Як українцю відкрити особистий рахунок у швейцарському банку?

Як українцю захистити власні активи у 2020 році? Відповідь дуже проста – за допомогою іноземного банківського рахунку. Експерти порталу Internationalwealth.info пропонують свою допомогу, завдяки якій ви зможете відкрити надійний та респектабельний рахунок майже в будь-якій країні світу.

Наприклад, у Швейцарії. Швейцарський банк здатний надати багато переваг, наприклад, репутацію, конфіденційність та віддалене відкриття рахунку.

І поки у світі панує режим самоізоляції, кожен українець, може продовжити працювати та збільшувати власні доходи. Нижче ми розкажемо, як відкрити рахунок в найнадійніший банківській юрисдикції світу.

Цюрих

Кому варто відкрити рахунок у швейцарському банку?

Вважається, що клієнти швейцарських банків – є виключно доларовими мільйонерами. Проте така думка помилкова й перебільшена. Насправді до Швейцарії звертаються інвестори та бізнесмени з різними фінансовими можливостями. Однак, слід зазначити, що вартість обслуговування, безумовно, буде вищою, ніж в Україні.

У Швейцарії певні банки спеціалізуються як на клієнтах, чиї депозити перевищують мільйони євро або доларів, так і на клієнтах, чиї рахунки можуть містити суму від кількох тисяч євро або доларів.

Тому кожен може підібрати банк під свої певні цілі.

Надійність швейцарського рахунку

Надійність банку – є прямим наслідком надійної юрисдикції. Швейцарія – це стовп банківської справи, і своє законодавство вона багато в чому розробляє для процвітання саме цієї галузі економіки.

Тому не варто хвилюватися щодо надійності банківського рахунку у Швейцарії. І це підтверджують наступні фактори:

 • останні 500 років Швейцарія активно розвиває й використовує банківську справу
 • закон на боці вкладників
 • гарантована безпека вкладу
 • в залежності від часу 20-40% швейцарських франків забезпечені золотом
 • величезний досвід управління грошовими коштами

Чи дозволено законом відкриття рахунку у швейцарському банку громадянину України?

Валютне законодавство не забороняє відкривати рахунки в закордонних банках. Тож на законодавчому рівні – це абсолютно легально.

Більш того, остання зміна законодавства 2019 року, зробила процедуру з відкриття рахунку ще простішою.

Зміни також торкнулися й необхідності з отримання додаткових ліцензій. Цю необхідність скасували. Тепер з території України можна законно відкрити рахунок в будь-якому закордонному банку, в тому числі й у швейцарському.

Як українцю поповнювати банківський рахунок у Швейцарії?

Для здійснення цієї процедури доступні два варіанти. Перший – поповнення з особистого банківського рахунку в іншому іноземному банку. На зазначені тимчасові реквізити, видані банком, необхідно перевести мінімальну необхідну суму в 5 000 EUR або USD.

Другий варіант – поповнення з території України. У цьому випадку теж все дуже просто. Однак, якщо сума поповнення більш ніж 50 тисяч EUR, потрібно буде підтвердити законність такої операції. Проте, в іншому випадку все відбувається швидко й зручно.

Відкриття рахунку в режимі онлайн

Приватний швейцарський банк, де ми пропонуємо відкрити рахунок – є членом Swiss Bankers Association (асоціація швейцарських банків). Ми ведемо тісну співпрацю із банком протягом багатьох років, і велика частина звернень наших клієнтів закінчувалася успішним відкриттям.

Дистанційне відкриття рахунку в банку, який також є членом Швейцарської фондової біржі та веде роботу під наглядом FINMA, на сьогодні можливо тільки в цій установі.

Банк працює в основному тільки з клієнтами-нерезидентами. Керівництво банку розробило величезну мережу агентів, за допомогою яких підтримується зв’язок з різними частинами світу.

У банку є кілька типів рахунків:

 • поточний
 • торговий (трейдинговий) – слід попередньо відкрити поточний рахунок
 • спільний – для його відкриття документ підписують обидва співвласники

Віддалене відкриття рахунку відбувається за допомогою основних документів, завдяки чому, різні бюрократичні перешкоди, відсутні. Ідентифікація відбувається за допомогою короткої відеоконференції з менеджером банку, яка передбачає просте звірення особи із паспортом власника.

Рахунок є мультивалютним. Вибір валют дуже широкий, навіть можна розраховувати й на використання екзотичних. Конвертація валют відбувається протягом двох-трьох хвилин.

Витрати на відкриття та утримання швейцарського рахунку

Мінімальний початковий депозит становить 5000 EUR. Це є обов’язковою умовою в кожному випадку.

Останні зміни в системі ідентифікації свідчать, що нерезидентам більше не потрібно завіряти паспорт та підтвердження адреси. Проте для жителів і резидентів України, вимоги залишаються поки що колишніми. 

Тож, для відкриття рахунку у швейцарському банку, потрібно буде нотаріально завірити закордонний паспорт та документальне підтвердження адреси, видане державною установою.

До витрат потрібно віднести й нотаріальне завірення, а також поштові витрати за доставлення документів кур’єрською поштою до Швейцарії.

Верифікація клієнтів виконується наступним чином:

 • Відправлення документів, що зазначені вище (паспорт і підтвердження адреси) до банку разом із підписаним договором з банком на відкриття рахунку.
 • Отримання посилання на відеоконференцію для верифікації та проходження короткого інтерв’ю (до 5 хвилин) з банком російською мовою
 • Після перевірки співробітниками комплаєнс відділу документів, банк відправляє дані з номером IBAN для перерахування першого депозиту. На це надається 30 днів
 • Після перерахування депозиту банк приймає фінальне рішення.
Розцінки на відкриття та утримання приватного рахунку в Швейцарії, в CHF
відкриття приватного рахункубезкоштовно
обслуговування рахунків90 щоквартально
зв’язок поштою (необов’язково)100 в рік
дотримання зборів* безкоштовно *

випуск однієї платіжної картки
* безкоштовно *
інтернет-банкінг* безкоштовно *
адміністративні збори* безкоштовно *
закриття рахунку300

Процес відкриття рахунку у швейцарському банку займає близько 10 днів з дня перерахування затвердженої суми на депозит.

Тож, якщо ви бажаєте захистити власні кошти від різноманітних ризиків, зв’яжіться з нашими експертами за адресою: [email protected]. Ми завжди поруч і готові допомогти вам визначити найбільш вигідний банк з урахуванням ваших особистих цілей.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: