ВІДРАЗУ ПЕРЕЙТИ ДО ЗАПОВНЕННЯ ОНЛАЙН АНКЕТИ
У чаті порталу Офшорної індустрії Internationalwealth.info ми постійно відповідаємо на такі питання:
Ці та багато інших подібних питань, пов’язані саме з відкриттям особистого рахунку в іноземному банку, як в Європейському, так і в Офшорному.
Етапи відкриття особистого рахунку в іноземному банку
Звичайно, не знаючи з чого почати, можна наробити багато помилок. Але давайте по порядку. У вас завжди є можливість звернутися до професійних консультантів, які мають багаторічний досвід в роботі з супроводу та відкриття особистих банківських рахунків.
Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію, заповніть анкету в кінці статті. Після ознайомлення з наданими даними ми вам запропонуємо кілька можливих варіантів банків, які підійдуть саме вам.
Після того, як ви отримаєте пропозицію, ви можете контактувати з фахівцем зручним для вас способом зв’язку (телефон, Skype, Telegram, Watsapp, Viber) і проговорити свої питання по кожному вибраному варіанту іноземного банку.
Після того, як буде вибрано два найвдаліших рішення, наступний етап – це отримання від цих банків схвалення у відкритті.
У нас є така послуга, як PRE-APPROVAL і ми рекомендуємо вам нею скористатися. Що це означає? Ми з вашого дозволу погоджуємо з банком ваш запит на відкриття рахунку і отримуємо попереднє схвалення на відкриття.
Чим хороша ця послуга для вас? Ви отримаєте згоду конкретного банку і банк вже буде знайомий з вашим профілем / кейсом. Це як попереднє знайомство двох сторін.
Але ви повинні розуміти, що остаточне рішення прийме банк після того, як отримає всі необхідні документи і правильно заповнені банківські форми. Гарантій ніхто не може дати, але відсоток успіху відкриття рахунку з професіоналом і отриманим попередніми схваленням виростає в рази!
Банк може на будь-якому етапі відкриття рахунку відмовити без пояснень. Це може статися і вже з відкритим рахунком, тому мати тільки один рахунок сьогодні – не доцільно. Не забувайте про диверсифікацію!
Коли банк, в якому ви плануєте відкриття рахунку, вже підібрано і схвалений, можна приступити до безпосереднього збору документів під конкретний банк.
У кожному банку є свої нюанси і добре б їх знати до того, як ви подали заявку в банк або в платіжну систему (PSP), які на сьогоднішній день є хорошою альтернативою банківському рахунку і набагато швидше відкривають рахунки.
Але не можна забувати, що юридичні відділи (комплаенс) платіжних систем так само прискіпливо і уважно ознайомлюються з усіма наданими документами для відкриття особового рахунку, як і банки. Тому попередня підготовка документів повинна відповідати банківським вимогам і вимогам платіжних систем. Це означає, що вони повинні бути в тому вигляді і стані, що відповідають внутрішнім правилам банку.
Зараз фінансові установи прагнуть до максимальної прозорості, і вам потрібно бути готовим при відкритті рахунку надати банку достовірну і підтверджену документально інформацію.
Ви повинні довести банку, що гідні стати його клієнтом, так як минули часи, коли можна було відкрити рахунок в будь-якому банку і кожному клієнту були раді. Зараз банк вибирає гідного, який відповідає внутрішній політиці банку.
Які ж документи потрібні для відкриття рахунку в банку за кордоном?
1.Звичайно, ідентифікаційний документ. Це може бути тільки закордонний паспорт або Ідентифікаційна карта.
2.Другий важливий документ – це підтвердження адреси проживання. У кожного банку свої вимоги, але в основному приймається документ по комунальним платежам. Є банки, які приймуть і внутрішній паспорт з пропискою, як підтвердження адреси, але таких банків одиниці (запитуйте у нашого фахівця). Так само, хорошим документом на розсуд банку може бути виписка з банківського рахунку іншого банку, де ви маєте рахунок. Але на документі обов’язково потрібно перевірити, чи вказана там Ваша адреса проживання.
Перші два документа – обов’язкові для всіх банків і платіжних систем, інші документи банк вимагає рідше, але може вимагати додатково.
3.Банківська виписка за 6 місяців, що підтверджує походження ваших коштів.
4.Рекомендаційний лист з банку або від професіонала. Професіоналом, в розумінні банку, мається на увазі бухгалтер, адвокат, юрист і ін.
5.Податкова декларація. Запитується індивідуально і частіше за все для інвестиційних рахунків.
6.СV – резюме, що розкриває ваші освіту і досвід роботи.
На що варто звернути увагу обираючи банк для вашого особистого рахунку?
Перше: вирішити, як буде використовуватися ваш рахунок? Це може бути простий розрахунковий рахунок, на який ви будете отримувати надходження від своїх доходів і витрачати їх на власні потреби, оплачувати комунальні послуги, навчання, як своє, так і своїх дітей.
Якщо ви вже маєте накопичення і бажаєте їх перевести в іноземний банк, відкривайте інвестиційний рахунок. Для цього вам потрібно з фахівцем підібрати найкраще рішення для ваших інвестицій і банк, якому можна довірити ваші кошти. Це дуже важливо, так як банків в світі багато, а хороших – одиниці.
Так само ви можете відкрити особистий брокерський рахунок для торгівлі на ринках. Якщо ви маєте досвід у цій сфері і ваша діяльність пов’язана з торгівлею на ринках Forex, вам обов’язково потрібно мати рахунки, на яких ви зможете акумулювати ваші кошти. Не всі банки з радістю відкриють вам рахунки для отримання прибутку з ваших брокерських рахунків, але є варіанти, коли ви можете відкрити особистий розрахунковий рахунок і отримати брокерський рахунок в тому ж банку.
Після того, як ви визначилися з призначенням рахунки, ви повинні оцінити свої можливості і зрозуміти, який початковий депозит ви готові розмістити (перерахувати на ваш рахунок в банку). Тут є нюанси в самому перерахування і їх теж бажано знати відразу. В основному в банках вітається переклад початкового депозиту на новий рахунок зі свого існуючого банківського рахунку.
Обов’язково повідомте фахівця в якій країні у вас є банківський рахунок, так як при підборі банку це необхідно врахувати. У банків є обмеження по країнам, особливо у офшорних, перекази з яких не бажані.
Так само банки будуть зацікавлені в походженні коштів і потрібно подбати про документальне підтвердження. Останнім часом все більше європейських банків просять надати податкову декларацію, де буде вказано, що сплачений податок з суми, яку ви плануєте внести на рахунок в банку.
Звичайно, є банки, в яких не вимагається мінімальний депозит, не потрібно підтримувати баланс по рахунку, але не факт, що такий банк буде підходити вам по іншим умовам: тарифам, географії, наявності карт.
Виберіть одну валюту, в якій ви плануєте відкрити особистий рахунок в іноземному банку. У якій валюті краще відкрити рахунок? На це питання ви самі зможете дати відповідь досить швидко: потрібно проаналізувати звідки і в якій валюті будуть приходити на ваш рахунок кошти і в якій валюті ви плануєте робити перекази. Є банки, які пропонують мультивалютні рахунки, які дозволяють робити перекази в величезній кількості валют. Є такі рахунки, за якими ви зможете робити перерахування тільки в одній валюті. У такому випадку при великій кількості платежів у валюті відмінній від основної, потрібно буде відкрити ще один рахунок в тому ж банку або в іншому. Ви можете зберігати свої кошти в різних банках, тим самим ви диверсифікуєте свої ризики.
При виборі банку обов’язково потрібно ознайомитися з тарифами банку. Який відсоток або комісія буде за перекази коштів на рахунок. Яка вартість за обслуговування рахунку? Проаналізуйте та уважно підійдіть до вивчення тарифів, щоб потім не було «боляче» втрачати свої чесно накопичені кошти на оплату комісії за перерахування. Подивіться, скільки вам буде коштувати закриття рахунку, якщо зважитеся в майбутньому його закрити. Яка комісія за зняття готівки, якщо ви відкриваєте карту? Які ліміти на поповнення карти в місяць і рік? Скільки можна зняти з картки за раз. Ми завжди радимо клієнтам уважно ознайомитися з тарифами, вивчити їх на стадії прийняття рішення, так, як цей важливий аспект в довгостроковій і успішній співпраці клієнта і банку.
Після того, як ви вирішили, який рахунок вам потрібен і як ви плануєте його використовувати, заповніть, будь ласка, коротке анкетування нижче, залиште свою електронну адресу та зручний спосіб зв’язку з вами, і ми з вами зв’яжемося вже в найближчу добу.