно надіслати нам запит за адресою [email protected]. Наші фахівці допоможуть вам на всіх етапах оформлення ВНЖ та виключать помилки й відмову. 


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: