Як відкрити фірму в офшорі з банківським рахунком?

Бажаєте зареєструвати офшорну компанію під ключ? Цікавить ціна на офшорну компанію? Чи відкривають банки рахунок на офшорну фірму? Шукайте відповіді на ці та інші питання в нашій статті.

Проте для тих, кому терміново потрібна офшорна компанія, радимо не гаяти часу та відразу звертатися за адресою [email protected]

Відкрити офшорну фірму або купити офшор – що краще?

Якщо ви дуже поспішаєте та офшорна фірма вам потрібна була ще на вчора, то радимо одразу купити готову компанію. Переписати бізнес на нового власника в середньому можна за 1 робочий день.

Правда, в деяких місцях обіцяють терміни менше, проте ми намагаємося спиратися на реалії – тож якщо ви купуєте компанію на іншому краю світу, то головним перешкоджанням в оформленні компанії за 1 годину може стати, як мінімум банальний часовий пояс.

Якщо ж ви хочете обрати відповідну назву для компанії, уточнити її статут, розпочати процес відкриття рахунку в певному іноземному банку, то краще зареєструвати офшорну компанію з нуля.

Тим більше, що в класичних офшорах для цього знадобиться від 3 робочих днів, до того ж сам процес реєстрації офшору можна виконати віддалено.

Якщо ви вирішите відкрити іноземну компанію в Європі чи в Азії, то часу буде потрібно трохи більше. Тож, іноземну компанію можна ще й назвати і офшорною. Як мінімум тому, що в багатьох країнах пропонуються різні пільги для підприємців з третіх країн.

Де відкрити офшорну фірму – обираємо країну правильно

Вибір певної юрисдикції залежить від наступних факторів:

 • мета бізнесу
 • цільовий ринок, а саме, місце де мешкають клієнти та постачальники
 • система оподаткування
 • законодавство

Наприклад, ви плануєте поставляти свої товари на ринок ЄС. Тож для зручності у розрахунках вам знадобиться європейський рахунок. Це означає, що ваша компанія повинна бути зареєстрована на території Європи або в країні, з якої у ЄС налагоджені добрі стосунки. Вашим вибором може стати Португалія або Канада.

Якщо ви прагнете отримати нульову корпоративну податкову ставку, бажаєте захистити особисті дані від розголошення третім особам, а ще зацікавлені у виході на IPO в майбутньому, то зверніть увагу на Маршаллові острови.

Сьогодні Маршаллові острови – це найбезпечніший класичний офшор. Тут немає податків, компанія відкривається віддалено, гнучке законодавство й чиста репутація, яку визнає навіть ЄС (Союз виключив Маршаллові острови з чорного списку восени 2019 року).

Тож перш, ніж відкривати офшорну фірму, запишіться до нас на безкоштовну консультацію та дізнайтеся від фахівця, де найвигідніше відкрити компанію. Тільки індивідуальний підхід надає можливість отримати передбачуваний результат й відкрити компанію там, де вона дійсно принесе користь.

Скільки часу потрібно на відкриття фірми в офшорі?

Щоб відкрити офшорну компанію потрібно від 3 робочих днів. Однак точний термін залежить від наступних факторів:

 • вибір юрисдикції – якщо Маршаллові острови відкриють компанію за 3 дні, то в Австралії буде потрібно вже від 1 тижня
 • швидкість в документах – якщо ви готуєте документи три тижні, ми не можемо прискорити процес реєстрації
 • які додаткові послуги вам потрібні – відкриття рахунку, отримання ліцензії, тощо, все це також вимагає часу і майже завжди більше, ніж безпосередньо реєстрація офшору.

Тому, якщо ви плануєте свій проєкт, радимо заздалегідь дізнатися скільки часу зажадає той чи інший етап або зв’яжіться з нами і ми обговоримо всі деталі: [email protected]

Тим більше, що відкриття рахунку для офшорної фірми – це процес довгий. Якщо вам потрібен рахунок швидше, намагайтеся відкривати рахунок в тій країні, де реєструєте компанію, наприклад, рахунок і компанія в Португалії або рахунок і компанія в Сербії, чи наприклад, рахунок і компанія в США.

Вартість відкриття офшору

Вартість реєстрації офшорної компанії складається з державних мит, послуг реєстраційного агента, оренди юридичної адреси, пересилання документів.

Мита можуть становити від кількох сотень доларів до кількох тисяч, залежно від типу компанії й країни.

Оренда юридичної адреси залежить від того, орендуєте ви поштову скриньку або орендуєте повноцінний офіс.

Самий мінімум, на який варто розраховувати, реєструючи офшорну фірму – це 2-3 тисячі доларів. Звичайно, ви можете знайти в Інтернеті пропозиції, де пропонують реєстрацію компанії за 1000 або навіть за 500 доларів. Але завжди виникає питання: з чого складається ціна і як провайдер послуги на цьому заробляє, якщо собівартість компаній зростає з року в рік?

Відповідь, в більшості випадків, проста – провайдери заробляють на додаткових послугах, які вам доведеться придбати після реєстрації офшору, щоб отримати дієздатну компанію і повернути контроль над власною фірмою. Або іншим способом, від якого ви не зможете відмовитися.

А ще максимальна межа ціни обумовлена тільки тим, які плани ви будуєте і які інструменти вам потрібні: банківські рахунки, ліцензії, бухгалтерія, тощо.

Як відкрити рахунок для фірми в офшорі?

Найважливіший момент при реєстрації фірми в офшорі – це подальше відкриття рахунку.

Чи можна відкрити рахунок для офшорної компанії?

Так можна. Це складно, якщо ми говоримо про іноземні рахунки й важко для компаній, зареєстрованих в класичних офшорах. Але можливо, якщо скористатися послугами професіоналів, які допоможуть вибрати відповідний банк та оформити документи так, щоб до них неможливо було причепитися.

Відкрити корпоративний рахунок для фірми можна не тільки в банку, але й в платіжній системі. Це спеціальні сервіси, які пропонують банківські послуги, такі як відкриття рахунків, приймання оплати, відправлення платежів, конвертація валют.

Важливим моментом є – вибір банка або платіжної системи, який варто зробити до початку реєстрації фірми в офшорі. Таким чином ви можете вибрати юрисдикцію, з якою банк погодиться працювати, а також врахувати й особливості конкретного банку.

На жаль, настав час, коли не клієнт вибирає банк, де зберігати гроші, а банк обирає клієнта. Щоб не виникло ситуації «компанія є, а рахунка – немає», запрошуємо вас на консультацію з підбору офшорного рахунку заздалегідь: [email protected]

Як відкрити фірму в офшорі з банківським рахунком?

Якщо дуже коротко, то для відкриття фірми в офшорі вам знадобиться:

 • визначитися з тим, навіщо вам компанія
 • визначити, що ви хочете отримати: тільки компанію, або ще рахунок, ліцензію, тощо
 • отримати консультації щодо питань з відкриття рахунку, а також вибору компаній, які дозволять це зробити: [email protected] 
 • оплатити послугу реєстрації фірми й подати документи в належному обсязі
 • дочекатися закінчення реєстрації компанії та подати заявку на відкриття рахунку в банку або в міжнародній платіжній системі
 • після відкриття рахунку приступити до реалізації своїх бізнес-ідей

Ми допоможемо вам відкрити фірму в офшорі, а також відкриємо для неї офшорний банківський рахунок. Запрошуємо вас на безкоштовну консультацію за адресою [email protected]

Як відкрити фірму в офшорі?

 Для реєстрації компанії в офшорі вам потрібно вибрати відповідну юрисдикцію та визначитися з юридичною формою. Після цього необхідно подати документи (копія паспорта, доказ адреси проживання) та оплатити вартість реєстрації. В залежності від офшору, реєстрація компанії займає від 3 днів до кількох тижнів.

Чи реально відкрити банківський рахунок для офшорної компанії?

Відкриття банківського рахунку для класичної офшорної компанії процес важкий. Банки не люблять співпрацювати з ними, вважаючи їх ризикованими клієнтами. При цьому залишаються банки та інші фінансові установи, які згодні працювати з офшорними фірмами. Будь-яку офшорну компанію та її власників ретельно перевіряють перш, ніж відкрити рахунок. Так що будьте готові до очікування при відкритті рахунку.

 Де відкрити офшор?

Вибір конкретного місця для відкриття рахунку залежить від ваших цілей і від того, які саме переваги того чи іншого офшору ви плануєте використовувати у майбутньому. Якщо вам потрібні нульові податки, то підійдуть класичні офшори, наприклад, Маршаллові острови, або партнерство в Канаді. Якщо потрібен захист активів, то зверніть увагу на Невіс.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: