Як відкрити корпоративний рахунок в Банку Білорусії у 2020 році?

Недосконалість українського законодавства й високі комісії при здійсненні валютних платежів, змушують український бізнес відкривати рахунки в іноземних банках. Але процедури та вимоги європейських установ посилюються щороку. І навіть якщо ваша країна відповідає всім критеріям, це не буде означати, що ви зможете вчасно отримати робоче фінансове рішення. Проте, як швидко відкрити корпоративний рахунок в Білорусії та скоротити банківські витрати на оплату комісійних та конвертаційних платежів ви дізнаєтеся із цієї статті.

Переваги відкриття рахунку в іноземному банку – Білорусія

Починаючи з 7 лютого 2019 року українські компанії отримали абсолютну свободу вибору щодо відкриття рахунків в іноземних банках. Такий валютний безвіз дозволив бізнесу значно спростити ведення своєї міжнародної діяльності. 

Але якщо згадати часи до змін в законодавстві, компаніям було тяжко, бо вони змушені були доводити необхідність відкриття облікового запису в іноземному банку, а після цього ще й отримувати ліцензію від НБУ на здійснення валютних операцій.

Крім того, при кожному зарахуванні коштів на рахунок в іноземному банку, компаніям необхідно було отримувати ще одну ліцензію від НБУ. Такі дії робили просто неможливим повноцінне обслуговування в іноземному банку й природно ускладнювали вести зовнішньоекономічну діяльність.

Зараз все змінилося. Після того, як був прийнятий Закон “Про валюту й валютні операції” український бізнес отримав право без будь-яких обмежень та перешкод обирати іноземні банки та відкривати рахунки в них, але найголовніше, саме це дозволило їм розпочати безперешкодно вести свою міжнародну діяльність. 

Тож зараз, індивідуальну ліцензію замінили на е-ліміти, які значно спрощують ведення валютних операцій в рамках допустимих лімітів для корпоративного сектора у розмірі 2 млн. Євро. Такі зміни викликали велике бажання у власників українського бізнесу відкрити рахунок в європейському банку та почати нормальне ведення ЗЕД. 

Однак, зміни до процедур та вимоги банків ЄС на встановлення ділових відносин з нерезидентами щороку посилюються. І навіть попри те, що ваша компанія може повністю відповідати внутрішнім вимогам європейського банку, процес розгляду заявки на відкриття акаунту в ньому може зайняти тривалий час. 

А відсутність активного платіжного рішення для бізнесу можна порівняти з відсутністю кисню. На щастя, вибір іноземних банківських установ і його альтернатив, дозволяє приймати швидкі та правильні рішення, які виключать зупинку в здійсненні валютних платежів. Тож ми пропонуємо вам відкрити корпоративний рахунок в Банку Білорусії дистанційно.

Які переваги від відкриття корпоративного рахунку в Білорусії, ви як власник компанії зможете використовувати в веденні бізнесу? 

Мабуть, ми зазначимо наступне:

 • віддалене управління обліковим записом та грошима
 • банківський рахунок у Білорусії представлений великими державними й дочірніми банками, що входять в число міжнародних банківських груп
 • територіальна близькість з Україною надає вам можливість швидко й оперативно забезпечити присутність уповноваженої особи в представництві банку на його вимогу
 • тарифна політика банку значно нижча, ніж у Швейцарії 
 • високий рівень безпеки та надійності
 • широкий спектр додаткових банківських послуг для розвитку вашого бізнесу
 • обслуговування в банку доступно російською мовою, що дуже зручно для вирішування фінансових питань в одному ключі із вашим бізнесом

Хочемо звернути вашу увагу ще й на те, що в Білорусії відсутній валютний контроль, а також діють угоди про уникнення подвійного оподаткування з 65-ми країнами.

Які документи необхідні для відкриття корпоративного рахунку в Банку Білорусії?

Процедура відкриття рахунку в білоруському банку складається з попереднього розгляду заявки й передбачає подачу документів згідно з затвердженим переліком банку, а саме :

 • копії всіх установчих документів компанії
 • документ, що підтверджує реєстрацію юридичної особи у державному реєстрі, наприклад, виписка з реєстру ЄДРЮО, сертифікат про інкорпорацію або будь-який інший аналогічний документ
 • наказ або протокол, що підтверджують повноваження посадових осіб компанії (копії завірені нотаріально або оригінали)
 • копії паспортів громадян України та офіційна довіреність від компанії на фізичних осіб, які уповноважені діяти від її імені
 • картка зі зразками підписів
 • відомості про всіх кінцевих бенефіціарів
 • опис діяльності бізнесу

Послуги та тарифна політика

Відкриття корпоративного рахунку в Банку Білорусії для української компанії це не єдина послуга, яку фінансова організація може запропонувати своїм клієнтам. Для безперервного ведення міжнародного бізнесу, вам також будуть доступні:

 • основні валюти BYN, USD, EUR, RUB
 • SWIFT перекази
 • депозитні продукти для юридичних осіб
 • індивідуальні умови для розміщення вільних грошових коштів
 • корпоративні картки Visa Business на ім’я уповноважених осіб компанії
 • зручний онлайн-банкінг
 • швидка допомога персонального менеджера

Внутрішня політика банку дозволяє відкривати корпоративні рахунки для бізнесу із високим ризиком і нижче ми розглянемо тарифну політику для юридичної особи, включаючи й для компанії з високим рівнем ризику

Послуги

Юридична особа

Юридична особа High risk

Вартість відкриття рахунку

200 BYN

400 BYN

Щомісячне обслуговування

300 BYN

350 BYN

Перекази в BYN на території РБ/ та в іноземні банки 

10BYN/5BYN

Валютні перекази

10USD для ВКВ/ 3USD для ЄКВ

Комісія за зарахування коштів

0,8% USD/EUR/RUB

1,8% інші валюти

Видача готівкових коштів у BYN

1,5%

Видача готівкових коштів в інших валютах

0,5% USD/EUR

0,17% RUB

1,8% інші валюти

Як відкрити корпоративний рахунок в Банку Білорусії у 2020 році дистанційно?

Почніть із запису на безкоштовну консультацію, для цього надішліть нам на електронну адресу: [email protected] лист з темою “Відкрити корпоративний рахунок в іноземному банку – Білорусія” і наші фахівці негайно з вами зв’яжуться.

В ході консультації ми разом з вами визначимо мету використання фінансового інструменту, а також розставимо правильні пріоритети. Потім ми допоможемо коректно заповнити банківські форми та підготувати необхідний пакет документів.

Вся процедура відкриття корпоративного рахунку відбувається дистанційно, що особливо актуально зараз в умовах тимчасового обмеження на пересування.

Якщо ви бажаєте оптимізувати витрати, диверсифікувати активи бізнесу, налаштувати валютні платежі зі своїми партнерами або розширити межі своєї компанії, зв’яжіться з нами за адресою: [email protected] прямо зараз і ми допоможемо вам швидко відкрити корпоративний рахунок в іноземному банку.

Як швидко відкрити рахунок в іноземному банку?

Якщо ви обмежені в часі та вам необхідно швидко відкрити корпоративний рахунок в іноземному банку, рекомендуємо зв’язатися з нами заадресою: [email protected]. Компанія Offshore Pro Group вже понад 10 років допомагає великому та середньому сегменту бізнесу з України відкривати рахунки за кордоном, реєструвати компанії, переносити бізнес за кордон і налаштовувати валютні платежі з урахуванням індивідуальних цілей, завдань та географії діяльності.

Скільки коштує відкрити корпоративний рахунок в Білорусії у 2020 році?

Вартість відкриття корпоративного рахунку в Банку Білорусії безпосередньо залежить від типу вашої компанії. Наприклад, для компанії з високим рівнем ризику вартість відкриття облікового запису складатиме від 4999 EUR, а ось для компаній які не потрапляють під цю категорію вартість складатиме від 3999 EUR. У будь-якому випадку, підбір фінансового інструменту рекомендуємо виконувати разом із нами.

Чому варто відкрити корпоративний рахунок в Білорусії?

Тарифна політика білоруських банків значно нижча, ніж у швейцарських, наприклад. Якщо ваші партнери знаходяться в Казахстані, наявність корпоративного рахунку в Білорусії допоможе оптимізувати комісійні витрати й прискорити валютні платежі. А ще, кожна компанія може розраховувати на отримання індивідуальних ставок по депозитах для юридичних осіб.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: