Як відкрити особистий рахунок у Швейцарії громадянину України?

Швейцарія змогла завоювати міжнародну увагу і сьогодні вона є провідним фінансовим центром. Політична й економічна стабільність Швейцарії є гарантією безпеки при відкритті банківського рахунку, внесенні коштів та інвестуванні. І якщо ви зараз перебуваєте у пошуку найкращого місця для захисту власних активів, вам варто відкрити особистий рахунок у Швейцарії. І нижче ми розкажемо, як це зробити.

Чому рахунки у швейцарських банках мають високу популярність серед приватних осіб?

Більшість швейцарських банків є інвестиційними, а їх діяльність повністю зосереджена на управлінні приватним капіталом. Зазвичай, вони обслуговують заможних клієнтів, але це не означає, що для осіб зі скромнішим портфелем можливості щодо збереження власних коштів закриті.

На, початку, 2020-го року, Швейцарія стала найбезпечнішим місцем у світі для зберігання особистих заощаджень великого та середнього сегмента клієнтів. І той факт, що країна вже прийняла у своє управління приблизно 7,200 млрд швейцарських франків є вагомим доказом її надійності.

На жаль, український банківський сектор зараз знаходиться не в кращому стані, як і поточна економічна ситуація. Міністерство економіки вже заявило, що ВВП знизився на 1,2% при прогнозованих 0,9%.

Такий провальний показник був викликаний перш за все поширенням коронавірусу, а за умови того, що зараз бізнес стоїть на паузі, кредитування немає, податки не надходять в повному обсязі до бюджету, а кількість зовнішніх боргів зростає, можна очікувати значне погіршення економічної ситуації вже наприкінці цього року.

Тож чому банківські рахунки у Швейцарії такі популярні серед фізичних осіб? Історично склалося так, що швейцарські банки завжди пропонували:

 • високий рівень конфіденційності для інвесторів
 • стабільну і сильну економіку
 • розвинений банківський сектор
 • високий рівень безпеки зберігання грошових коштів
 • високий рівень обслуговування

Знаєте чим відрізняється обслуговування у швейцарському банку від українського? Абсолютно всім, починаючи від відсутності черг і галасливих розмов і закінчуючи професійною консультацією і підбором ідеальної стратегії по захисту ваших активів. Ось чому відкриття рахунку у швейцарському банку – це ідеальний план для вашої диверсифікації.

Переваги відкриття рахунку у швейцарському банку

Швейцарська банківська система є однією з найбільш популярних у світі, навіть з урахуванням нових правил банківської таємниці. У країні діє Угода про захист вкладників, яка поширюється на всі види грошових вкладів, включаючи й цінні папери.

Розвинений банківський IT-сектор, надає можливість кожному клієнту використовувати сучасний інтернет-банкінг, здійснювати електронні грошові перекази, формувати необхідну звітність та бачити всі операції в режимі онлайн, а послуги безпеки та шифрування електронного підпису, забезпечують високий рівень захисту при здійсненні будь-яких онлайн платежів.

І ще, згідно з останніми дослідженнями, швейцарські банки були визнані найбільш ліквідними у світі. Тож саме це дає їм повне право надавати своїм вкладникам максимальну впевненість в тому, що їхні кошти знаходяться в абсолютній безпеці.

Які переваги надає рахунок у швейцарському банку громадянину України?

Захист активів – це і буде нашою відповіддю. Впевнені ви вже багато прочитали або почули інформації про те, що криза 2020 року буде мати гірші показники ніж криза 2008-го. Згадайте 2008 рік, коли кілька великих вітчизняних банків просто не змогли виконати свої зобов’язання перед вкладниками.

У нас був клієнт, який чекав на повернення своїх депозитних вкладів від Надра, Укрпром і Родовід банку понад рік. І, щоб забрати свої три вклади по 150 тисяч гривень (саме така сума на той час гарантувалася до повернення), йому довелося кілька місяців знімати зі своєї платіжної картки по 100 гривень на добу, поки ці ліміти не збільшили, а про нараховані відсотки по вкладу нашому клієнтові взагалі довелося забути, бо фонд їх не покривав.

Та ще один дуже гарний приклад з валютними депозитами, пам’ятаєте як у 2011 році вкладникам повертали їх валютні депозити, де курс складав за 1$=9 гривень, коли на той час курс був набагато більшим 1$=15 гривень. Тільки уявіть собі скільки грошей втратили вкладники. Ми вже не говоримо про їх спокій та сон.

Тож якщо відповідати об’ємно на питання що вам надає рахунок у швейцарському банку, мабуть, можна відзначити наступне:

 • гарантування депозитних вкладів на суму 100 000 CHF
 • віддалене відкриття рахунку без особистої присутності
 • наявність мультивалютного рахунку
 • можливість відкрити особистий, поточний, торговий, загальний, інвестиційний фінансовий інструмент
 • Швейцарія не входить до складу Євросоюзу, але є членом в системі переказів SEPA, що дозволяє безперешкодно здійснювати платежі в зоні SEPA
 • доступ до платежів в USD та інших валютах, які недоступні в Україні
 • доступ до дебетних та анонімних карток передоплати, які особливо актуальні в наш час
 • доступ до зручного й сучасного мобільного банкінгу
 • допомогу й підтримку персонального менеджера, який володіє російською мовою, що особливо зручно для взаємного порозуміння і розв’язання фінансових питань
 • спокій та здоровий сон

Яка мінімальна сума необхідна для відкриття рахунку у швейцарському банку для фізичної особи?

Банк, про який йде мова, контролюється FINMA (федеральна адміністрація з контролю за фінансовими ринками та входить до асоціації швейцарських банків – Swiss Bankers Association). Відкриття рахунку відбувається дистанційно, а верифікація клієнта проходить за допомогою відеоінтерв’ю.

Щоб відкрити особистий банківський рахунок у Швейцарії, вам потрібно буде внести мінімальний депозит у розмірі 5000 франків, а після його активації, потрібно буде підтримувати мінімальний залишок у розмірі 1000 франків. Тож як бачите, швейцарська банківська система доступна для кожної приватної особи.

Як відкрити особистий рахунок у Швейцарії дистанційно?

Для того, щоб відкрити рахунок у швейцарському банку онлайн, зв’яжіться з нами найбільш зручним для вас способом +372 5 489 53 37 або [email protected] для попереднього запису на безкоштовну консультацію, де ми обговоримо з вами ваші цілі й визначимо ваші потреби.

Процес відкриття рахунку в іноземному банку складається з декількох простих кроків:

1.   вибір банківської установи

2.   проведення аналізу вашого профілю, з урахуванням внутрішніх вимог банку

3.   підготовка пакету документів, хочемо звернути вашу увагу на те, що віддалене відкриття рахунку у швейцарському банку вимагає надання всього лише двох документів: копію паспорта та документ, що підтверджує місце реєстрації.

4.   повний супровід відкриття рахунку в іноземному банку

Чому варто відкрити рахунок у швейцарському банку онлайн разом з професіоналом?

Співпраця з професіоналом – це гарантія вибору правильної банківської установи та фінансового інструменту. Наша мета розробити індивідуальну стратегію щодо захисту ваших активів від майбутньої економічної кризи й максимально знизити валютні ризики.

До того ж, ми бажаємо не просто надати вам одноразову послугу, наша мета розвинути з вами довгострокові й довірчі відносини, засновані на прозорості та чесності.

Якщо ви бажаєте бути в курсі останніх новин про міжнародний банкінг, підписуйтесь на наш YouTube канал, де ми безкоштовно ділимося корисною інформацією з управління особистими коштами.

Компанія Offshore Pro Group вже понад 10 років допомагає українцям знаходити найкращі рішення для грамотної диверсифікації особистих коштів. Наш досвід й довірчі відносини з більш ніж 200 іноземними банківськими установами допоможуть вам зберегти та примножити ваш капітал. Надішліть нам короткий запит за адресою: [email protected] з темою “Відкрити особистий рахунок у Швейцарії” і ми негайно з вами зв’яжемося.

Чи можна відкрити особистий рахунок у Швейцарії за 10 днів?

Так, це можливо. Для того, щоб відкрити особистий рахунок в іноземному банку на фізичну особу за 10 днів необхідно надати паспорт та документ, що підтверджує місце реєстрації, пройти інтерв’ю в режимі онлайн, перевести необхідну суму для підтримки мінімального балансу й отримати доступ до фінансового інструменту. 

Чи можу я отримати анонімну картку?

Так, це можливо. Банки Швейцарії пропонують своїм клієнтам здійснити замовлення анонімної картки за умови відкриття особового рахунку. Основна перевага анонімної картки полягає у тому, що вся інформація про її власника надійно захищена та зберігається виключно у її емітента, а саме у VISA або у Mastercard. Картка видається без нанесення вашого прізвища та імені, чим ще більше захищає ваші особисті дані при здійсненні будь-яких розрахунків.

Чи можна відкрити рахунок в іноземному банку віддалено?

Під віддаленим відкриттям рахунку в іноземному банку мається на увазі можливість виконати весь процес не покидаючи межі своєї рідної країни. Проте вам все ж таки знадобиться вийти до нотаріуса для завірення документів. Краще віддалене обслуговування здійснювати разом із професіоналом. Наша компанія спеціалізується вже понад 10 років на приватному і корпоративному банкінгу, а наш досвід в процедурах перевірки на благонадійність і підбору необхідної юрисдикції та банківської установи, допоможе вам швидко відкрити рахунок в іноземному банку.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: