Платіжна система в Великобританії: ось чому варто скористатися цією платформою

Звичні картки вже давно перестали бути єдиним способом для здійснення платежів, електронна комерція розвивається і зарубіжна платіжна система в Великобританії, тому вагомий доказ. Тисячі новаторів кидають виклик потужним банкам, які безумовно традиційно домінують в індустрії електронних платежів.

Проте, платіжні системи, які розроблені компаніями, що не входять до традиційної банківської системи, з гідністю забезпечують високу частку фінансових транзакцій, а їх кількість щороку збільшується. І така тенденція поступово призводить до того, що витрати на обробку платежів для приватних клієнтів та бізнесу, знижуються.

І вже наприкінці 2020-го року шляхом чесної конкуренції з боку небанківських організацій, очікується зниження доходів банків на третину, а електронні платежі стануть найпривабливішим напрямком. І в це дуже легко повірити!

Споживчі переваги варіюються в залежності від демографії, країни та продукту або послуги, яку вони купують, тому розуміння місцевих переваг є ключем до збільшення конверсії та розширення на міжнародному рівні.

До того ж, карантинні міри, яки зараз ще діють по всьому світові також внесли свою частину для прискорення онлайн платежів та зниження комісійної винагороди.

Та якщо порівнювати різні платформи, можна впевнено сказати, платіжна система в Великобританії має більше переваг, як для фізичних осіб, так і для бізнесу.

Платіжна система в Великобританії – інструмент для розвитку фінансової індустрії та бізнесу

На ринку фінансових послуг представлена ​​велика кількість платіжних платформ, що пропонують гнучку, функціональну та сучасну систему, яка значно відрізняється від традиційної банківської.

Незалежно від того, чим ви займаєтеся: маркетинговою агенцією, IT-сферою, дизайном або продажем товарів через власний інтернет-магазин – вам і вашим співробітникам потрібен ефективний інструмент для стягування плати з клієнтів за надані послуги, і що дуже важливо – мати можливість, приймати оплату під час кожного запиту від покупця або клієнта.

Еволюція грошей пройшла дуже довгий шлях: бартер, монети, папір, пластик і нарешті дійшла до звичних нам телефонів. І люди вже не уявляють своє життя без швидких та легких онлайн-платежів, і ось чому малим підприємствам рекомендується вже починати використовувати фінтех платформи.

Зарубіжна платіжна система для інтернет-магазину, дозволить вам не тільки охопити, але й втримати більшу частину аудиторії. Погодьтеся, це дуже зручно, коли не треба шукати готівкові гроші, виписувати рахунки та чекати на їх оплату. Все дуже просто, електронні гроші стають популярними та адаптація до платіжних систем збоку бізнесу – зараз в пріоритеті.

Тільки вдумайтеся в цифру 930 мільярдів доларів США, саме стільки у 2018 році склав загальний світовий дохід від ринку мобільних платежів. Іноземна платіжна система здатна надати доступ до 34-х валют та 150-ти країн світу для відправлення міжнародних платежів.

А тепер на мить уявіть собі, які можливості відкриє подібна зарубіжна платіжна система для вашого сайту, скільки від 930-ти мільярдів доларів США можуть стати вашими? І ще трохи фактів, на думку міжнародної консалтингової компанії Accenture до 2025 року 75% всіх фінансових транзакцій будуть вже безготівковими.

І якщо досі цифри вас не вразили та не переконали, ми підготували вагомі аргументи, чому платіжна система в Великобританії повинна бути використана в вашому бізнесі вже сьогодні.

Збільшення грошового обігу

Більшість форм електронних платежів збираються (зараховуються на банківський рахунок вашої компанії) протягом двох-трьох днів після початкової транзакції. Скорочення кількості неоплачених продажів вашої компанії, тобто час між виставленням рахунку та отриманням платежу, значно поліпшить ваш грошовий обіг.

До того ж, платіжні системи повідомляють клієнтам про комісії під час переказу коштів, але чомусь про швидкість мовчать. Але платіжна система в Великобританії, пропонує сервіс за кращим обмінним курсом на міжбанківському ринку, який значно заощаджує кошти клієнтам на переказах і платежах, а також прискорює безготівкові грошові операції.

Індивідуальний рахунок IBAN

Зазвичай, IBAN рахунок – використовують традиційні банки й платіжні системи переважно в Європі для здійснення ідентифікації окремого рахунку. Платіжна система також надає кожному клієнту IBAN номер. І якщо дуже просто пояснити, то індивідуальний рахунок IBAN надає вам можливість виконувати прямі перекази своїм партнерам у валюті в EUR або в GBP без додаткової необхідності конвертації валюти.

Міжнародні SWIFT перекази

Якщо вам для розрахунків з вашими контрагентами необхідно здійснювати перерахування коштів в USD, вам знадобляться окремі реквізити для здійснення SWIFT переказів. До того ж, для вашої зручності зразки реквізитів вже створені та доступні в особистому кабінеті платіжної системи.

Якість послуг

Безумовно, функціональність та швидкість дуже важливі фактори при здійсненні переказів, але в моменти технічних складнощів, не кожна платіжна платформа, може забезпечити швидке розв’язання проблеми. Британська іноземна платіжна система, перевершує багатьох конкурентів! І саме для швидкого та якісного вирішення проблемі, британська платіжна система, пропонує кожному своєму клієнтові – особистого менеджера, який володіє 3-ма мовами: англійською, німецькою та російською.

Безпека

Інтерфейс програми, забезпечує повну безпеку користувачеві на всіх необхідних етапах. Платіжна система в Великобританії, використовує функцію з безпеки за допомогою сертифікату безпеки платіжних карток PCI DSS, який успішно функціонує з 2006 року. Якщо говорити про захист від шахрайських дій, то процесингова система використовує одночасно декілька потужних інструментів.

Найбільш надійними є, наприклад, 3D Secure (перевірено VISA і Mastercard Secure Code) та AntiFraud. До того ж, надійні системи інтернет-еквайрингу успішно поєднують в собі 3-4 (або навіть більше) програм з безпеки. Тому, якщо ви плануєте відкривати свій власний бізнес, наприклад, інтернет-магазин, вибір надійної платіжної системи повинен бути правильним, та повністю виключати помилки!

Спрощення бухгалтерії

Погодьтеся, коли ви ведете бізнес, ви потребуєте спрощення систем обліку, за допомогою яких можна буде без додаткових проблем виставляти клієнтам платежі, сплачувати рахунки, ділитися або делегувати платіжні документи з бухгалтерією. Іноземна платіжна система, скорочує такі витрати, як накладні та банківські збори, та надає багато варіантів, які забезпечують оцінку ситуацій в грошовому обігу компанії.

Платіжні картки

Тепер і бізнес, і приватні особи можуть замовити платіжні картки MasterCard та значно полегшити свої щоденні особисті та корпоративні витрати. Відрядження, виплата заробітної плати та розрахунки по всьому світові стали доступними, як ніколи! Якщо ви бажаєте замовити картку й спростити свої розрахунки, терміново зв’яжіться з нами за адресою: [email protected]

Безумовно, підбір інструментів для міжнародних платежів найкраще робити разом з компанією Offshore Pro Group. Чому? Тому що нам довіряють понад 200 міжнародних банків та платіжних систем по всьому світові.

Наші фахівці знають все про фінанси й щодня стикаються на практиці з нюансами, які самостійно буде важко подолати. Якщо у вас є бізнес і ви бажаєте його реалізувати на міжнародному рівні та збільшити охоплення клієнтів, платіжна система в Великобританії – стане ідеальним рішенням! 

Зв’яжіться з нами електронною поштою: [email protected] і на безкоштовній консультації дізнайтеся більше про те, як відкрити рахунок в платіжній системі.

Які переваги надає зарубіжна платіжна система?

Безумовно, велика частина плюсів іноземної платіжної системи очевидна, але все ж таки хочемо додати наступне:
мультивалютний рахунок, дозволяє зберігати різні валюти, і навіть криптовалюту
забезпечує високу швидкість обробки платежів
дає низькі комісійні витрати
збільшує можливість масштабувати бізнес і розширювати партнерську мережу
використовує вигідні курси для обміну валют
дає можливість відкрити рахунок без особистої присутності лише за 2 дні
спрощує бухгалтерію, шляхом скорочення банківських та накладних зборів.

Чим зарубіжні платіжні системи кращі за вітчизняні?

Іноземна платіжна система дає можливість використовувати 34 валюти, включаючи такі, як: USD, EUR, RUB, PLN, GBP, виконувати перекази в 150+ країн світу, використовувати систему переказів SEPA, SWIFT, FPS, CHAPS, IBAN рахунок надає можливість виконувати прямі та швидкі перекази в EUR або в GBP без необхідності конвертації валюти, високий рівень безпеки й довіри з боку зарубіжних партнерів, зручний інтерфейс особистого кабінету, високу якість технічної підтримки, яка доступна на 3 мовах – німецькій, англійській та російській.

Чи передає зарубіжна платіжна система дані в податкові органи?

Ні, зарубіжні платіжні системи не передають дані по рахунках в рамках програми обміну податковою інформацією, на відміну від класичних іноземних банків, які є частиною системи CRS. Якщо ви бажаєте дізнатися докладніше, як правильно відкрити рахунок у закордонному банку й не порушити законодавство своєї країни та країни, де ви плануєте відкрити саме цей рахунок, скористайтеся нашою безкоштовною консультацією.


Метки

Читайте другие интересные статьи портала IntwealthUkraine.info: