Кілька років тому в Україні була анонсована ініціатива розпочати співпрацю з платіжною системою PayPal, яка, до речі, знайшла підтримку на рівні Міністерства фінансів України та НБУ. Однак з того моменту, все залишилося тільки на папері.
Трохи пізніше в одному з інтерв’ю з’явилася заява міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета про те, що поки Україна взагалі не готова до співпраці з PayPal. І ось у січні 2020 року президент України Володимир Зеленський офіційно звернувся до президента компанії з пропозицією розпочати працювати з Україною. Про те які на сьогодні існують перспективи у PayPal в Україні, ви дізнаєтеся з цієї статті.
У травні цього року, Міністерство цифрової трансформації України опублікувало свій прес реліз, в якому повідомляється про відновлення переговорів з компанією PayPal.
Ні для кого не секрет, що PayPal – це міжнародна платіжна система, заснована підприємцем Ілоном Маском ще у 1998 році. Сьогодні ця платіжна система використовується в 190 країнах, а кількість її активних користувачів налічує близько 230 млн осіб.
Варто відзначити, що в Україні ця міжнародна платіжна система працює за принципом Send Only, який передбачає тільки відправляти грошові кошти, без права на виведення та зняття іноземної валюти.
Річ у тому, що на проведення видаткових валютних операцій необхідна ліцензія НБУ, яка має дозволити здійснювати переказ валюти з міжнародної платіжної системи PayPal на українську банківську картку.
Але найцікавіше, що навіть наявність такої ліцензії все одно не здатна буде забезпечити повноцінне здійснення розрахунків за товари на таких торгових майданчиках, як Amazon або eBay, тощо.
Згідно з даними Міністерства цифрової трансформації, в Україні середня кількість відхилених карткових транзакцій становить приблизно 30%. Якщо дуже просто пояснити цю статистику, то це означає, що кожен третій українець обмежений у своїх розрахунках і повністю відрізаний від покупок або продажів у закордонних інтернет-магазинах.
Ось чому, Міністерство цифрової трансформації продавлює ініціативу запуску цієї міжнародної платіжної системи в нашій державі. Річ у тому, що її технічна сторона влаштована таким чином, що дозволяє виконувати розрахунки на абсолютно будь-якому сайті зі 100%-ю гарантією оплати.
Сьогодні командою НБУ вже створено всі умови для швидкого входження цієї міжнародної платіжної системи, а ще регулятор виключив багато перешкод, що дозволяють запустити повноцінну роботу цього сервісу. Однак, цього недостатньо. Як стверджує, Дмитро Дубілет, який раніше займав пост міністра Кабінету міністрів, Україна абсолютно не цікава для такого гіганта.
Звичайно, якби сервіс запустив повноцінну роботу в країні, українцям стало б легше здійснювати розрахунки з західними партнерами та продавати свої товари. Однак, в самій компанії PayPal заявили, що поки не мають ніяких передумов, які б дозволили розпочати повноцінно працювати в Україні.
У будь-якому випадку, щоб Пейпал зміг повноцінно увійти на український ринок платіжних рішень, Міністерство Фінансів, Міністерство цифрової трансформації та НБУ повинні створити всі умови й працювати злагоджено, дотримуючись при цьому норм фінансового регулятора.
Попри те, що Пейпал є однією з найбільш найстаріших і популярніших міжнародних платіжних систем, це не означає, що вона є єдиною, яка здатна надати дійсно якісні послуги. Тож навіть, якщо цей гігант і зайде на український ринок, існує чимало причин, за якими вам не варто використовувати виключно один лише PayPal для приймання й обробки платежів. Ми наведемо 3 основні причини, на які дійсно варто звернути увагу, перш ніж ви вирішите відкрити рахунок у міжнародній платіжній системі PayPal.
Річ у тому, що не всі країни дозволяють використовувати цю платіжну систему. Наприклад, в таких країнах, як Білорусь, Таджикистан, Узбекистан, Азербайджан – цей ресурс взагалі не доступний для виведення власних коштів. До речі і Україна та Росія також у цьому переліку.
Тарифна політика PayPal досить висока, особливо коли справа стосується міжнародних платежів. Наприклад, за платежі, які ви отримаєте з США, доведеться платити комісію в розмірі $ 0,30 + 2,9% від вартості товару або послуги. Сьогодні є міжнародні платіжні системи, які дозволяють виконувати ті ж самі розрахункові операції за більш привабливою ціною.
Бізнес, який використовує PayPal в якості єдиного оператора для приймання та відправлення платежів, піддає себе високого ризику. Не секрет, що PayPal може в будь-який момент взяти закрити або призупинити дію всіх облікових записів. Якщо бути вже зовсім відвертими, у PayPal репутація сервісу, який блокує та закриває облікові записи без попередження, навіть по самих незначних причинах. Тож нещодавно багато українців також зіткнулися з несподіваним та масовим блокуванням своїх облікових записів.
Якщо говорити про альтернативу PayPal, то сьогодні прекрасно себе зарекомендувала платіжна система Великобританії. Цей ресурс пропонує своїм клієнтам:
А ще ми рекомендуємо всім своїм клієнтам, використовувати одночасно кілька платіжних рішень, бо саме такий підхід здатний значно розширити аудиторію для ваших потенційних клієнтів. До того ж, якщо ви бажаєте вийти на глобальний ринок, вам безумовно знадобляться платіжні системи, які приймають різні валюти та головне беруть невеликі комісії за транскордонні платежі.
Якщо ви зараз знаходитеся у пошуку робочого платіжного рішення, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: info@offshore-pro.info для запису на безкоштовну консультацію. Фахівці компанії Offshore Pro Group, готові допомогти вам відкрити рахунок у міжнародній платіжній системі та налаштувати всі платежі з урахуванням ваших особистих та бізнес цілей.
Рахунки PayPal зареєстровані для України не можуть приймати перекази або ж мати доступний баланс, такі операції заборонені. Такий рахунок дозволяє виробляти тільки операції з оплати в інтернеті.
Існує маса платіжних рішень, які дозволяють бізнесу, фрілансерам, IT-компаніям, приватним особам вести повноцінну фінансову діяльність. Якщо ви бажаєте відкрити рахунок у міжнародній платіжній системі, зв’яжіться з нами прямо зараз: info@offshore-pro.info і ми гарантовано знайдемо для вас найкраще фінансове рішення.
Наскільки нам вдалося з’ясувати, повноцінна робота і сервіс цієї міжнародної платіжної системи стане доступним для українців тільки в тому випадку, якщо в країні почнеться економічне зростання. Ми рекомендуємо не витрачати час на очікування, а вже сьогодні почати разом з нами шукати ефективні та надійні фінансові рішення.
В статті представлена інструкція з реєстрації компанії на Невісі та відкриття банківського рахунку у банку…
В цій статті прописані основні причини закриття рахунків в іноземних банках, а також представлені рекомендації…
У статті представлено перелік офшорних та європейських юрисдикцій, в яких українцям найпростіше виконати відкриття особового…
У статті описані умови роботи європейських банків з нерезидентами, а також проблеми та перспективи співробітництва…
З якими проблемами стикаються компанії в криптовалютній сфері, форекс та інших високоризикованих напрямків бізнесу при…
Як українцю відкрити рахунок в європейському або офшорному банку, який тип іноземного банківського рахунку слід…