Вебінар «Іноземні корпоративні рішення та рахунки для успіху та захисту бізнесу в 2020 році»

Реєстрація компанії та відкриття рахунку за кордоном –  це не тільки спосіб спростити валютні платежі, а й можливість додаткового заробітку, захист від політичної нестабільності та переорієнтація на міжнародний ринок.

Для того, щоб вибрати правильний банк, потрібно переконатися, що банк приймає вас як клієнта, підтримує операції в потрібних вам країнах і валютах, а також ретельно вивчити вимоги до документів.

Не менш важливо вибрати відповідну юрисдикцію для реєстрації компанії, враховуючи країни проживання клієнтів та партнерів, оподаткування та репутацію країни.

Вже сьогодні, 10 вересня 2020 року о 16:00 відбудеться вебінар InternationalWealth «Іноземні корпоративні рішення та рахунки для успіху та захисту бізнесу в 2020 році».

Звертайтеся до наших фахівців за безкоштовною консультацією і вони допоможуть підібрати підходящий для вашого бізнесу банк або платіжну систему.

Практикуючі фахівці розкажуть про такі важливі теми як:

  1. Світові тенденції в галузі міжнародного податкового планування
  2. Актуальні міжнародні банківські рішення в 2020 році
  3. Застосування компаній з Канади та США з рахунками в місцевих банках.

У прямому ефірі Ви почуєте про те, що являє собою комплаенс, чи змінилися вимоги до сабстенс, в яких банках можна відкрити рахунки для компаній High-risk, а також про застосування такого рішення як «компанія + рахунок в одній країні» на прикладі США та Канади.

Вебінар безкоштовний, попередня реєстрація обов’язкова! Також Ви маєте можливість задати питання прямо під час реєстрації на вебінар за цим посиланням.

Встигніть зареєструватися і отримайте актуальну інформацію про корпоративні рішення для захисту бізнесу в 2020 році!

Якщо Ви хочете отримати консультацію з питань реєстрації компаній та відкриттю рахунків прямо зараз, напишіть нам: [email protected]