Відкриття рахунку в платіжній системі разом із професіоналом, як гарантія успіху!

На перший погляд, немає нічого складного в тому, щоб просто взяти та відкрити рахунок в міжнародній платіжній системі. Процес абсолютно зрозумілий, головне – підготувати пакет документів згідно з переліком фінансової установи, надати його на перевірку та оплатити необхідні комісії.

Проте коли справа доходить до безпосередньої дії, ми розуміємо, що кількість пропозицій щодо відкриття рахунку в платіжній системі або в іноземному банку – нескінченний.

Саме безліч варіантів платіжних рішень і викликають найчастіше питання – як і де відкрити рахунок в платіжній системі для особистого або корпоративного користування? 

Отже, сьогодні ми розкажемо, чому в відносинах з іноземними банками або платіжними системами – допомога фахівця є найважливішим критерієм та гарантією вашого успіху.

Відкриття рахунку в платіжній системі або як виглядають залаштунки фінансових буднів

Сучасні технології, значно полегшили наше життя. Швидкі перекази, миттєва конвертація будь-якої валюти, наявність декількох карток, електронні гаманці – всі ці продукти стали невіддільною частиною нас. Проте, перелік цих функцій, здатен принести користь тільки в тому випадку, якщо рахунок в платіжній системі або в іноземному банку був підібраний правильно.

Саме ключові критерії вибору платіжної системи впливають на отримання дійсно надійної основи для ведення власного бізнесу або виконання особистих банківських операцій. Тож, якщо ви бажаєте швидко відкрити рахунок в іноземному банку та досягти потрібного результату, радимо звернутися за допомогою до професіоналів.

Зазвичай, на цьому моменті, скептики одразу припинять читати цю статтю та звертаються до пошукових систем з метою кращого вибору міжнародної платіжної системи. Тож, побажаємо їм успіху та не будемо відволікати від цього процесу.

Отже, чому варто здійснювати відкриття рахунка в платіжній системі разом із професіоналом? За довгі роки нашої плідної роботи, нам вдалося створити бездоганну репутацію в ділових колах по всьому світові. І ми вдячні за ту довіру, яку нам надають наші партнери та клієнти. Наша мета допомогти кожному у пошуку вірного фінансового рішення.

Щодня ми спостерігаємо за ситуацією на міжнародному фінансовому ринку, стежимо за новинами великих іноземних банків й інших фінансових установ для того, щоб виключити можливі й прогнозовані проблеми які можуть виникнути у наших клієнтів з їх міжнародними рахунками. 

Завдання фахівця не просто прочитати вам виразно корисну інформацію, його мета – спрогнозувати, зробити аналіз та зрозуміти, чи варто надалі співпрацювати з певною фінансовою установою.

Як відкрити рахунок в платіжній системі та зберегти баланс в момент падіння фінансових установ?

У жовтні 2019 року багатьох клієнтів платіжної системи Europay S.R.O, шокувала звістка про те, що їхні рахунки будуть заблоковані, а на виведення грошей клієнтам було надано лише декілька днів. Таке рішення було прийнято у зв’язку із закриттям компанії. Впевнені, що кожного клієнта шокував момент тимчасових рамок та обмежень.

Впевнені вам також знайомі ситуації, коли фінансова або банківська установа стає банкрутом. В України за останні 15 років багато банківських та небанківських установ збанкрутіли. 

І якщо порівняти обізнаність українців 15 років тому та зараз, ми із впевненістю можемо сказати, люди навчилися не тільки правильно обирати фінансові установи, а ще й зрозуміли, що допомога фінансового консультанта здатна убезпечити та прискорити певні процеси відкриття рахунку в платіжній системі.

Тож, чому варто відкривати рахунок в платіжній системі разом із професіоналом?

Уявіть собі, що ви водій, який завжди дотримується всіх правил дорожнього руху. Ви знаєте, що за перевищення швидкості настає відповідальність, а ціна помилок може бути фатальною. І є інший, водій лихач, швидкість для нього – це сенс життя. Лихач не думає про те, що його дії можуть кардинально змінити ситуацію та створити проблеми для всіх, хто буде його оточувати в момент швидкої їзди.

Ми навели цей приклад тільки для того, щоб ви зрозуміли – вибір платіжної системи, можна порівняти з цими двома водіями. І клієнти згаданого Europay S.R.O., тому яскравий приклад, вони стали заручниками ситуації того самого водія-лихача і змушені були екстрено переводити свої активи на інші рахунки в іноземні банки.

І добре, якщо у цих осіб були запасні банківські рахунки. Адже на практиці, багато фізичних і юридичних осіб нехтують цим, вважаючи, що це додаткові та непотрібні витрати.

Але ми впевнені, що запасний інструмент – це не лише диверсифікація ваших коштів, а й додатковий інструмент, яким можна скористатися для збереження коштів в момент падіння фінансових установ.

На консультації, ми завжди акцентуємо увагу на наявність запасного рахунку в платіжній системі або в іноземному банку. Тож, вибір платіжної системи або іноземного банка – важливе питання, яке краще вирішувати разом із професіоналами. І ось чому.

Уявіть собі ситуацію, фінансова установа закривається, у вас є залишок $250 000 які ви не можете вивести. Паніка, шок, злість, що ви будете відчувати? Саме для таких ситуацій і потрібна диверсифікація. Тому, наявність одного рахунку, збільшує ризики втрати всіх активів.

Ми завжди радимо відкривати другий, третій та навіть четвертий рахунок в іноземному банку та використовувати їх для грамотного розподілу фінансів й отримання історії обслуговування за кордоном. До того ж, така кількість рахунків допоможе оптимізувати витрати на конвертаційних операціях та значно розширить ваші фінансові можливості.

Як відкриття рахунку в платіжній системі разом із професіоналом допомагає зберігати кошти?

Наша робота полягає в щоденному моніторингу свіжої інформації про фінансовий стан різних платіжних компаній. Завдяки власному аналізу і зворотного зв’язку із нашими клієнтами, ми завжди пропонуємо тільки перевірені іноземні банки й платіжні системи. 

Якщо ви бажаєте швидко відкрити рахунок в іноземному банку, надішліть нам запит на адресу: [email protected] на безкоштовну консультацію, яка допоможе проаналізувати ваш профіль та гарантовано відкрити рахунок в платіжній системі з урахуванням ваших побажань.

Іноді, відкриття рахунка в платіжній системі або в закордонному банку досить складне, через проходження ретельної перевірки. Співпрацюючи з фінансовим консультантом, ви завжди будете на кілька кроків попереду від можливих проблем фінансової установи. Саме співпраця з фахівцем надасть вам надійність та стабільність у розв’язанні фінансових питань або бізнесу без стресу.

Компанія Offshore Pro Group – це команда фахівців, які вже понад 10-ть років допомагають фізичним та юридичним особам зберігати активи. Тож, якщо ви бажаєте відкрити рахунок в платіжній системі разом із професіоналом, заощадити свій час та повністю виключити фінансові помилки, зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected] прямо зараз.

Кому потрібно відкрити рахунок в платіжній системі?

 Відкриття рахунка в платіжній системі або в банку актуальна послуга для фрілансерів, IT-фахівців, а також для бізнесу середнього та великого сегмента, та навіть для тих хто бажає зареєструвати стартап. Саме рахунок в європейському банку допоможе вам налагодити всі процеси бізнесу швидко та без стресу.

Переваги міжнародних платіжних систем

Якщо ви бажаєте відкрити рахунок в платіжній системі або в іноземному банку, ви як клієнт отримаєте безліч переваг, а саме: доступ до валют та інвестицій, яких немає в Україні, можливість отримати кредит під вигідні відсотки, замовити бізнес або особисту картку, під’єднати зарплатний проєкт та виплачувати гонорари своїй команді в будь-яку країну, відкрити мерчант-рахунки, скористатися системою переказів SEPA та SWIFT тощо. Якщо ви бажаєте відкрити рахунок в платіжній системі або в іноземному банку, зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected]

Як швидко відкрити рахунок в іноземному банку?

 Якщо вам потрібно швидко відкрити рахунок в іноземному банку, пропонуємо вам скористатися альтернативою банківській установі та відкрити рахунок в платіжній системі Великобританії. За наявності повного та правильного пакета документів, відкриття рахунку в платіжній системі Великобританії можливо за 2 дні!


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: