Відкриття європейського особистого рахунку з IBAN в платіжній системі Литви – від 1999 EUR

Кожному українцю надається унікальна можливість – віддалено відкрити особистий рахунок в платіжній системі Литви з присвоєнням індивідуального IBAN. За допомогою наших фахівців ви з легкістю пройдете всі етапи реєстрації, отримаєте повний супровід такої послуги та своєчасне консультування.

Литва

Переваги платіжних систем Литви для українців

Без особистого рахунку, відкритого в Європі, будь-якому нерезиденту, буде досить важко вести свої справи та розпоряджатися активами. А іншим нерезидентам, наприклад, фрілансерам, взагалі буде неможливо отримувати платежі з-за кордону від своїх іноземних партнерів. Тому особистий банківський рахунок в Єврозоні – дуже популярний фінансовий інструмент.

Проте європейські банки досить ретельно підходять до перевірки своїх потенційних партнерів та нерідко відмовляють іноземцям, особливо з санкційних або нерегульованих юрисдикцій, а це, на жаль, більшість вихідців з країн СНД. Тож наразі відмінною альтернативою банківським установам – є послуги платіжних систем, а Литва стала однією із перших держав, яка врегулювала на законодавчому рівні правовідносини щодо співпраці із нерезидентами.

Тож співпрацюючи виключно з надійними платіжними системами в Литві, ми готові рекомендувати вам одну з найуспішніших та багатофункціональних. Офіс фінтех-компанії, що заснувала платіжну систему Литви, розташований у Вільнюсі. Компанія працює за ліцензією, виданою Центробанком Литви, та згідно із законом про обіг електронних грошей.

Дана платіжна система пропонує альтернативні рішення традиційних банківських послуг для клієнтів з будь-якого куточку світу, перекази в SEPA, SWIFT, ACH, обмін валюти, дебетові картки, особисті віртуальні рахунки та бізнес-віртуальні рахунки з IBAN.

Переваги послуг платіжної системи Литви для українців

Відкривши особистий рахунок в платіжній системі Литви, ви отримуєте доступ до сучасного сервісу. Всі новини щодо обслуговування клієнтів можна буде дізнаватися на багато інформативному інтернет-сайті, де інформація буде доступна англійською та польською мовами.

Основні переваги для власників персонального рахунку в платіжній системі Литви:

 • віддалений доступ за допомогою зручного інтернет-банкінгу
 • завантаження мобільного доступу відбувається через популярні додатки, Android та Apple
 • супорт консультації англійською, литовською та польською мовами
 • доступ до традиційних банківських послуг (крім депозитів) та альтернативних можливостей
 • привласнення віртуальних IBAN’S для рахунків, відкритих в євро, доларах США, фунтах стерлінгів
 • переказ та отримання коштів через платіжні протоколи SEPA, SWIFT, ACH з прийнятними комісійними
 • платежі в 35 ти валютах в більш ніж 200 країн світу
 • безкоштовні валютно-обмінні операції в 35 ти основних валютах за вигідними курсами
 • можливість замовити дебетові платіжні картки MasterCard
 • управління балансом у мультивалютному режимі

Чи може українець відкрити персональний рахунок в платіжній системі Литви?

Відкрити особистий рахунок в платіжній системі Литви може повнолітня особа, яка проживає на території країні, яка не підпадає під санкції. Також, особистий рахунок можна буде використовувати в комерційних цілях, для ведення яких потрібно буде зареєструватися як приватний підприємець або створити компанію. Нижче пропонуємо дізнатися про деякі обмеження.

Обмеження по країнах

Платіжна система Литви готова відкривати нерезидентські рахунки вихідцям з багатьох країн. При цьому всі юрисдикції поділяються на ті, які оцінюються як з підвищеним, середнім та мінімальним ступенем ризику. Це впливає не тільки на рішення про відкриття особистого нерезидентського рахунку, але й на тарифний план, який буде доступний клієнтові.

Зверніть увагу на перелік юрисдикцій з високим рівнем ризику:

Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна, тощо.

Увага: Якщо Ви знайшли свою країну в цьому списку, запитайте у нас, які умови співпраці може запропонувати платіжна система Литви. Напишіть нам за адресою – [email protected] і ми відповімо на ваш запит, а також за необхідності, підберемо альтернативний варіант.

Відкриваючи рахунок в литовській платіжній системі, слід врахувати ще й норми місцевого законодавства країни, в якій ви проживаєте. Особливо важливо, щоб не було вимог, що забороняють платникам податків відкривати іноземні рахунки. Тому, що вся відповідальність, в тому числі й фінансова, лягає на ваші плечі. Наші фахівці допоможуть вам розібратися в цьому питанні та упевнитися, що ніяких перешкод особисто для вас не буде.

Умови обслуговування персонального рахунку в литовській платіжній системі для іноземців

Платіжна система Литви не встановлює вимог щодо внесення мінімального депозиту при відкритті особистого рахунку іноземцями. Також немає зобов’язань згодом забезпечувати й підтримувати мінімальний баланс коштів на своєму рахунку. При цьому пропонується можливість отримати загальний або виділений номер IBAN.

З особистим рахунком ви зможете щодня проводити такі фінансові операції:

 • видача та викуп електронних грошей
 • проведення платіжних операцій (внутрішніх, місцевих та міжнародних переказів через SWIFT та SEPA)
 • оформлення прямих дебетів, в тому числі разових прямих
 • виконання платіжних операцій за допомогою платіжної картки
 • онлайн-конвертація валют

Валюти для платіжних операцій

Можна отримувати та відправляти кошти в трьох основних валютах – EUR, USD та GBP. Проте можливість конвертувати кошти доступна для 35 ти поширених валют.

Увага: Ви можете відкрити тільки один особистий рахунок, якому буде присвоєно IBAN, кошти на рахунку будуть номіновані в EUR. Якщо потрібні будуть додаткові рахунки з присвоєними номерами IBAN в інших валютах, то це треба буде вказати відразу в процесі подачі документів на відкриття особового рахунку.

Види особистих рахунків

 • поточний особистий рахунок
 • рахунок для обслуговування платіжної картки

Типи банківських карт

Платіжна система Литви пропонує оформити дебетові платіжні картки передоплати. Завдяки тому, що для картки відкривається окремий рахунок, ваші гроші будуть в більшій безпеці, знаходячись на основному рахунку. Ви поповнюєте картковий рахунок на потрібну вам суму тоді, коли це необхідно. За допомогою карток можна здійснювати розрахунки в роздрібних мережах по всьому світові, а також знімати готівку в банкоматах у своїй країні проживання, а також у багатьох інших.

Тарифні плани

За відкриття рахунку в залежності від встановленого тарифувід 300 EUR
Щомісячне обслуговування рахункувід 10 EUR
Вхідні та вихідні платежі SEPAвід 5 EUR
Вхідні та вихідні міжнародні переказивід 20 EUR

Як українцю відкрити особистий рахунок в литовській платіжній системі

Для того, щоб українцю відкрити особистий рахунок в європейській платіжній системі Литви, необхідно заповнити онлайн-заявку. Це проста процедура, яка передбачає введення ваших персональних даних.

Далі потрібно слідувати інструкції, яку ви отримаєте на вказаний е-мейл. Наступний крок – ознайомитися та погодитися з умовами використання платіжного сервісу, а також прийняти та дотримуватися політики конфіденційності.

Платіжна система проведе ідентифікацію клієнта відповідно до законодавства, що запобігає відмиванню грошей і фінансуванню тероризму. Проте до цього моменту, потрібно буде підтвердити свою електронну пошту та номер мобільного телефону.

Процедура відкриття особистого рахунку

Надішліть запит до нас на пошту [email protected] із позначкою, що ви хочете відкрити нерезидентський особистий рахунок IBAN в платіжній системі Литви.

Зробіть платіж в сумі від + 1999 EUR за послугу з відкриття особистого рахунку. Ви можете перевести нам кошти будь-яким з доступних способів: банківський переказ, за ​​допомогою платіжної картки, PayPal, WebMoney, Western Union.

Заповніть анкету та надішліть нам документи для попереднього ознайомлення.

Пакет документів для відкриття особового рахунку в платіжній системі Литви

Щоб відкрити особистий рахунок в литовській платіжній системі, потрібно надати лише кілька документів:

 • паспорт;
 • документ, що підтверджує адресу проживання.

Як довго відкривається особистий рахунок в литовській платіжній системі

Якщо подати відразу всі документи на відкриття особистого рахунку в платіжній системі Литви, то весь процес їх вивчення та активація рахунку займе кілька днів. Чим якісніше буде заповнена заявка і чим повніше запитувана документація, тим швидше буде прийнято рішення. За допомогою наших фахівців цей процес пройде в рази швидше.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації щодо цієї послуги, будь ласка, надішліть нам запит за адресою [email protected]


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: