Реєстрація компанії в Естонії та відкриття європейського рахунку в платіжній системі – від 6999 EUR

Кожен українець може відкрити бізнес в Естонії та одразу вийти на європейський ринок для розширення межі свого бізнесу або просто для вигідного вкладання коштів. До того ж власник естонської компанії отримує можливість претендувати на ВНП або ПМР в європейській державі.

Естонська податкова система працює таким чином, що нерезидентні фірми практично звільняються від сплати податків, АЛЕ, звичайно, при дотриманні певних вимог.

Тож ми пропонуємо вам скористатися вигідною пакетною послугою від компанії Offshore Pro Group – «Реєстрація компанії в Естонії + рахунок в європейській платіжній системі».

Переваги бізнесу в Естонії

Ця маленька європейська країна сьогодні без перебільшення вважається однією з найпопулярніших в Європі для ведення бізнесу. Податок на нерозподілений прибуток тут дорівнюється нулю, а це відкриває унікальні можливості для розвитку власного підприємства та зниження податкового навантаження. При цьому Естонія не вважається офшором і не входить ні в один чорний список з цього приводу.

В Естонії використовують російську мову, тому вихідцям з пострадянських держав буде легко спілкуватися з місцевими представниками різних секторів. Швидкість та вартість реєстрації приємно здивують кожного підприємця своєю стрімкістю й доступністю. 

До того ж, є можливість отримати ПДВ номер, щоб згодом претендувати на відшкодування податку на додану вартість, а також розпочати вигідно торгувати на території ЄС.

Естонія вважається однією з передових країн, коли справа стосується цифрових технологій. Практично весь документообіг в юрисдикції ведеться в електронному форматі. Завдяки цьому в країні немає ні паперової тяганини, ні бюрократії, ні корупції.

Управляти компанією можливо через інтернет, тож як бачите, немає потреби особисто відвідувати країну саме для цієї мети. Також є можливість отримати е-резидентство – інструмент, за допомогою якого відкривається доступ до послуг електронного підпису та онлайн-оформлення документів, тощо.

До того ж в державі відсутня аудиторська перевірка, а також необхідність подавати щомісячні звіти. А ще, Естонія підписала понад 50-ти договорів про відсутність подвійного оподаткування.

І ще трохи переваг від реєстрації компанії в Естонії:

 • вимоги про негайне внесення статутного капіталу при реєстрації фірми відсутні, розмір капіталу має становити – не менше 2500 євро.
 • відсутні вимоги про обов’язкове нарахування заробітних плат членам правління, тому відсутні й вимоги щодо їх розмірів.
 • є можливість придбати транспортний засіб на ім’я фірми без сплати ПДВ (або з його подальшим поверненням). Транспортний податок також відсутній.
 • витрати на утримання фірми мінімальні та становлять від 240 євро на рік.

Для більшості видів діяльності немає потреби отримувати спеціальну ліцензію на її здійснення – досить лише повідомити державу про те, чим планує займатися ваша компанія. Щоб отримати ВНП в Естонії, не потрібно знаходиться на її території протягом 183 днів без перерви, як це часто вимагають інші юрисдикції.

Як відкрити бізнес в Естонії та обрати правильну діяльність?

Якщо враховувати, що ця європейська країна відрізняється любов’ю до високих технологій і автоматизації бізнесу, то рішення зареєструвати в Естонії фірму, орієнтовану на IT сферу буде заздалегідь виграшним. Саме в цій юрисдикції починали такі гіганти, а зараз перспективні компанії, як Skype, TransferWise і Pipedrive.

Держава зацікавлена у розвитку IT індустрії та надає всіляку підтримку подібним підприємствам. Також тут вигідно реєструвати компанії для онлайн і фізичної торгівлі, туризму, транспортної справи, тощо.

Доступні форми для реєстрації компанії в Естонії

В Естонії можливо зареєструвати наступні форми підприємств:

Füüsilisest Isikust Ettevõtja. Приватний підприємець. Така форма бізнесу ідеально підійде для власників невеликого капіталу. Є можливість зареєструватися не тільки на одного, а відразу на кілька осіб.

Aktsiaselts. Це форма бізнесу, яка в Україні називається акціонерним товариством. АТ має певні вимоги щодо розміру капіталу, який має становити не менше 25000 євро. Обов’язковою умовою для створення є правління, призначення аудитора, а також наявність наглядової ради. Компанія може бути зареєстрована на одну або відразу на декількох осіб.

Osaühing. Приватна компанія з обмеженою відповідальністю – це оптимальний варіант форми бізнесу в Естонії для нерезидента. Розмір статутного капіталу – складає не менше 2500 євро. До того ж, його можна виплатити й через три роки як грошима, так і майном.

Реєстрація фірми в Естонії

Щоб відкрити фірму в Естонії, необхідно спочатку придумати назву майбутньої компанії, а також визначиться з родом її діяльності. Потім підготуйте документи для реєстрації фірми в Естонії, а саме:

 • Копію закордонного паспорта, завірену нотаріально;
 • Інформацію про бізнес (бізнес-план, інші папери);
 • Документи членів правління.
 • Також необхідно буде вказати адреси проживання та адреси електронної пошти, а також подати заяву до регістру.

Зареєструвати фірму через інтернет можуть усі охочі особи, які мають електронне резидентство цієї країни. У інших випадках доведеться займатися всіма процесами самостійно, відвідавши країну. А можна надати довіреність професіоналам, які візьмуть на себе всі турботи про відкриття фірми.

Тож наші фахівці допоможуть вам із реєстрацією компанії в Естонії для цього надішліть нам запит електронною поштою: [email protected]. Також, зверніть увагу, процес реєстрації компанії не займає понад 7-10 робочих днів.

Корпоративний рахунок в європейський платіжній системі – гарантоване відкриття!

Отже, після реєстрації компанії в Естонії нерезиденту слід задуматися про відкриття корпоративного рахунку. Ми пропонуємо співпрацю з однією з прогресивних європейських платіжних систем. 

Чому саме платіжна система, а не банк? Щоб стати корпоративним клієнтом банку, необхідно відповідати безлічі вимогам. А це досить складно для молодої компанії, яка тільки починає свій діловий шлях.

Ця європейська платіжна система немає завищених вимог щодо корпоративних клієнтів. Все дуже просто: якщо ви працюєте чесно і прозоро, не займаєтеся забороненою діяльністю, то ваша компанія цілком може стати клієнтом цієї платіжної системи.

Зверніть увагу, що платіжна система може відмовити у співпраці компаніям, які займаються нелегальними азартними іграми, нелегальною торгівлею акціями, наданням послуг на електронних біржах, поширенням піратської продукції, торгівлею зброєю, наркотиками, тощо.

Переваги відкриття корпоративного рахунку в європейській платіжній системі:

 • немає потреби сплачувати за відкриття рахунку та його супровід;
 • доступні тарифи та відсутність прихованих комісій;
 • можливість дистанційного управління рахунком за допомогою сучасного інтернет-банкінгу;
 • підтримка клієнта як англійською, так і російською мовами;
 • можливість відправляти платежі через SEPA та SWIFT;
 • особистий рахунок IBAN.
 • доступ до рахунку – в режимі нон-стоп 24 години на добу за допомогою спеціального додатка.

Рахунок в європейському банку – вартість обслуговування

Як ми вже вище сказали, відкриття рахунку – є безкоштовним. Платежі SEPA – безкоштовні. Для поповнення рахунку можна використовувати картку, яка дозволяє виконувати прибуткову операцію із комісією 0,6%. За платежі між рахунками платити також не доведеться.

Якщо ви бажаєте створити бізнес, який вийде не тільки за рамки українських кордонів, а й взагалі за рамки можливого, рекомендуємо вам зареєструвати фірму в Естонії, надішліть нам короткий запит за адресою: [email protected] та скористайтеся безкоштовною консультацією.

Які переваги ведення бізнесу в Естонії?

В Естонії нульовий податок на прибуток за умовою, якщо цей прибуток не розподілений. Тому естонська компанія, яка вкладає зароблені гроші у свій розвиток та не витрачає їх на виплату дивідендів, звільняється від сплати податків. До того ж аудиторська перевірка відсутня та немає потреби подавати бухгалтерські звіти щомісяця – тільки раз на рік.

Які форми підприємств можна зареєструвати в Естонії?

Реєстрація компанії в Естонії починається з визначення форми бізнесу. Це може бути приватний підприємець, акціонерне товариство або приватне товариство з обмеженою відповідальністю. Останній варіант найкращий, коли мова йде про заснування бізнесу в Естонії нерезидентами.

Чи можна швидко відкрити фірму в Естонії?

Так, це можливо. Реєстрація компанії в Естонії займає лише 7-10 робочих днів при цьому всі процеси здійснюються через інтернет.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: