Реєстрація компанії в Грузії з корпоративним рахунком віддалено – від 4500 USD

Якщо ви бажаєте оптимізувати витрати та забезпечити найвищий рівень конфіденційності, ми пропонуємо вам розглянути можливість реєстрації компанії в Грузії з корпоративним рахунком дистанційно без особистої присутності.

Ця ексклюзивна пропозиція доступна лише для клієнтів компанії Offshore Pro Group та буде дуже цікавою для IT-компаній та бізнесу, який співпрацює з іноземними юрисдикціями.

Вартість ексклюзивної послуги: реєстрація компанії в Грузії + корпоративний рахунок в грузинському банку становить – від $4500. На вартість послуги впливають наступні чинники: віддалений або особистий характер угоди, тип засновників (фізична або юридична особа) та їх кількість, пільгові статуси оподаткування, наявність або відсутність substance. 

Для того, щоб отримати точний розрахунок вартості цієї послуги радимо вам звернутися до нас за адресою: [email protected]

Чому українцям вигідно реєструвати компанію в Грузії з банківським рахунком?

Цей фінансовий інструмент відкриває безліч перспектив для українців. Завдяки реєстрації компанії в Грузії український бізнес може знизити своє податкове навантаження. Отже, що здатна надати грузинська юрисдикція українцям:

Оптимізація оподаткування

Компанія в Грузії допоможе знизити ваше податкове навантаження. Для цього можна скористатися одним із наступних статусів:


Податковий статус

Вимоги

Податкове навантаження
Кому підійде
Малий бізнесприватним підприємцям / юридичним особам з річним виторгом до 500 000 ларі1% з обороту на рікіноземцям, надходження яких не будуть перевищувати $160 000 на рік

Особа віртуальної зони
підприємець / юридична особа має бути пов’язана з IT-сферою5% з дивідендів, до 1% – податок з майна (за наявністю прав власності на майно)розробникам додатків, тестерам, дизайнерам та іншим представникам IT-сфери, які отримують стабільні доходи від іноземних контрагентів

Вільна індустріальна зона
не можна займатися певними видами діяльності, зокрема: торгівлею / виробництвом зброї, боєприпасів, наркотиків, психотропних речовин, а також надавати послуги проживання (готелі, хостели).експортний виторг не обкладається податками, як і дивідендисереднім і великим іноземним виробничим компаніям

Мікробізнес
фізичні особи з річним виторгом до 30 000 ларі, без найманих працівників та ведення  тільки певної діяльностівідсутнєособам, які планують отримувати не більше $10 000 в рік

Обов’язково при реєстрації компанії в Грузії слід враховувати наступне:

 • прибутковий податок з заробітної плати – 20%;
 • внески до Пенсійного фонду – 2% з роботодавця та 2% з найманого працівника.

Проте обов’язкові платежі утримуються тільки з резидентів Грузії.

Важливо знати! резидент Грузії – це фізична особа, яка перебуває на території країни протягом 183-х календарних днів протягом будь-яких безперервних 12-ті календарних місяців.

До того ж, грузинське законодавство не забороняє, засновникові поєднувати посаду директора разом з іншою посадою в цій компанії, а також не примушує винаймати на працю виключно грузин. Тож, якщо компанія не підписує з резидентом Грузії договір на співпрацю, то така компанія звільняється від сплати внесків.

Високий рівень конфіденційності

Наразі Грузія не підписала протокол участі в Common Reporting Standard (CRS) і найближчим часом не планує цього робити. Тому інформація щодо грошового обігу, який буде проходити через рахунки в грузинських банках не зможе стати надбанням податкових органів.

З іншого боку інформація про юридичних осіб в державі є загальнодоступною та знаходиться в Публічному реєстрі. Однак є можливість підвищити рівень конфіденційності завдяки укладанню договору Засновників / Акціонерів між засновниками компанії, де детальніше будуть прописані всі нюанси управління компанією в Грузії. Такий договір зберігається за місцем розташування компанії або в засновника та не надається державному реєстратору.

Лояльна політика державних органів

Спілкування з податковою службою та іншими органами, які контролюють діяльність бізнесу, а також відомствами – проходить дистанційно, через різні онлайн-сервіси, особисті кабінети, тощо. В державі відсутні раптові перевірки, корупція та бюрократія.

Здача звітності, оплата податків та внесків здійснюється через особистий кабінет платника податків, що також спрощує адміністрування компанії.

Низька вартість банківських послуг

В Грузії дуже низькі банківські комісії при досить хорошому наповненні банків фінансовими послугами. Тож нерезиденти можуть відкрити особистий рахунок й отримати платіжну картку, здійснювати міжнародні перекази й отримувати платежі від іноземних контрагентів.

Стабільна банківська система

Грузинські банки одні з найстабільніших в регіоні. Вже декілька років жоден з банків не залишав грузинський ринок. І навіть в дуже кризовий квітень 2020 року, коли багато бізнесів зазнавали збитків від коронавірусу, місцева банківська система змогла отримати прибуток в розмірі 80,3 млн. ларі. А це свідчить про досить високу якість управління банками в Грузії.

Увага! Грузинське банківське законодавство щодо Фонду гарантування вкладів знаходиться на етапі зародження. Тому наразі державою гарантується виплата депозитів та залишків по рахунках в межах 5 000 ларі, проте згодом ця сума буде поступово збільшуватися.

Можливість використовувати послуги віддалено

Ця ексклюзивна можливість доступна тільки клієнтам Offshore Pro Group. Завдяки нашому досвіду та зв’язкам, реєстрація компанії в Грузії й відкриття банківського рахунку дистанційно для громадян України абсолютно реальне. Вся процедура виконується на підставі нотаріального доручення.

Також ми можемо забезпечити substance для нової компанії, проте все ж таки рекомендуємо бізнесменам вести фактичну діяльність в Грузії.

Як забезпечити повноцінну діяльність в Грузії?

Крім реєстрації компанії в Грузії й відкриття корпоративного рахунку віддалено вам знадобляться ще ряд додаткових послуг, які ми також зможемо забезпечити. Мова йде про:

 • наявність грузинської юридичної адреси – без цього атрибуту не зареєструють компанію в Грузії;
 • необхідності періодичної подачі звітності та сплати податків – за порушення даних вимог передбачаються штрафні санкції;
 • необхідність володіти грузинською мовою – все ділове листування, заповнення заяв, фінансової та податкової звітності, іншої документації, а також реквізити у платіжних дорученнях здійснюється виключно грузинською мовою. Хоч більшість грузинів розуміють й говорять російською мовою, проте без носія грузинської мови при адмініструванні компанії не обійтися.

Всі перераховані вище опції, а також інші необхідні інструменти для ефективного ведення бізнесу в Грузії ми зможемо вам надати.

Етапи процесу з реєстрації компанії в Грузії з корпоративним рахунком

Етапи процедури надання вищезазначеної послуги складаються з простих кроків:

 • звернення до фахівців Offshore Pro Group за адресою: [email protected]
 • обговорення всіх деталей угоди
 • підписання договору й оплата послуг згідно з інвойсом, здійснити оплату можливо будь-яким зручним для вас способом: платіжною карткою, міжбанківським переказом, з використанням систем PayPal, Western Union, тощо.
 • узгодження тексту довіреності на нашого представника.
 • відправлення документів та довіреності міжнародним поштовим оператором.
 • підготовка всіх установчих документів.
 • реєстрація компанії в Будинку Юстиції та її постановка на податковий облік.
 • відкриття корпоративного рахунку в провідному грузинському банку.

Вся вищеописана процедура займає – до 2 тижнів.

Список документів, які знадобляться від українця для реєстрації компанії в Грузії з банківським рахунком, наступні:

 • закордонний паспорт;
 • доручення.

Всі установчі документи на грузинську компанію готують наші юристи й погоджують із замовником.

Якщо вам потрібен ефективний інструмент для бізнесу, який допоможе значно зменшити ваші витрати та забезпечити високий рівень конфіденційності – тоді компанія в Грузії + корпоративний рахунок це саме те, що вам потрібно. Звертайтеся до нас прямо зараз: [email protected] і ми допоможемо вам в реалізації ваших задумів.

Чи може українець зареєструвати компанію в Грузії та відкрити рахунок онлайн?

Отримати цей інструмент самостійно, досить складно, проте компанія Offshore Pro Group має можливість зареєструвати компанію для вас та відкрити їй рахунок в грузинському банку віддалено.

Скільки часу займе реєстрація компанії та відкриття рахунку в Грузії?

Ця процедура займає – до 2 тижнів.

Які основні переваги компанії в Грузії з рахунком в банку для нерезидента?

Наявність компанії в Грузії з корпоративним рахунком відкриває безліч перспектив для оптимізації оподаткування, зниження витрат на адміністрування, а також на перельоти та поїздки (шляхом дистанційного відкриття компанії та банківського рахунку). А ще, ви отримуєте доступ до вільних та швидких міжнародних переказів.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: