Реєстрація компанії в Естонії + рахунок в кіпрській платіжній системі – від 6999 EUR

Естонія має міцну репутацію, як держава з інноваційними технологіями у сфері цифрового простору. Крім цього, юрисдикція славиться лояльним оподаткуванням та всебічною підтримкою з боку держави щодо іноземних інвесторів. Тож не дивно, що зареєструвати компанію в Естонії прагне багато українських підприємців.

Адже в цьому випадку їх бізнес отримує безліч переваг, серед яких є й можливість відкриття корпоративного рахунку практично в будь-якому міжнародному фінансовому інституті. Ми пропонуємо вашій увазі вигідну послугу від Offshore Pro Group “Реєстрація компанії в Естонії + рахунок в платіжній системі Кіпру”.

Причини для реєстрації компанії в Естонії

Естонська компанія дозволяє своїм власникам не тільки оптимізувати податкове навантаження, але й працювати з європейськими партнерами, не вдаючись до допомоги посередників. Переваги від реєстрації компанії в Естонії наступні:

 • Ставка оподаткування дорівнює нулю, але тільки в тому випадку, якщо отриманий прибуток не був розподілений, наприклад, для виплати дивідендів. Податок на прибуток, на приріст капіталу, на спадок, на заробітну плату нерезидентів, які не працюють на естонській території становить – 0%. Якщо прибуток був розподілений, то доведеться сплатити 20% податку.
 • Після реєстрації компанії в Естонії нерезидент може претендувати на отримання ВНП(ВНЖ) та навіть ПМП(ПМЖ), бо він вкладає кошти у розвиток свого бізнесу на території Естонії.
 • Завдяки розвиненому інтернет-середовищу, є можливість управляти компанією віддалено, без необхідності особисто відвідувати з цією метою юрисдикцію.
 • Вартість відкриття компанії в Естонії порівняно низька.
 • Підприємець має можливість швидко розвинути свою компанію з нуля, завдяки нульовим вигідним податковим ставкам. До того ж йому відкривається ринок з кількома сотнями мільйонів потенційних європейських клієнтів.
 • Валюта Естонії – євро, тож саме цей факт також підвищує зручність торгівлі такої компанії з ринками ЄС.

До того ж юрисдикція відрізняється стабільною економікою, має прекрасну репутацію, ніколи не потрапляла до чорних списків офшорних країн. Вихідцям з пострадянських держав буде комфортно вести бізнес в Естонії, тому, що тут багато спілкуються не тільки естонською або англійською, а ще й російською мовою.

В Естонії допускається можливість, що власником компанії може бути громадянин іншої країни, тобто нерезидент. Також є можливість оформити на компанію транспортний засіб й вивезти його за межі ЄС з тимчасового ввезення. Транспортний податок відсутній.

Зараз Естонія підписала 56 угод про уникнення подвійного оподаткування. Якщо зареєстрована тут компанія буде займатися міжнародною торгівлею, то вона може маркувати свої товари як зроблені в ЄС. В Естонії практично немає паперової тяганини, а разом з нею і бюрократії. Рівень корупції наближається до нуля

Що таке OÜ – товариство з обмеженою відповідальністю

Всього в Естонії існує кілька видів юридичних форм компаній – Акціонерне товариство (AS), приватний підприємець (FIE) та товариство з обмеженою відповідальністю (OÜ). Іноземні інвестори найчастіше віддають перевагу останньому варіанту – OÜ.

Статутний капітал в цьому випадку повинен складати щонайменше €2500. Внести його варто протягом трьох років. Для зручності він поділяється на паї. Внески можуть бути як грошові, так і у вигляді майна. Засновниками можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи. Подавати звіт слід раз на рік.

Як відкрити компанію в Естонії нерезиденту

Спочатку потрібно придумати назву для естонської фірми. Вимоги з цього приводу наступні: латинський алфавіт (без символів), унікальність, несхожість на вже наявні назви. Для перестрахування радимо використовувати спеціальні сервіси, які порівнюють схожість придуманої назви з вже наявними естонськими фірмами.

Далі слід визначитися з основним видом діяльності, скласти бізнес-план, прописати передбачувані обороти й доходи. Наступний етап – це збір необхідних документів: скани паспортів засновника й директора, домашні адреси, адреси електронних скриньок. Для того щоб процес реєстрації компанії в Естонії пройшов без ускладнень й швидко, звертайтеся до наших фахівців за електронною адресою [email protected]

Рахунок для естонської компанії в платіжній системі Кіпру

Відкриття рахунку в цій платіжній системі буде відповідним рішенням для естонських компаній, які працюють в ІТ-сфері, займаються розробками додатків, мережевих ігор, інтернет-маркетингом, розробкою сайтів. Однак і фірми, що працюють в E-commerce, а також медицині теж можуть розраховувати на плідну співпрацю з цим кіпрським сервісом.

Якщо банки розглядають будь-який стартап практично «під мікроскопом» та навіть після цього часто відмовляють у відкритті для нього корпоративного рахунку, то платіжні системи в цьому сенсі менш вибагливі. При цьому вони пропонують найнижчі тарифи, а процес відкриття рахунку не займає багато часу, як це буває в банках.

Які переваги чекають на власника рахунку в кіпрській платіжній системі:

 • рахунок вважається мультивалютним, також є й номер IBAN
 • є можливість отримати персональну консультацію у менеджера
 • відсутні вимоги щодо мінімального залишку на рахунку
 • є можливість здійснювати платежі SEPA, SWIFT, TARGET, тощо
 • перелік валют, які можна використовувати в рамках рахунку наступні:
 • EUR, USD, GBP, CZK, HUF, RUB, PLN, JPY, CNY.

Основні тарифи платіжної системи Кіпру

Плата за відкриття рахунку становить – €350. Якщо необхідно відкрити рахунок терміново (1-2 дні), тоді плата зростає у два рази. Місяць обслуговування обійдеться в €58. Якщо ж за рахунком не було транзакцій протягом чотирьох місяців і більше, тоді плата за обслуговування стає більше – €85. Перегляд виписок через інтернет-банкінг – безкоштовний.

Як відкрити рахунок в платіжній системі Кіпру

В рамках пакетної послуги “Реєстрація компанії в Естонії + рахунок в кіпрській платіжній системі” наші фахівці проведуть всі необхідні процедури. Для відкриття рахунку знадобиться пакет документів на бенефіціарів й директорів, а також на компанію. Вся процедура займає не більше 10 днів. Бажаєте розпочати процес з відкриття рахунку в міжнародній платіжній системі, пишіть нам на адресу: [email protected]

 Які переваги від реєстрації компанії в Естонії?

 Підприємець, який вирішив зареєструвати компанію в Естонії, отримує конкурентоспроможну європейську фірму з нульовим оподаткуванням. При цьому відкривається можливість отримати тимчасову посвідку на проживання й навіть претендувати на ПМП(ПМЖ). Естонські компанії користуються високим авторитетом у ділових колах.

Як українцю відкрити компанію в Естонії?

Щоб зареєструвати компанію Естонії, необхідно зібрати пакет документів, серед яких скани паспортів бенефіціарів та засновників, підібрати унікальну назву майбутнього підприємства, подати заяву. Весь процес реєстрації не може тривати довше ніж 7 днів.

Чому естонській компанії варто відкрити рахунок в платіжній системі Кіпру?

Банки не дуже охоче співпрацюють з компаніями-нерезидентами. Щоб отримати дозвіл на відкриття банківського рахунку, необхідно відповідати певним вимогам. Тому прекрасною альтернативою вважається відкриття корпоративного рахунку в платіжній системі Кіпру. Власник отримує можливість здійснювати платежі SEPA, SWIFT, TARGET, отримує номер IBAN, може контролювати рух коштів по рахунку віддалено, через безкоштовний інтернет-банкінг.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: