Купити готовий офшор в Києві, відкрити для нього банківський рахунок та розпочати спокійно працювати, насолоджуючись при цьому низькими податковими ставками й високою конфіденційністю – можливо, якщо скористатися послугами професіоналів.
Проте сьогодні бізнес стикається з великою кількістю обіцянок, які здаються чимось фантастичним, та згодом взагалі стають фантазією, яку бачать підприємці до того моменту, як придбати свій офшор, проте після його придбання, чарівна дія зникає. Як купити офшор, в чому його сила й слабкість ви дізнаєтеся з цієї статті.
Бажання підприємців придбати готову офшорну компанію виникає тоді, коли потрібно прийняти дуже швидке рішення. Тож враховуйте те, що переписати таку компанію на нового власника можна протягом 1 робочого дня.
Наприклад, таке рішення може допомогти, коли зривається контракт з вигідним партнером або відбувається перспективний міжнародний тендер.
Саме економія часу – і є головною перевагою готового офшору. Купити готову компанію можна в багатьох країнах, як в класичних офшорах (Беліз, Британські Віргінські острови, Невіс), так і в інших, звичайних юрисдикціях.
Готова компанія може бути “поличною” або компанією, що вже діє. Під бізнесом, який діє мається на увазі, що така компанія має історію й активність. «Полична» компанія реєструється для перепродажу та не веде ніякої діяльності.
Найчастіше, коли мова заходить про покупку офшору, більшість бізнесу має на увазі саме готову (поличну) компанію.
Дізнатися про те, в яких країнах ми пропонуємо готові компанії можна за адресою info@offshore-pro.info.
Тож навіщо взагалі купувати або реєструвати офшорну компанію? В такій угоді є певні переваги:
Практичний нюанс: офшорами заведено називати іноземні компанії, зареєстровані в офшорних зонах або в країнах, де пропонуються вигідні податкові та інші умови для бізнесу.
За фактом, сьогодні багато країн, в тому числі країни, що вважаються над податковими, пропонують вигідні умови для іноземних інвесторів.
Наприклад, можливо отримати нульову ставку корпоративного податку для компанії в Канаді або в США.
Найчастіше бізнес обирає: готовий офшор або створення нових офшорних компаній. Якщо ваші терміни минули ще «вчора», радимо купити компанію. І слід зазначати, що це головна перевага покупки готової компанії за кордоном.
Реєструючи офшор з нуля, ви втрачаєте не так багато часу. Створення нової компанії займає від кількох днів. При цьому ви зможете:
Актуальне питання: яка вартість готової офшорної компанії в Києві або ціна реєстрації офшору з нуля?
Формула розрахунку ПОВНОЇ ціни офшору наступна:
Сума державного мита + оплата послуг реєстраційного агента + оформлення і пересилання документів + юридична адреса + додаткові послуги (рахунок, директор, консультації)
На жаль, в інтернеті багато інформації, яка вводить підприємців в оману. Наприклад, вказується, що реєстрація офшору обійдеться в $300-500.
І це тільки базові витрати на саму компанію! Якщо компанія вже існує якийсь час, то всі додаткові витрати на її утримання попереднім власником також будуть включені в її вартість.
Якщо потрібно відкрити рахунок в іноземному банку, то в більшості випадків вам необхідно буде зробити копії статутних документів та апостилювати їх. За допомогу у відкритті рахунку також береться плата, та й самі банки часто беруть гроші за розгляд заяви від клієнта.
Тому, відверто кажучи, найдоступніші за ціною офшори на 2020 рік починаються від $2000 і це без відкриття рахунку. Принаймні це та ціна, яка дозволить вам запустити бізнес і володіти компанією.
Також багато в чому ціна залежить від юрисдикції, а ще на вартість впливає необхідність отримання ліцензії (якщо така потрібна), наймання номінальних директорів і реальних співробітників, оренда офісу для забезпечення реальної присутності.
Тож як бачите, покупка офшору може обійтися набагато дорожче, ніж обіцяють хитрі продавці красивих обіцянок з інтернету. Особливо, коли питання стане в додатковій необхідності придбати важливі опції окремо.
До речі, саме тому ми й пропонуємо вам пакетні рішення, наприклад, реєстрація компанії + документи з апостилем + відкриття рахунку в банку. Ви економите гроші, час і сили, а отримуєте повністю готову компанію, яка функціонує без необхідності сплачувати за кожну опцію.
А ще, ми відразу запрошуємо всіх читачів на безкоштовну консультацію з підбору рахунку. З огляду на реальну ситуацію у світі, відкривати компанію без попереднього вибору потрібного для вас банку, необачно.
Тож хочемо ще раз наголосити: якщо вам пропонують купити офшорну компанію в Києві занадто дешево, то швидше за все пізніше вам доведеться сплатити набагато більше.
Вибір країни реєстрації офшору залежить від мети, яку ви ставите перед компанією. До того ж, ви можете вибирати юрисдикцію виходячи з податкової політики, наявності необхідних вам ліцензій, витрат на утримання компанії, тощо.
Відкрити класичний офшор у 2020 році можна на Маршаллових островах – це один з найбезпечніших офшорів на цей час.
Також ви можете запросити будь-який інший офшор, якщо розумієте навіщо він вам буде потрібен: Невіс, Сейшели, Беліз, Британські Віргінські острови, тощо.
Що стосується таких юрисдикцій, як офшор Латвія, офшор Естонія, офшор Канада або офшор Гонконг, то тут знову ж таки потрібно уточнювати, що ви хочете отримати та які задачі компанія має виконувати.
Деякі країни втратили реальну привабливість для підприємців з СНД (наприклад, Латвія), а деякі, навпаки, стали ще привабливими й затьмарюють за можливостями класичні офшори (наприклад, Канада).
До того ж враховуйте ще й країну, де ви хочете відкрити рахунок. Якщо потрібен європейський рахунок, то подумайте про реєстрацію європейської компанії. Якщо потрібен американський – про компанію в США.
Найважливіший нюанс при покупці офшору – це офшорний банківський рахунок. Потрібно розуміти два моменти:
Купити ж готову офшорну компанію з відкритим рахунком – взагалі практично неможливо, крім випадків, якщо мова йде про активний успішний бізнес. Проте навіть в цьому випадку після зміни власників банки переглянуть своє ставлення і можуть закрити рахунок.
На жаль, вас можуть переконати, що для офшору рахунок відкрити легко й швидко. Проте це пряме введення в оману!
Відкрити іноземний рахунок для компанії з будь-якої країни – складно, а для офшору в багатьох випадках взагалі неможливо. Багато банків навіть не розглядають заявки від таких клієнтів і відразу відмовляють. Наприклад, офшор Латвия дозволяв відкривати рахунки для офшорних компаній, проте зараз обрізав всі можливості щодо відкриття рахунків для офшорів, особливо, якщо її власник – виходець з країн СНД.
Тож, факт того, що власник компанії з СНД також може вплинути на рішення банку щодо подальшої співпраці.
Чи означає це, що відкрити рахунок для офшору неможливо? Ні в якому разі!
А ще підготовка документів – це справжній квест. І попри зовнішню спільність, у кожного банку є свої особливості. Наприклад, один міжнародний банк готовий працювати з офшорами (після ретельної перевірки), але може відмовити у співпраці, якщо колір вашої ручки був не синій, а чорний, наприклад.
Тож в такій ситуації на допомогу приходимо ми: info@offshore-pro.info. Ми не тільки допоможемо безкоштовно підібрати банк для вашого бізнесу, але й допоможемо налагодити контакт з банком, перевіримо документи та знизимо ризик відмови до мінімальних значень.
З огляду на те, що ми співпрацюємо з банками по всьому світу, ми гарантовано зможемо знайти рішення, яке вас задовольнить.
Для того, щоб безпечно купити офшор і побудувати структуру, що буде працювати та приносити вигоду, а не проблеми потрібно зробити наступне:
Офшори – це потужний інструмент для захисту активів і міжнародного бізнесу. Сьогодні він вимагає зусиль та вкладень для активації в безпечному режимі.
Не піддавайтеся на провокації й не поспішайте купувати офшор за 5 копійок – бо це може стати пасткою для вас і вашого гаманця. Порадьтеся з різними експертами, скористайтеся нашою безкоштовною консультацією і тільки після цього приймайте рішення.
А ми своєю чергою завжди будемо тримати вас в курсі реального стану справ на ринку офшорних послуг. Пишіть нам: info@offshore-pro.info.
Для покупки офшору вам буде потрібно підготувати документи (завірена копія паспорта і доказ адреси проживання), сплатити послугу. Вартість послуги залежить від обраної країни, статусу компанії (готова або нова), від необхідності отримувати ліцензії або від відкриття рахунків.
Ви можете купити готову компанію або зареєструвати нову. Вибір залежить від ваших цілей та завдань. Якщо для вас дуже важлива швидкість, можна купити готову компанію. Якщо ж ви готові витратити на кілька днів більше, то краще відкрити нову компанію, вибрати для неї відповідну назву, уточнити статут і сплатити значно менше, ніж за покупку готового бізнесу.
Формула розрахунку ПОВНОЇ ціни офшору наступна: сума державного мита + оплата послуг реєстраційного агента + оформлення і пересилання документів + юридична адреса + додаткові послуги (рахунок, директор, консультації). Залежно від ваших запитів вартість може варіюватися від декількох тисяч доларів до кількох десятків і навіть сотень.
В статті представлена інструкція з реєстрації компанії на Невісі та відкриття банківського рахунку у банку…
В цій статті прописані основні причини закриття рахунків в іноземних банках, а також представлені рекомендації…
У статті представлено перелік офшорних та європейських юрисдикцій, в яких українцям найпростіше виконати відкриття особового…
У статті описані умови роботи європейських банків з нерезидентами, а також проблеми та перспективи співробітництва…
З якими проблемами стикаються компанії в криптовалютній сфері, форекс та інших високоризикованих напрямків бізнесу при…
Як українцю відкрити рахунок в європейському або офшорному банку, який тип іноземного банківського рахунку слід…