Останні події, пов’язані з пандемією та прийняттям деяких законів, змусили багатьох українців, задуматися про свою фінансову безпеку. І причини для хвилювання дійсно є. Бізнес зараз всіляко намагається утримати позиції й зберегти свої активи.
А ось фізичні особи шукають можливості для диверсифікації та збереження власних коштів, адже валютні коливання здатні знецінити все.
І, незалежно від того, чи ведете ви бізнес за кордоном або ваша діяльність пов’язана з інвестуванням, або ви просто хочете себе захистити, рахунок у закордонному банку це саме той інструмент, який здатний це надати.
Пропонуємо вам дізнатися про 5 найважливіших причин, за якими варто кожному українцю відкрити рахунок в іноземному банку вже сьогодні.
Рахунок в іноземному банку дозволяє мінімізувати ризики, які можуть виникнути в нестабільних економічних і політичних умовах, таких як девальвація валюти або висока інфляція. Річ у тому, що більшість власників бізнесу зосереджені на ринкових ризиках, проте ризики з боку уряду також можуть завдати шкоди в економічному плані.
Те ж саме стосується і фізичних осіб, чиї заощадження можуть бути схильні до ризику різкої зміни політики уряду. Наприклад, збільшення податків на депозити, контроль за рухом капіталу або націоналізація пенсійних накопичень.
Повертаючись до новин про зміну деяких законів, ми б хотіли прокоментувати своє бачення цієї ситуації. Після прийняття закону КІК, власники іноземних компаній вже почали обмірковувати що їм надалі робити. Річ у тому, що український бізнес та економіка дуже залежить від валютних надходжень з офшорів.
Тож зараз якщо певна частка українського бізнесу вирішить, наприклад, змінити громадянство та перевезти все за кордон, Україна залишиться без додаткового зарахування валюти. А це викличе збільшення курсу, зростання цін та закриття певної частини бізнесу.
Тож в такій ситуації уряду необхідно буде в терміновому порядку десь знайти гроші для поновлення бюджету і ці шляхи пошуку приведуть до однозначної девальвації валюти. Тому, наявність рахунка в іноземному банку – це інструмент для захисту від будь-яких заворушень і ризиків всередині країни.
Диверсифікація валюти має особливе значення для тих компаній, які ведуть постійний бізнес, орієнтований на міжнародних партнерів. До того ж, іноземна валюта має життєво важливе значення для купівельної спроможності та диверсифікації неминучих ризиків.
Наявність рахунка в іноземному банку дозволить використовувати валюту, незалежно від того, відправляєте ви її чи отримуєте. До того ж, переказ коштів з вашого іноземного рахунку на закордонний рахунок партнерів або клієнтів стане набагато простішим. Завдяки йому, ви зможете отримати доступ до безлічі варіантів в інвестуванні, яких немає в Україні.
Нинішня пандемія повністю паралізувала всі країни, обмежила пересування та кардинально змінила звичний ритм життя. Однак, є моменти, які неможливо зупинити, наприклад, вам терміново необхідно сплатити рахунки партнерам, або купити валюту, або відкрити депозит за кордоном, або виплатити зарплату своїй команді.
Наявність рахунку в іноземному банку дозволить вам виконати всі ці перераховані операції. Та найголовніше, ви зможете відкрити рахунок в іноземному банку через інтернет та виключити зайвий контакт із людьми, обмежити своє перебування в місцях великого скупчення людей та головне, ніякого контакту із готівкою.
Використовуйте технології на свою користь та розв’язуйте фінансові питання дистанційно, це дійсно допоможе вам стратегічно управляти витратами, прибутковістю та ефективністю вашого бізнесу.
Майже всі іноземні банки пропонують максимальну гнучкість. Доступ до власних коштів можна отримати в будь-який час з будь-якого місця, навіть за допомогою телефону, інтернету або через мобільний додаток. До того ж, ви зможете отримати суму в тій валюті, яка буде потрібна вам. Відкриваючи рахунок у закордонному банку, ви отримуєте набагато більше, а головне, ви отримуєте максимальний контроль над усіма грошовими потоками за допомогою гнучких фінансових інструментів.
Давайте будемо відверті, в Україні питання конфіденційності практично відсутнє, клієнтські бази зливаються, навіть сам персонал може порушити внутрішні вимоги установи й злити інформацію про клієнта, його залишки та кількості активних банківських продуктів.
Коли ми консультуємо наших клієнтів ми бачимо, що абсолютно всі вони дуже зацікавлені не просто відкрити рахунок в іноземному банку через інтернет, вони бажають отримати надійність й високий рівень конфіденційності. Наприклад, у Швейцарії або в Ліхтенштейні банки роблять особливий наголос на збереження конфіденційних даних щодо інформації своїх клієнтів.
Резюмуючи все вищесказане, можна стверджувати наступне – наявність рахунка в іноземному банку робить вас сьогодні глобальнішим та спрощує життя. Використовуючи банківський рахунок за кордоном, ви виключаєте необхідність в купуванні іноземної валюти щоразу, коли вам необхідно сплатити рахунки або зробити міжнародні перекази.
До того ж, цей інструмент дозволяє ефективніше управляти мультивалютними діловими інтересами, майном або інвестиціями. Бажаєте відкрити рахунок в іноземному банку через інтернет вже сьогодні? Зв’яжіться з нами за адресою вже зараз: info@offshore-pro.info і ми обговоримо всі питання.
Весь процес складається з – безкоштовної консультації, вибору юрисдикції та іноземного банку, аналізу профілю клієнта та політики банків в частині їх орієнтованості в процесі відкриття рахунків, підготовці пакету документів та супроводу процесу відкриття рахунка в іноземному банку або в платіжній системі.
Важливо розуміти звідки буде йти переказ. Якщо поповнення буде здійснено з рахунка українського банку вам необхідно буде зареєструвати цю операцію в системі е-лімітів. Пам’ятайте, сума переказу не може бути більшою ніж 50 тис.євро на рік для фізичної особи, та 2 млн євро для юридичної особи. Якщо поповнення йде з закордонного рахунку, проблем ніяких не виникне.
Остання редакція ЗУ «Про валюту і валютні операції», що набрала чинності 7 лютого 2019 року, послабила контроль і спростила процедуру відкриття вкладів в закордонних банках. А це означає, що кожен українець має можливість абсолютно законно відкрити рахунок в іноземному банку або в платіжній системі.
В статті представлена інструкція з реєстрації компанії на Невісі та відкриття банківського рахунку у банку…
В цій статті прописані основні причини закриття рахунків в іноземних банках, а також представлені рекомендації…
У статті представлено перелік офшорних та європейських юрисдикцій, в яких українцям найпростіше виконати відкриття особового…
У статті описані умови роботи європейських банків з нерезидентами, а також проблеми та перспективи співробітництва…
З якими проблемами стикаються компанії в криптовалютній сфері, форекс та інших високоризикованих напрямків бізнесу при…
Як українцю відкрити рахунок в європейському або офшорному банку, який тип іноземного банківського рахунку слід…